Nesmrtelný

• Austrálie

Akční / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015, 117 min

• BoPo

Film, ktorý za pár rokov obehne všetky české a slovenské televízie, ktorého ho budú prezentovať ako pecku týždňa. Nesmrtelný má dobrú, aj keď ničím originálnu, zápletku. Herecké obsadenie pokulháva, čo je samozrejme v priamej úmere k úrovni rozvinutia spomínanej zápletky. S tou totiž scenáristi neurobili vlastne nič. Uspokojili sa so základnou myšlienkou a už len nabalili nejakú tú akciu, nejaké to citové dilema, a šťastný happy end, no ten len tak pre sichr, viete ako.(27.12.2015)

Nesmrtelné žánrovky. I přes fakt, že videopůjčovny jsou už písní minulosti, tradiční záležitosti z jejich polic si stále najdou cestu i k nám, i když v tomto případě trochu nesmyslně rovnou do kin. Nesmrtelný je na jedné straně těžce neoriginální, naivní a předvídatelný, na straně druhé je ovšem slušně zahraný, solidně natočený a ty necelé dvě hodinky v jeho společnosti utečou překvapivě rychle. Zkrátka solidní žánrová podívaná u které nebudete muset moc přemýšlet. [60%](9.8.2015)

• kaylin

Tak tohle je docela velké zklamání. Od Tarsema Singha jsem očekával minimálně zajímavou vizuální podívanou, ale ani toho jsem se naplno nedočkal. Jsou zde scény, které zaujmou, myslím vizuálně, ale je jich dost málo. Bohužel tohle sci-fi je tak průhledné, že v podstatě po půl hodině už budete vidět, jak to celé skončí. A to má film dvě hodiny...(24.9.2015)

Mraky tradičních hollywoodských klišé začínaje dějovými zvraty a konče rodinnými hodnotami. Singhová režie je ale vcelku svižná (dostal i smysluplný scénář) a akce nečekaně dynamická. Reynolds v další roli do které dává mraky energie. Kdyby na podobnou tématiku nenatočil před pár lety Bay vizuální magnum opus, tak by to možná bylo lepší, takhle ale Self/less vypadá jako mladší bráška.(18.6.2016)

• Marqta

Taková akčnější, méně přemýšlivá umělohmotnější a medializovanější kopie Transfer. Případně kombinace Hostitele, Limitness a Transfer dohromady.... Mě se ta myšlenka samotná líbí, to nemůžu popřít, jen je škoda, že z toho vzniklo, to co vzniklo. Potenciál to mělo mnohokrát větší. Na druhou stranu se to vidět dalo a po většinu doby děj pěkně odsýpal... Co mě ale dopálilo byly logické kraviny- u té "velikánské finty" (aneb "vlezu vlkovi do chřtánu" akce), ale to asi budete muset posoudit sami.... Váhám jestli si tenhle film zaslouží tři hvězdičky (protože ze začátku jsem se celkem slušně bavila), nebo jestli ne.(6.11.2015)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)