V hlavě

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Fantasy / Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2015, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 104)

Nápad za všechny prachy, který je trestuhodně nenápaditě zpracovaný. Krom pár výjimek potvrzujících pravidlo (pohled do hlav ostatních, natáčení snů) jde o banálně přímočaré dobrodružství, ve kterém se Pixar "nepixarovsky" často snižuje k lacinému pitvoření se postav.(17.8.2015)

Kdybych si měl vybrat jediný film, který by mi promítali denodenně až do konce života, byl by to tento. Miluju humor, a v málokterém animáku jsem ho viděl tolik. Většinu filmu jsem se prochechtal, takže vlastně ani nevím, o co šlo. Musím si zajít ještě jednou.(19.8.2015)

Najlepšia Pixarovka za posledné roky. Krásny námet, úžasné spracovanie a hlavne perfektne vykreslená mozaika toho, čo sa nám môže preháňať hlavou. Tento animák si jednoznačne zaslúži oscara za naj film roka, nielen v kategórii animovaných snímkov.(20.8.2015)

Pixar prostě nezklame. Skvělý nápad, perfektní zpracování klobouk dolu.(20.8.2015)

Nádhera, co jiného také dodat. Nikdy jsem nečekal, že mě zase nějaký ten animák nadchne. Tento je pro mě jako dělaný, nedá se tomu totiž vytknout. :)(22.8.2015)

S kamarádem jsme čekali oddechovou anim komedii, ale nakonec jsme zjistili, že jsme se za celou dobu ani nepohnuli, v sále bylo úplné ticho, pokud nešlo o vyloženě vtipnou scénu, seč jsme se snažili zatínat slzy, stejně aspoň jedna ukápla a naprosto jsme byli vtáhnutí do psychologie a úžasného světa v lidské mysli. Emoční postavy si člověk prostě musel zamilovat, hlavně ty dvě: radost a smutek, kde teda ještě musím pozvednout výborný dabing, který tomu všemu ještě dodal na dojemnosti. Jednoduše skvělé, originální, ve své podstatě psychologické, rozhodně dojemné a kouzelné. Soška za nej animák by měla přistát zde!(24.8.2015)

Vrele odporúčam túto nádhernú rozprávku, ktorá sa veľmi šikovnou formou pohrávala s mojimi emóciami od úvodu až po záver. Dokonca by som povedal, že je to povinnosť zhliadnuť pre ľudí, ktorí si neuvedomujú aký silný dopad majú emócie na náš život. Tento film to nádherne ilustroval ako to v našej hlave funguje a ako ju správne používať. Zábava pre deti, ponaučenie pre dospelých.(25.8.2015)

Spojení nádherné animace a celkem povedeného scénáře. Natož, že Radost pracuje na velitelství, tak moc nápadů na cestu zpátky neměla (respektive volila zajímavé pořadí). Rozhodně bych chtěl vyzdvihnout způsob, jakým tvůrci přiblížili dětskou mysl. Je vidět, že odborníci přizvaní k filmu, pouze nejedli koblihy a nesledovali lechtivé snímky. U filmu se zasmějete, zapřemýšlíte a možná i zavzpomínáte a dokonce se pro citlivější jedince najdou okamžiky, kdy budou muset mrkat jako diví, aby před svým partnerem zamaskovali tu slzičku, co se bude drát na svět. Pátá hvězdička chybí kvůli již zmíněné cestě zpátky.(28.8.2015)

• Tonyluk

Obrovské zklamání .... ten nápad měl tak obrovsky potenciál a je velká škoda jak s ním bylo naloženo ...(29.8.2015)

Dobrý film, ale ještě lepší myšlenka, která mohla být zpracována ještě lépe.(30.8.2015)

Dost chytrý!(31.8.2015)

Nesmierne nápadité, konečne je kvalitný Pixar späť. Bolo to vtipné, dojemné a hlavne iné! Vrelo doporučujem.(1.9.2015)

Miluju Pixar a ještě se nestalo, že by mě zklamal. V hlavě mě taky nezklamalo a nemá dle mého smysl zpochybňovat co se týče kvalit tohoto filmu, protože je bez pochyby má. Snad jen jsem moc nepochopil přítomnost Znechucení, kterou jsem teda nebral nikdy jako extra emoci. No a musím uznat, že se jedná o jeden z nejsmutnějších (možná i nejsmutnější) filmů co jsem kdy viděl (smutnější od pixaru je snad jen začátek Vzhůru do oblak). A to si ten film ani nemusel hrát na nějaké ždímání emocí, ale už svým samotným dějem je dost depresivní. Hold dospívání je mrcha a věřím, že každý kdo má duši, tak při sledování tohoto filmu zavzpomínal na svoje dětství a následné dospívání. Hold život není lehký, ale určitě je lehké hodnocení tohoto filmu. 5*(2.9.2015)

Skvelé nápady, ale niektoré veci tam boli nedomyslené (napr. keď sa Smútok dotkol šťastnej spomienky začala sa meniť, ale keď sa dotkla Nechuť, tak sa nezmenila) ale bolo to milé, nasmial som sa dosť, Hnev so Strachom podarená dvojka.(6.9.2015)

Dávám 4*, protože si myslím, že film šel udělat nápaditěji. Začátek a řídící centrum bylo úžasné, pravdivé. Ztracení a ježdění vlakem už nee. I tak je to moc pěkný film. P.S. Happyend na konci byl super-ale- co je puberta víme ?(8.9.2015)

Letos určitě nejlepší rodinný film. Viděno jen ve 2D, ale i tak rád dávám 5*(8.9.2015)

Starý dobrý Pixar je zpět! Po asi 20 letech první animák viděný v kině a jsem moc rád, že to byl zrovna Inside Out. Tento nejnovější Pixaří počin je originální, chytrý a dokáže skutečně dojmout. Řekl bych, že pro nejmenší caparty to úplně není, ale děcka školou povinná už by to docenit mohla. Já se výborně bavil celou stopáž a několik scén mě skutečně dojmulo, jak se to už nějakou dobu žádnému jinému (i hranému) filmu nepovedlo. Film mě svým způsobem donutil zamyslet se nad životem a sám nad sebou, to bych u animáku rozhodně nečekal a považuji to za unikát u tohoto druhu filmu. Viděno v 3D verzi s dabingem a ač mám radši originální znění, tak zde mi dabing vůbec nevadil, postavy jsou namluvené velice dobře a trefně. 3D efekt zde nijak nevyniká, ale ani neruší, žádné uhýbání hlavou apod. se zde nekoná, ale ono je to asi dobře, toto umírněnější a nerušící 3D se zde hodí mnohem více. Pro mě tedy velice příjemné překvapení, zatím nejlepší animák tento rok (možná i déle) a jasný kandidát na oscara v kategorii Animovaný film. Vřele doporučuji všem věkovým skupinám - 95%(13.9.2015)

Wow, extra super animák, snad poprvé jsem u animáku brečela, jako sorry, ale Mimoni ať jdou někam, byli o ničem, ale tohle je PECKA!!! ale svojí hlavu bych radši vidět nechtěla :D(19.9.2015)

Well done... od naapadu cez realizaciu az po nenuteny humor. Tak to ma byt(25.9.2015)

Viděno ve 3D v kině. Myslím, že je to po dlouhé době opravdu výborný animák, plný fantazie, který hýřil nápady a mě se opravdu líbily. Navíc jsem tenhle animák bral spíše jako dojemný, ne jako komedii. Nicméně doporučuji. ****(26.9.2015)

Hezky zpracovaný animák, kde i dospělý má občas co dělat aby pochopil všechny souvislosti a narážky. Děti z toho krom vtipných postaviček musí mít úplné prd ale stejně jich tam chodí jako much :)(30.9.2015)