• Wacoslav1

Mno to byl zase jednou hlubokosmyslnej zážitek... Měl jsem to po pravdě stažený už dlouho, ale furt se mi do toho nechtělo. Teď už vím proč. První totálně nudná a nesnesitelná polovina projede na vlně rádoby inteligentních, existenčních a filozofických kydů až na to, že se v tom filmu, ale lautr nic neděje. V polovině druhý to dojde do fáze jakých si přechytralých zvratů občas proložených nějakou tou akcí na efekt, ale pořád mi do pytle uniká o čem to vlastně celý mělo bejt. Hrozně podivnej film do kterýho jsem se po celou dobu sledování nebyl schopnej dostat a co tak projíždím ty komentáře tady, tak usilovně přemejšlím co, že mě vlastně na tom konci jako mělo dojmout?! Že už to mám konečně za sebou a přežil jsem to bez újmy, nebo co vlastně? No nebudu se v tom pitvat, uspokojivou odpověď asi stejně nedostanu, ale zabít téměř dvě hodiny života touhle kravinou fakt nedoporučuju. Leda, že bych byl fakt nesmrtelnej a bylo by mi ukradený, že další nepatrná část mýho života je nenávratně v hajzlu, ale to už se nacházíme opravdu v žánru sci-fi a ne v žánru pseudo dramatický, humánní oduševnělý zvratek. Pardon chtěl jsem říct výtvor... Nezájem.20%(26.9.2015)

Nesmrtelné žánrovky. I přes fakt, že videopůjčovny jsou už písní minulosti, tradiční záležitosti z jejich polic si stále najdou cestu i k nám, i když v tomto případě trochu nesmyslně rovnou do kin. Nesmrtelný je na jedné straně těžce neoriginální, naivní a předvídatelný, na straně druhé je ovšem slušně zahraný, solidně natočený a ty necelé dvě hodinky v jeho společnosti utečou překvapivě rychle. Zkrátka solidní žánrová podívaná u které nebudete muset moc přemýšlet. [60%](9.8.2015)

Skvelý "malý" jarný thrilller (Limitless, Source Code), nasadený nešťastne v letnej sezóne. Super nápad, prekvapivé zvraty, znesiteľná dávka žánrových klišé a sentimentu. Scenár občas urýchlene zjednodušuje dopad zvratov na reakcie postáv, ale robí to za účelom udržania svižnej dynamiky rozprávania, ktorá je perfektná. Akčné scény nečakane napínavé a drsné. Konečne mainstreamovo efektívne zužitkovaná Singhova exotická réžia. Jedna z najlepších Reynoldsových rolí.(17.8.2015)

Film nesmrtelný přichází z opravdu dobrým nápadem,dobrými hereckými výkony,slušnou akcí,ale jen ten konec moc nezapadl do předchozí prožitku,ale zase na druhou stranu nebyl nějak překvapivý.Pokud máte rádi sci-fi a rádi máte popuštěnou fantazii tak se vám tento kousek bude zamlouvat.Nebo stačí být vizionář...Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.(7.11.2015)

Nepamätám si, kedy som naposledy odišiel z kina a povedal si, že film bol na 100% OK. Ani neviem čo viac o tom povedať, je to proste fajn thriller s dobrými nápadmi, no na druhú stranu si myslím, že mohli ísť v nich trošku viacej do hĺbky a spraviť to trošku zaujímavejšie. Vo filme podľa mňa nie je vôbec nič zlé, čo by divákov mohlo iritovať, no nič v ňom pre mňa nekričí, že je nutnosť ho vidieť a to je trošku jeho najväčší problém. Napriek tomu ako veľmi obdivujem Bena Kingsleyho a rovnako aj Ryana Reynoldsa, musím sa priznať, že "Self/Less" je trošku podľa mňa premrhaný potenciál, kde máme film s dobrým nápadom, no to je asi tak všetko. Herci sú dobrí, réžia je solídna, no čo sa týka príbehu, postáv, zvratov a všetkého ostatného, tak to spadá do okey kategórie. Je to film, ktorý si v pokoji pozriete, užijete si ho a na druhý deň na neho zabudnete. Ak hľadáte film, ktorý spracoval podobnú myšlienku (podľa mňa) lepšie, tak si radšej čeknite Schwarzeneggerov 6th Day. Viem, že tu máme namiesto prázdnych schránok ľudské klony, no spracovanie filmu je oveľa zaujímavejšie a dej je menej odhadnuteľný. Hodnotenie: C+(23.8.2015)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)