MareT.

Napad super, ale mohlo to dopadnout jeste lepe, kdyby se tvurci celou dobu nerozhodovali jaky zanr maji zvolit. Me se cernohumorne komedie libi, ale tady schazela pevnejsi ruka, ktera by rozhodla. ()

XdanteX

Věř mi...tohles nečekal. Super polarizační výkony. Vše děsivé a vážné je podáno tak precizně až z té temnoty mrazí. Tohle není lehké téma. A trailer a herecké obsazení vás na něco takového nepřipraví xD Ta druhá realita...jen podtrhne děsivost skutečnosti...a zavede vás do míst kde jste ještě s psycho-thrillerem nebyli...... ()

peetriss

Svět pokřiveným pohledem masového vraha – vážné a zajímavé téma, ve Voices namíchané do ujeté směsi plné nejhrubozrnnějšího černého humoru. Humor je výživný především díky dvojici vrahových mazlíků - psa a kočky, respektive jejich hlasů vycházejících z psychopatovy mysli. Jejich hlášky překonávají i přeceňovaného Méďu. Voices je tak poměrně povedenou žánrovkou, při které tuhne krev žilách, stejně jako se chvěje bránice. Závěrečným hudebním číslem to tvůrci definitivně zabili. Škoda pomalého a nevýrazného rozjezdu a krátkých hlušších pasáží v dalším dění, mohlo to být výborné. 70% ()

Disease

Marjane Strapi mi v neautobiografické poloze nesedí, filmově ani v komixu. Na rozdíl od nedokoukaného/nedočteného Kuřete na švestkách se tohle dalo. Místy strašná nuda, místy hlavně výtvarně super. Ta třetí hvězda je právě za tu výtvarnou stránku. ()

ondrula

Dlouhá léta jsem přestával doufat, že kdy narazím na vtipnou americkou komedii, až jsem jako na zjevení narazil na The Voices a výborně se u toho pobavil. Je to vtipné, příběh, který naznačuje, že zabředne do růžové romance, se hned zkraje zvrtne do komediálního thrilleru. Herci výborní - nejlepší pak mezi nimi jsou přirozeně pes a kočka. ()

Prochy38

Jako já se solidně bavil. Bylo to dost tvrdé a s divákem naprosto nemazlilo.... Ale já si užil. Ryan Reynolds v posledních letech bere lepší a lepší filmy a tady teda fakt válí. Ač hnus, dobře udělané. Celkově kvalitní práce... Mile překvapen :) ()

streims

Hodnota, kterou mi tento film dal se rovná nule. O humoru se nedá mluvit, o napětí taky ne, vlastně vůbec o ničem. Jedině plus je s jakým ledovým klidem a pohodou se dá podat trojnásobná vražda a šílenství narušeného morbidního hovada, který si neuvědomuje své činy. Vezmi hollywoodské herce, kteří by ti kejvli na vše, za co dostanou pár dolarů, natoč to tak, aby to vypadalo jako dobrý film a doufej, že si nikdo nevšimne jaká hovadina to ve skutečnosti je. 2* (35%) ()

Wancohoff

možno keby trošičku pritlačili napílu, co sa týka gore, dam štvrtú ... Ryan to zahral velmi dobre, a Anna s Gemmou potešili . ()

Illy

Jo, jo, Americké psycho se tu skloňuje o 106. Jasně, je to docela zábavnej snímek, ale že by mě teda zvednul ze židle, to zase ne. Nejlepší je, že lidi žerou spoustu pilulek aby viděli svět kolem sebe jako Jerry Magor a on to měl zadarmo. Naopak jeho léky vracely do hnusné reality. A docela bych bral mít pár takových sranda hlav v lednici.... Se nad sebou musím zamyslet.... ()

Jaroslaf

Pro všechny rejpaly co zde kritizují Reynoldsovo herectví a vychvalují kočku, mám zde poselství: Je to jedna a ta samá osoba, přátelé .) (což ale neznamená že v dabingové sféře nějakých animáčů by Reynolds možná udělal kariéru větší) :) ()

arcticsky

Hezky černá komedie s jedním marodným rozpolceným maniakem a hláškujícími zvířátky - moralizující pes, hustý kocour a umírající jelen hodně pobavili. Gemma byla fakt sexy a Anna taky nebyla marná. Dost dobrá zábava. ()

pmftsc

podivně vyvážený film, že jako vážná věc, ale i dobře a barevně odlehčená... znepokojivé to ale zůstává dost. Člověk naráží na označení "černá komedie", tak tedy... ne... aa... je to silnější než já, .. též asi barevná tragédie :D ()

warrenur

Zvlastny film.....o uletenych typosoch tohoto druhu som uz toho videl. Toto stvarnenie ma vsak neoslovilo. Naviac, Reynolds mi je celkovo ako herec dost nesympaticky a tu psychicky posahanu postavu som mu neveril. Slabsi priemer. Btw. pesnicka na zaciatku v aute je super. ()

Saur.us

M. Satrapi se vydala do Ameriky a natočila pekně ulítlou vražednou jízdu, viděnou očima růžového schizofrenika R. Reynoldse. Zábavné spojení černé komedie a vražedného psychopatického běsnění s psychologickou hloubkou. ()

Extrakritik

Černá komedie se sympatickým sériovým vrahem v hlavní roli.Smíchy jsem sice nepraskl,ale i tak je to pohodový a odpočinkový film. ()

Bozvav

Totální psycho v hávu komickém. Ryan sice je v této roli jako pěst na umrlcovo oko, ale i tak dobré. Jen to mohlo být tak o 20 minut kratší. Za mne 55%. ()

ink flo

režisérka Persepolis překvapila tímhle stylovým kotrmelcem, dobře sick & freaky. kočka s gangsta irským přízvukem přemlouvající pánička k vraždění, mluvící hlavy v lednici a hlavní hrdina co vypadá jak Bush zamlada. Taková indie verze Americkýho psycha... ()