Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Aky
  ****

  Zpočátku trochu Velká vlastenecká, trochu Tankový prapor, moc to nedrží pohromadě. Humorné zápletky jsou najednou překvapivě málo humorné, nastřádané napětí často vyšumí do ztracena. Někde v polovině se všechno láme k lepšímu, příběhy začínají mít spád, děj je zajímavější, konflikty ostřejší... Možná kdyby se autoři spokojili s polovinou dílů, dostalo by to větší grády..(22.12.2013)

 • vitekpe
  *****

  Pekne udelany serial z pripravy kadetu do boje. Cili vycvik... Ale jeste spis je to serial o lidech a vztazich, pozornost presto upouta. A Елена Яковлева je opravdu puvabna... :)(2.1.2018)

 • Lavinia
  ****

  Válečný seriál bez války, jen o rychlokvašné výrobě mladých poručíků, doba přežití na frontě jeden týden. Riziko, že nepřežiješ ani tuto školu, rovněž docela vysoké, vyšlo to nastejno. Velmi dobrý kritický komentář vypravěče, který přednímá osud té či oné osoby - většinou, za jak dlouho došli smrti. Morální dilema mezi kadety a učitelem-zlodějem potravin mistrně podáno. Doporučuji.(9.7.2017)

 • Dr.dogous
  *****

  Za ukradnutou skývu chleba, smrt zastřelením. Schyluje se k bitvě před Stalingradem, všechny potraviny jsou směřovány tam. Jak trpělo za války civilní obyvatelstvo, je v tomto filmu očividné. V týlu jsou cvičení mladí kadeti a prožívají útrapy výcviku i své lásky. Dívky jsou svolné pro kousek chleba nebo pytlík ovsa. I v hluboké totalitě a kasárenského komunismu se trh nepodařilo udusit. Handluje se vším i s lidskou duší . 85%(1.8.2013)

 • funesfilm
  ***

  Ruská tvorba posledných rokov, je skôr o vizuálnom stvárnení, než o scenári. Tento seriál som teda išiel pozerať s obavami. Zbytočný strach o stratené hodiny. V pohode vyrozprávaný príbeh o tom, čo byť vlastne ani nemuselo. Ladí všetko. I hudba je príjemným prekvapením. Pomalší rozbeh, s dojímavým koncom. Možno neohúri, ale ani nesklame.(30.8.2015)