Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDon
  *

  Pokud si vezmeme pod lupu profesionálního nudila Refna, tak Tarsem ´Bombay badonkadonks´ Singh je o několik světelných roků dál. Nudí s grácií a naprostou lehkostí sobě vlastní. Nudí hodinu, ale jeho nejoblíbenější stopáž jsou hned hodiny dvě. Nesmrtelný ranhojič sice vypije kafe od žida už v první půl hodině, ale ještě víc Nesmrtelný Rájen to další hodinu a půl rozhání třešňovým tic-tacem a ne a ne to zabalit. Nekoukatelný, nudný. 21% P.s.: Nápad jak bič, ale z hovna bič neupleteš.(10.1.2016)

 • PROCESOR
  ***

  Tak ze začátku to šlape celkem dobře, ale pak se dostáváme k odhalení, kde se vlastně "schránky" berou a dostáváme se velmi rychle z sci fi roviny do prdele, tedy chtěl sem říct do humanitního-výchovného-etického- rozpolcení. Tím, jakým směrem se snímek bude nadále ubírat a jestli bezcharakterní průmyslový magnát, kterej kašlal i na svou dceru s tím hodlá v nové "schránce" něco udělat je nabíledni. A začíná opět klasický hollywoodský kýýýč se vším co k tomu patří. 100x omleté a přesto překvapující. Nikde nebylo vysvětleno, proč ten samolibý žid co vybudoval své impérium, se najednou změnil v humanistu, jestli za to můžou ty prášky, či přiblblej scénář...(29.5.2016)

 • M.a.t.t.
  ***

  Navzdory očakávaniam solídna žanrovka, ktorej jediný problém je, že pôsobí akoby vypadla z deväťdesiatych rokov. Vtedy by určite pôsobila originálnejším a sviežejším dojmom, dnes už vyložene neprekvapí ani jedným zvratom. Je to škoda, pretože z námetu sa dalo vyťažiť viac a je jedno, či by sa scenáristi vydali cestou oddychovej, alebo filozofickejšej zábavy. Alebo to chcelo aspoň viac klasického Singha. V tejto podobe ostal Nesmrteľný doslova na polceste. Sklamanie sa nedostavilo, ale chcel som komplexnejší zážitok.(10.9.2015)

 • bourec
  *****

  Bratři Pastoři vymysleli dobrej scénář,a Tarsem natočil skvělej filmek,a tim překročil obr krokem svůj stín.Navíc v hlavní roličce můj oblíbenec z první dvacky herců,Reynolds,o kterym si na rozdíl od zdejších některejch brblalů myslim ,že hrát umí.A nebejt některejch ne příliš příjemnejch pasáží,a vcelku křečovitýho konce ,dal bych snad i sto.Ještě štěstí,že sem se naučil srát na zdejší hodnocení,moc dobrejch filmů bych snad ani neviděl.90%.(16.1.2016)

 • panMartin
  ***

  Trailer mě moc nezaujal. No, dopadlo to zhruba podle mých představ. Nevýrazný scifi thriller o přesunu vědomí z jedné tělesné schránky do druhé. Levný vizuál, pomalejší tempo, nezajímavá akce, nudní herci, za to výborný nápad, ale né plně využit, potěšilo pár zvratů. Ale ten konec, který sem až tam nepochopil na druhou stranu to muselo nějak podobně skončit.(15.11.2015)

 • - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)

 • - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace