Externí recenze k filmu (8)

 • ČervenýKoberec.cz (Vladimíra Staňková) ***

  "Nesmrtelný není nudný a ve většině případech nedokážeme předvídat, co bude následovat v další scéně, což je dobře. Párkrát nadskočíme na židli vyděšením, ale převažující dobu ze dvou promítacích hodin budeme sledovat zábavně natočený akčňák. Na thriller není dostatečně děsivý, na sci-fi se až…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Možno si to divák uvedomí, možno nie. Predvídateľnosť deja a zápletok i isté zavádzanie sú jednou z chýb scenára. Vynahradia to dobrí herci? Recenzent si v podvedomí môže želať, aby ho film niečím mimoriadnym prekvapil, prípadne v duchu uzatvárať stávky, nakoľko tvorcovia nechajú „dobrých“…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) **

  "Nesmrtelný však není vizuálně zajímavý takřka vůbec! Z režisérova dosavadního autorského rukopisu v něm není ani náznak a i režie jako taková je na Singha nezvykle standardní a průměrná. V podstatě si představte třeba trilogii s Jasonem Bournem nebo jakýkoli jiný thriller, jehož hlavní hrdina má z…" (více)

 • Kritiky.cz (Karolína Černá) ***

  "Film je natočen s minimem triků, s několika kaskadérskými výkony a v dekoracích, které působí výrazně protikladně. Honosné interiéry oživuje starý a nemocný Damian. Zlato a prostory s výhledem na město působí movitě, ale věrohodně. Naprosto zklamaná jsem však byla z prostředí, které mělo být…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) *

  "Jediná věc, co povyšuje Nesmrtelného nad béčkové srágory, je fakt, že v něm místo Caspera Van Diena a Erica Robertse hrají Ryan Reynolds a Ben Kingsley. Čímž ovšem nemám na mysli, že ti dva hrají dobře, ale mají slavnější ksichty. Reynolds je většinu času srandovně vyjevený a Kingley zmizí po…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Nesmrtelné žánrovky. I přes fakt, že videopůjčovny jsou už písní minulosti, tradiční záležitosti z jejich polic si stále najdou cestu i k nám, i když v tomto případě trochu nesmyslně rovnou do kin. Nesmrtelný je na jedné straně těžce neoriginální, naivní a předvídatelný, na straně druhé je ovšem…" (více)

 • Styl-zivota.cz (Richard Spitzer)

  "Nesmrtelný není špatný film, ale bude spíše zábavou na jedno odpoledne či večer. Střídá se tu napětí, akce, i trocha melodramatu. Formou sci-fi thrilleru se tvůrci snaží varovat a moralizovat, ale nejdou moc do hloubky. Zkrátka nesdělí nám nic, co už bychom sami nevěděli. Není tu mnoho originality…" (více)

 • TotalFilm.cz (Jaroslav Kejzlar) **

  "Dalo by se říct, že Nesmrtelný je propadák. V tom, jak se tvůrcům podařilo vypořádat se zajímavým námětem, se o propadák určitě jedná. Tentokrát to nestojí ani za těch pár chvilek zručné filmařiny, protože jich je tak zatraceně málo, že na výsledný dojem nemají vlastně vůbec žádný vliv." (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace