Asi tak: Není to nic výjimečného, co byste si chtěli mermomocí pouštět znovu a znovu, ale rozhodně to v ničem neurazí a to ani podáním ani herci samotnými. odsýpá to a nenudil jsem se, ačkoliv je to dost předvídatelné a nečekaných zvratů a překvapení je tu ještě méně než šokujících odhalení toho, kdo je kdo, hlavní postavou. A právě ani Ryan nijak nevybočuje, prostě to, co má zahrát, zahraje dobře. Film i dobře vypadá a nemá žádný neduh "to vypadá jak televizní krátký levný film" natočený na kameru v mobilu, přičemž Singha bych v tom ale taky nehledal. Z filmu jsem odcházel odpočinutě z nenáročného filmu, který sice možná nebyl nijak objevný a samozřejmě zapadne, ale mě neuspával (oproti paní pár sedaček vedle mě, která to dala znát zrovna v té jediné nejtišší několikavteřinové scénce v celém filmu), nenudil a příjemně rychle utekl.(7.8.2015)

|50%| Trailer mě moc nezaujal, říkal jsem si, že to bude takové moc obyčejné a ohrané. No, dopadlo to zhruba podle mých představ. Alespon to ale není úplná ujetá blbost, to zas ne. První půlka filmu se trochu táhne, ale s tím jsem moc problém neměl. Dalo se na to koukat – postavy byly celkem normální, uvěřitelné. Ikdyž jejich emoce atd – to bylo trochu umělé. Divil jsem se, že nebylo ke konci filmu žádné menší překvapení, žádná dobrá pointa, napínavost atd. Celý snímek je poměrně dost předvídatelný. Hudba – ta zde moc nebyla. Akce ? Občas nějaké střílení, nějaká menší pranice a automobilová naháněčka – ta byla děsně amatérská. No, rozhodně dávám nejslabší možné 3*. Asi proto, že jsem jednak neměl žádná očekávání z filmu, tudíž nejsem zklamaný a dále: Film mě nějak nepohoršil, nebylo to nic světoborného, žádnou velkou nelogickou chybu jsem nezpozoroval. Takže na zabití večera to dokázalo trochu pobavit.(1.10.2015)

Představte si, že jste vynikající charakterní herec, akorát kapku terminálně metastázujete směrem k prdeli. Pardon, chtěl jsem samozřejmě říct „k věčnosti“. A náhle vám někdo nabídne zaručeně zcela kompatibilní, mladou a zdravou schránku, do které za pár miliard přesune vaše ego. Brutálně se proto vycinkáte, avšak když se proberete, s hrůzou zjistíte, že vás šoupli do mimicky ochrnutého tělíčka Gájena Gejnoldse, který je schopen i v nejlepší formě přesvědčivě zahrát maximálně tak retardovaného metrosexuála. To nasere! Já osobně bych chtěl teda okamžitě vrátit prachy nebo rakovinou prožraného Ghándího. Jinak se jedná o sice hezky natočenou, avšak vcelku nezáživnou a klišovitou honírnu ultimativního hereckého polena a reklamu na předražené, pomalé sráče Džobsova zlodějského impéria, která sice neurazí, ale ani nijak nenadchne. Něco, jako když na ukojení urgentního hladu žvýkáte polystyrén s logem nahryznutého jabka. Dost hnusná trojka.(11.9.2015)

Celkem fajn odpočinkovej thriller, ale... Přišlo mi, jako by tvůrcům nedocházelo, že to nejlepší na Bayově Ostrovu nebo Tváří v tvář bylo, že se ty filmy nebraly zase až tak vážně a fungovaly hlavně jako zábavné, nahláškované popcornovky. Takže když se potom (jimi očividně inspirovaný) Nesmrtelný snaží fušovat do srdceryvných romancí anebo těžkotonážních dramat, moc mu to holt nejde. A působí spíš směšně, nevěrohodně. Průměrná sci-fi báchora co obstojně zabije čas, ale nenadchne.(31.1.2016)

Ryan Reynolds v dalším průměrném snímku, kde dokazuje své herecké kvality, ale nemá k tomu absolutnímu úspěchu tak dobrý scénář. V Nesmrtelném se bohužel logické lapsy vrší jeden za druhým. Často jsem si pokládal otázku, proč se postava nerozhodla tak nebo onak. Proč si volí tuto cestu namísto této? Ale když se od toho oprostím, zůstane mi to vcelku přijatelné béčko, které má dobrou akci a nějaký charakterní vývoj. Filozofie přesunu mysli do jiného těla je zde docela dobře promyšlená a kdyby nebylo toho slabého a nezajímavého padoucha, přišil bych tomu i čtyři hvězdy. 65%(22.4.2018)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)