Namet nie je prilis originalny. Dost mi to pripomenulo film Freejack a s niektorymi aspektami z filmu 6th Day. Ale to nevadi. Co mi vadilo, ze sa to zacalo ako celkom inteligentny film, ktory mal na viac a po nastupe Reynoldsa sa z toho stala jednoducha priamociara akcna nahanacka. A akcie tam bohuzial tiez az tak vela nie je. Je natocena standardne. Co mi nevadilo az do chvile, kedy som zistil, ze to reziroval inokedy vizualne originalny Singh. Tentoraz ale s nicim zaujimavym neprisiel a vysledok vyzera jak keby to natocil hocijaky druhorady rutiner. Skoda. Aspon ze z hercov dostal slusne vykony a tak Kingsley konecne po dlhsej dobe nebol trapny a aj Reynolds bol v serioznej ulohe v pohode. Vysledkom je slusna priamociara jednohubka, ktora nie je prilis originalna, ale je kompetentne natocena a tak je lahko stravitelna na pondelok vecer pri TV k dietnemu jogurtu k zotaveniu po nejakej tej operacii. ;-) 5/10.(16.11.2015)

Další ze sci-fi snímků, kde příběh vysoce překonává celkové zpracování. Není to špatné, ale z toho námětu se určitě dalo vyždímat mnohem víc. Přesunout vědomí do jiného těla je podobný nápad jako přesunout tam mozek. A pro mne, z toho Macourek s Vorlíčkem dokázali vykouzlit mnohem víc a to už to je 45 let. Tady to beru jako nevyužitý potenciál, něco jako VYMĚŘENÝ ČAS.(6.3.2016)

• Marqta

Taková akčnější, méně přemýšlivá umělohmotnější a medializovanější kopie Transfer. Případně kombinace Hostitele, Limitness a Transfer dohromady.... Mě se ta myšlenka samotná líbí, to nemůžu popřít, jen je škoda, že z toho vzniklo, to co vzniklo. Potenciál to mělo mnohokrát větší. Na druhou stranu se to vidět dalo a po většinu doby děj pěkně odsýpal... Co mě ale dopálilo byly logické kraviny- u té "velikánské finty" (aneb "vlezu vlkovi do chřtánu" akce), ale to asi budete muset posoudit sami.... Váhám jestli si tenhle film zaslouží tři hvězdičky (protože ze začátku jsem se celkem slušně bavila), nebo jestli ne.(6.11.2015)

Trailer mě moc nezaujal. No, dopadlo to zhruba podle mých představ. Nevýrazný scifi thriller o přesunu vědomí z jedné tělesné schránky do druhé. Levný vizuál, pomalejší tempo, nezajímavá akce, nudní herci, za to výborný nápad, ale né plně využit, potěšilo pár zvratů. Ale ten konec, který sem až tam nepochopil na druhou stranu to muselo nějak podobně skončit.(15.11.2015)

• luka4615

Self/less je hrozně předvídatelný film. Sice disponuje zajímavou zápletkou, nicméně provedení značně pokulhává. Moc často se totiž nestává, že bych si zhruba ve třech čtvrtinách filmu nevzpomněl na jméno klíčové postavy z poloviny. Je velká škoda, že toto téma a myšlenku Tarsem Singh nerozvedl lépe a do větší hloubky.(9.9.2015)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)