Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Místy slušná žánrovka, u které ale vím, že za pár týdnů budu marně pátrat po názvu a jasnějším přiblížení si, co mě tehdy bavilo. Singhovského osobitého a pověstného vizuálu je tu překvapivě pomálu, sází víc na příběh, který ale neumí strhnout. Jakoby si vzal z několika filmů kousek, zvraty se dají spolehlivě odhalit předem a když dojde na akci, jednou je velmi slušná (návrat k manželce a hořící dům), jindy velmi nenápaditá až mdlá. Ryan Reynolds je většinu děje zmatený a vyjukaný, Ben Kingsley se sotva zahřeje a z plátna zmizí. A sličná Natalie Martinez pokládá špatné otázky a na odpovědi moc nečeká. 65%(14.9.2015)

 • TheDon
  *

  Pokud si vezmeme pod lupu profesionálního nudila Refna, tak Tarsem ´Bombay badonkadonks´ Singh je o několik světelných roků dál. Nudí s grácií a naprostou lehkostí sobě vlastní. Nudí hodinu, ale jeho nejoblíbenější stopáž jsou hned hodiny dvě. Nesmrtelný ranhojič sice vypije kafe od žida už v první půl hodině, ale ještě víc Nesmrtelný Rájen to další hodinu a půl rozhání třešňovým tic-tacem a ne a ne to zabalit. Nekoukatelný, nudný. 21% P.s.: Nápad jak bič, ale z hovna bič neupleteš.(10.1.2016)

 • Wysch
  ****

  Matthew Goode je znovu neskutečnej kořen, ale rok od roku mám dojem, že ten Reynolds ne a ne stárnout. Jo. Eh. K filmu samotnýmu - námět prostý, omletý v každé druhé scifárně v knižním podání (přeháním), plný klišé a samozřejmě kýčovitého konce (já bych to, prosím, zakončil úplně jinak, samozřejmě), ale svoji atmosférou, filtry i sérií zvratů ve scénáři to připomíná Limitless, za což děkuju a přidávám na seznam povedených malých scifáren, u kterých mozek nemusí pracovat, ale svižná režie s dobrými hereckými výkony prostě diváka zabaví dostatečně.(9.1.2016)

 • Shakers
  ***

  Nič extra, nič prekvapujúce, ale vďaka Reynoldsovi to nebola obyčajný nuda. Príbeh nie je zlý, hudba, či akčná stránka tiež nie a ako som už spomínal, Ryan tiež dokáže potiahnuť film. V čom je teda problém ? V nevyváženosti. Aj keď miestami dokáže film strhnúť, vo väčšej časti mi tu chýbalo napätie. Takto to bola miestami len taká pekná akčná smršť zaujímavých scén, kde ste vedeli, ako to dopadne. Každopádne záver sa podarili. Obľúbený soundtrack: Selfless. 70% - 3*(22.2.2016)

 • Morholt
  ***

  Nápad byl dobrý a ačkoliv těch přenosů osobností do jiného těla už tu byla hromada, tohle působilo celkem neotřele. S tempem to bylo o maličko horší, což bylo dáno i trochu přetaženou stopáží. Akce průměrná, ale o té to tady zase tolik není, takže nemůžu říct, že bych byl v tomto ohledu zklamán. Obsazení vedlejších rolí v pohodě, ale Reynolds byl v tomhle případě trochu šlápnutím vedle a jeho projev nudil. Ale zase ne tolik, aby mi celý film otrávil. 60%(20.9.2015)

 • - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)

 • - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace