Záhadný telefonát odstartuje nebezpečnou hru. Jejím ústředním protagonistou je neúspěšný obchodník Elliot. Pokud zvládne splnit 13 úkolů, jeden zlověstnější než druhý, čeká ho tučná odměna. (Filmbox)

Astaroth12

Tento film nesrší riginalitou,lebo podobných filmov je veľa.Na začiatku vidime Elliota,ktorý je v riadnych sračkách a ešte ho každý využiva a hlavne zneužívajú jeho dobrotu.Ale vzápatí príde telefonát,ktorý mu ponuka vyvedenie z finančného pekla,keď splní 13.zdánlivo jednoduchých úloh.A to zdánlivo si zapamatajte,to je v tomto filme doležité,lebo od tej 1.úlohe až po 13tu to naberá na obrátkach.Tento film je v niektorých momentoch zábavný,ale aj morbídny.Čakal som nejakú adrenálínovu jazdu,no to som sa celkovo nedočkal,lebo vačšina tých úloh boli zábavno-dramatické,ale nie akčné.Na horor sa to tiež moc nechytalo,okrm niektorých drastickejších scén,ako napr.odrezanie ruky karbobrúskou,alebo motorkárska scéna,ktorá bola krvavá ale nemala čím ohromit,ale podobných scén s lanom je veľa a aj lepších.Po splnení niektorých úloh vidíme chlapa z ktorého sa stáva maniak a ešte si to začal aj užívať.To si robíte srandu? A to sa pýtam aj ja tvorcov čo chceli týmto filmom ovedať.Asi len tolko,že za peniaze sttratíme všetky morálne hodnoty a zásady a možete byť najmorálnejší človek,ale vidima rýchleho zbohatnutia,je vždy silnejšia a tým pádom správite aj to,čo by ste za normálnych okolností nikdy neurobili.A práve toto všetko film ukazuje.Bolo to aj predvídateľné ale koncová pointa potešila. ()

MartinTerran

Vcelku zajímavý krimi thriller. Po chvíli bylo jasné kam to půjde dál, ale vůbec ne jak to dopadne, takže jsem byl zvědav a zklamán jsem vůbec nebyl ikdyž myslím, že úplný závěr s Ronem Perlmanem a "hráčem" byl už zbytečný. Trochu mi to připomnělo Nerve: Hra o život, ale tam to byla trochu jiná liga. Hodnocení: 63/100. ()

Doomedx

Puvodni original z roku 2006 jsem nevidel, takze nemuzu nadavat na to jak se jim zase dalsi hollywoodskej remake nepovedl a ze by je uz nemely tocit. V overallu pribeh zajimavej i celkem originalni, i kdyz sem se nemohl zbavit pocitu ze mi to pripomina nedavno zhlednute Cheap Thrills. Konec trosicku surprising, ale nic co by Vas vylozene posadilo na prdel. 3* = 65% ()

zolo23

Originál som nevidel, takže pre mňa parádne prekvapenie. Film je od začiatku zaujímavý a pri tejto docela krátkej stopáži nemá kedy nudiť. Lákadlom bolo i obsadenie Rona Perlmana ,bol som zvedavý ako nám tento pán zostarol, keďže tretí Hellboy bude až v roku 2017 a tie roky jednoducho nezastavíš.. Záver prekvapil, čo som vôbec nečakal. ()

djbarrel

Jelikož jsem původní film neviděl tak nebudu srovnávat. Na mě film působil vcelku originálně a solidně. Hlavní hrdina byl solidně trhlej a opravdu během "hry" se zajímavě vyvíjel. No škoda, že si pokazil ten konec. Na jedno shlédnutí určitě ano, víckrát bych to ale asi nedal. Slušná atmosféra a oceňuji i přítomnost Rona Perlmana, i když tentokrát tam byl spíš jen do počtu a aby měli zajímavé jméno do titulků, ale toho chlapa mám rád, takže OK. 60 % ()

• V kaviarni Elliot stiahne šiltovku mŕtvemu dole na tvár a hneď v nasledujúcom zábere ju má vytiahnutú. Tiež sedí v úplne inej polohe, ktoré sa rôzne striedajú. (GabrielGabko)
  • Keď Elliot vyberá pána Shawa z vane, mŕtvemu visí jazyk z úst, v ďalších záberoch už nie. (GabrielGabko)