Chiaky

''It's a sweeter happy song we'll sing all night long. Lay your problems on the floor, clap your hands and sing once more'' Jerry, it's fine...you are not alone anymore. Jednoduše paráda, miluju Jerryho a svým způsobem mi málem ukápla slza jak mi ho bylo líto. Parádní komedie, psycho a k to mu ještě vidíte do hloubky co se takovému týpkovi honí v hlavě. It's ok Jerry.. ()

Rob318

Brát či nebrat, to je oč tu běží. A v tomhle případě nebrat znamená zábavu a naopak. Film je ujetý jak nepodložený trabant v kopci. Vtipy střídá mrazení a husí kůže. Zařadil bych ho do kategorie Psycho s prvky černého humoru. ()

Jarmika

V jistých případech se ptám, jak se můžu zrovna tomuto smát. Prostě můžu. Hlavně je to pěkně natočené, svěží pojednání o psychopatovi, kterému radí hustokocour. Takže ze života... ()

allthistime

Když se psychouš snaží sbalit holku, omylem ji zabije, pak omylem zabije další a pak už tak trochu plánovaně zabije další aneb komediálnípsychohororsprvkythrilleru, na který jen tak nezapomenete... ()

Vlad

Osviezujuce, v prvom rade osviezujuce. Kto caka sialenu komediu, bude spokojny. Kto radsej trochu mrazu, tiez si pride na svoje. A kto najradsej halusky, ten dostane najviac. Ale inac ma film celkom pekny myslienkovy presah a pacila sa mi tiez praca so scenami, s kamerou. Bolo to velmi uletene, ale zaroven (velmi) vazne. Ako sam zivot. Preto jednoznacne palec hore a vela nechybalo, bolo by to za 5! Poznamka pod ciarou: Anna Kendrik mi pocas celeho filmu neuveritelne pripominala Lexi Belle... Tak som tam mal zamiesany aj trochu iny feeling hahaa ()

Wyrmhord

Ja vlastne ani neviem, čo som od toho očakával. Bolo to krvavé, šialené, miestami dokonca milo romantické. Taký žánrový multimix. Veľmi sa mi to páčilo, no ja vlastne ani neviem prečo. ()

Major776

Jedna hvězda za zrůžovění psycha jedince. Vtipy nejsou vtipné jak mohli být a myslet si že stačí ujetého vraha potáhnout barevnou fantazií je holý nesmysl. Čekal jsem stále čekal, že to přijde, ale jsem se nedočekal. ()

hujerita

Celkom fajn čierna komédia, ale niečo mi tam na tú štvrtú hviezdu chýbalo. Možno viac humoru. Inak pes a mačka boli fajn a aj rozprávajúce "heads up-y" :) Škoda mohla to byť super pecka. Ryana nemusím nejak extra zvlášť, ale táto úloha mu celkom sadla. Príjemná jednohubka. ()

KcarlosK

Asi jsem solidní úchyl, ale tohle byl celkem nářez. Rozhodně milé překvapení. A nejen příběhem a zpracováním. Ale to obsazení a Marjane jako režisérka jsou překvapivé. Ve výsledku patrně nic pro široké masy, ale spíš taková drobná lahůdka pro nás lehce vyšinuté jedince. No nic, musím jít. Mám rande s kolegyní. ()

mato331

To je tak, keď je váš kocúr vychcaný sviniar a nahucká vás na vraždu. A potom ešte jednu a ešte jednu, čím sa vaša situácia dosť zhorší. Vy však máte výhodu, pretože ste schizofrenický psychopat, ktorý si povedal, že prášky si nechá do hrobu. Aj tak, po tých práškoch sa s vami kocúr a pes nerozprávajú a kusy tiel, rozložené po celom vašom byte vyzerajú tak, že by z nich jeden grcal. A to ešte nehovorím o troch rozkladajúcich sa ľudských hlavách v chladničke. A tak vám nezostáva iné, než s úsmevom na perách zahodiť prášky a dať si pokec s s vašim psom, kocúrom a hlavou vašej skoro priateľky. Keď už sme pri tom, kocúrove hlášky sú fakt perfektné. Ale vráťme sa k vášmu problému. Samozrejme, vám na to prídu, no opäť je tu ten vydriduch kocúr, ktorý vám poradí, čo robiť. Či? ()

JerryPilsen

Po nicneříkajícím začátku přišel dokonalý zvrat,který mě přinutil film dokoukat.Co se dělo dál,bylo nad moje chápání,dojem mi pokazil až konec.Ale exkurze do hlubin psychoušovy duše to byla dokonalá. ()

Tereza11

Tak tohle byl úlet....bizarním černým humorem se tady rozhodně nešetří...bylo to i lehce mrazivé a sem tam dost vtipné, zkrátka nahlédnutí do běžného dne psychouše, který místo toho aby zobal prášky tak si povídá se psem a kočkou....a sem tam i s hlavama v lednici...:-) ()

Martin29

Docela slušný úlet. Chlápek dělá v jakémsi skladu kde jsou všichni zaměstnanci v růžovém (růžové kombinézy růžové pásky dokonce i růžové vozíky). Je trochu magor nebere předepsané léky takže si vykládá s vlastním psem a kočkou. Později začne vraždit a vykládá si i s useknutýma hlavama. Má to něco do sebe místy je to slušný úlet a sranda navíc závěrečný song tomu nasazuje pomyslnou korunu (myšleno v dobrém) ()

LadyCarousel

Nic jsem nečekala a taky jsem se ničeho nedočkala. Sledovat to pro mě bylo utrpením a dodívala jsem se vlastně jen kvůli tomu, abych věděla, jestli opravdu bude dost rozumný a udělá co musí. Začátek mě bavil a šokoval, prostředek - hovory s "kočkou" a "psem" - nudil. Konec... dle očekávání. ()