Hlasy

• Česko

Cesta do hlubin magorovy duše

• Německo

• Nizozemsko

Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2014, 107 min

Originální horor/komedie, nad kterou není třeba moc přemýšlet ani v ní hledat logiku. Takové odlehčené Americké psycho. Pohled na svět očima vraždícího schizofrenika byl krásný, čistý a mile barevný. Ukázka reality z druhé strany pak už vypadala docela neutěšeně. Vizuál moc pěkný a dobře se na to dívá. Ryan v růžových montérkách a nevinným výrazem ve tváři baví.(24.2.2015)

Rozhodně nejdivnější film roku 2015. Čekal jsem skoro všechno, ale tohle fakt ne. Zvířecí "detektiv" v podání rozkošného Ryana má svoje nezaměnitelné kouzlo a tak se ani nedivím, že mu "podlehne" skoro každá z jeho kolegyň. Úplně se vším všudy. Možná to časem zvednu, ale zatím zůstanu na lepší trojce. Jinak fakt nářez!(12.2.2015)

Správně divnej film ve kterém se komedie a psychodrama míchají v tak neobvyklých poměrech, že divák- přestože( nebo právě proto, že) moc neví má li se smát, brečet, nebo kroutit xicht do WTFgrimasy - na konci opouští film s pocitem, že je navzdory všemu kupodivu pobaven a že viděl něco trošku jiného :)(2.3.2015)

• dee-key

Na černou komedii je to málo komediální, na kriminálku málo kriminální a na thriller málo mrazivé. Je to prostě ten typ filmu, kde se úplně nepoveden skloubit žánry. Přitom nápad to byl docela dobrý. Je fakt, že když kecala kočka a pes, bylo to docela vtipné a nevím, jestli jsem si toho předtím nevšiml nebo je to jen tady, ale Ryan vypadl fakt jako pomalejší blbeček. A ten naprosto šílenej konec..! Od pí. Satrapiové jsem čekal teda mnohem víc.(15.2.2015)

Sveží mix težkého psychologického dramatu s brutálně čenou komedií.Ryan Reynolds exceluje jak v roli ujetého Jerryho, tak v dabování svých domácích mazlíčků, kteří představují jeho dobré a zlé já.Některý hlášky jsou maximálně nadupaný a hlavně u sérek pana Whiskase jsem šel do kolen a občas jen s otevřenou držkou sledujete brutální psychózu vážně nemocného člověka.Musim smeknout před režisérkou, která dokonale zobrazila Jerryho stav mysli a to v každém detailu, Jerryho vnímání svého bytu bylo excelentní režijní prací.Výtečnej film, kterej mě po dlouhý době zase celou stopáž bavil, konec byl slabší, (SPOILER) natočil bych Jerryho jak uteče a později v útulku zavraždí ošetřovatele a se svejma já prchá pryč za novým dobrodružstvím a na nákup nové a větší ledničky, tenhle konec s debilní písničkou a Ježíšem byl totálně na hovno a vyrušil mi perfektní zážitek z předchozího filmu.Kdyby byla chvilku odmlka a střih na Reynoldse jak si s úsměvem kupuje obří mrazák, zamrazilo by mě a zároveň bych se pochcal smíchem, takže úplně stejná kombinace, jako celý předešlý film.Škoda SaTrapko, mohlas mít i 5*, takhle jen 75%, ale poctivých ;).(10.2.2015)