Rozpočet $26miliónovTržby USA $12,279,691Tržby Celosvetovo $25,022,917Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ tento krát ide pre zmenu o najmenej výrazní rukopis od Tarsem Singha, ktorý doteraz vždy vyznieval ráznou "pestrou" temnou vizuálnou stránkou a určitou bizardnosťou ale zas po takej klasickej tuctovej režisérskej stránke to je zvládnuté, dej má čo ponúknuť, troška akcie, dramatu, fajn /55%/(14.9.2015)

Slibný potenciál utopen ve vatě akční nudy. Charismatický Ben Kingsley umírá a dostane nové tělo. Hned v první chvíli si říkám, proč nové tělo nemá snad absolutně žádné rysy chování svého nositele? Hlavně že dobře vypadá a umí se prát. Chjo. Nebýt ve filmu žádné zbraně a střílení, zůstat začátek a konec filmu, mohlo to být příjemné filozofování nad osidlováním cizího těla.(28.2.2016)

• TheDon

Pokud si vezmeme pod lupu profesionálního nudila Refna, tak Tarsem ´Bombay badonkadonks´ Singh je o několik světelných roků dál. Nudí s grácií a naprostou lehkostí sobě vlastní. Nudí hodinu, ale jeho nejoblíbenější stopáž jsou hned hodiny dvě. Nesmrtelný ranhojič sice vypije kafe od žida už v první půl hodině, ale ještě víc Nesmrtelný Rájen to další hodinu a půl rozhání třešňovým tic-tacem a ne a ne to zabalit. Nekoukatelný, nudný. 21% P.s.: Nápad jak bič, ale z hovna bič neupleteš.(10.1.2016)

Nesmrtelné žánrovky. I přes fakt, že videopůjčovny jsou už písní minulosti, tradiční záležitosti z jejich polic si stále najdou cestu i k nám, i když v tomto případě trochu nesmyslně rovnou do kin. Nesmrtelný je na jedné straně těžce neoriginální, naivní a předvídatelný, na straně druhé je ovšem slušně zahraný, solidně natočený a ty necelé dvě hodinky v jeho společnosti utečou překvapivě rychle. Zkrátka solidní žánrová podívaná u které nebudete muset moc přemýšlet. [60%](9.8.2015)

Bratři Pastoři vymysleli dobrej scénář,a Tarsem natočil skvělej filmek,a tim překročil obr krokem svůj stín.Navíc v hlavní roličce můj oblíbenec z první dvacky herců,Reynolds,o kterym si na rozdíl od zdejších některejch brblalů myslim ,že hrát umí.A nebejt některejch ne příliš příjemnejch pasáží,a vcelku křečovitýho konce ,dal bych snad i sto.Ještě štěstí,že sem se naučil srát na zdejší hodnocení,moc dobrejch filmů bych snad ani neviděl.90%.(16.1.2016)

• - Po snímke Určite, možno (2008) je toto druhý film, kde spolu hrajú Ryan Reynolds a Derek Luke. (Game90)

• - Přístroj, který je ve filmu používán pro přenos vědomí, je ve skutečnosti upravený CT skener používaný ve zdravotnictví. (oje)