Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  Aha, takže to netočil Mádl, ale ten jedenáctiletý chytrolín, ju? ;-) Tak s klukem urychleně zpátky na fotbal (tam nemá šanci moc pokazit), nebo nám ještě v kině nejednou pěkně zatopí, ambice na to určitě má! Ne, vážně, vše nasvědčuje tomu, že se budu muset omezit pouze na filmy od Svěráka, já zas a znovu odmítám tu falešnou atmosféru, dějovou kostrbatost, dětské repliky tahající uši, výkony dospělých na půl plynu a zde navíc vrchol všeho - šmíráckou zápletku rozuzlenou slzopudným důvodem, proč že se to tedy nejezdí k moři - bože, ty zoufale natahované štráchy okolo tátovo super tajných úterků a čtvrtků nabraly takových obrátek, že kdyby si Vetchý někde v temném sklepení vyndal roubík a prohodil k ženě: "Přiveď Mrzáka", ani nemrknu... berte to jak chcete, třeba jako důkaz, že jsem vydržela až do konce. Dvě hvězdy - jedna proto, že na české filmy používám jiný metr (ten blahosklonnější, aby nebyla mýlka), druhá za zajímavý nápad, třebaže pohřbený realizací. Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií(18.4.2015)

 • Hitman_47
  *****

  Režijní debut a přitom tak zatraceně vyjimečný film, který nemá v ČR obdoby ! Ano, jsou tam sice ještě nějaké mezery a občas se objeví nějaké to hluché místo, a minimálně jeden zvrat je tam strašně na sílu. Ale jinak se jedná o velmi zručné a originální dílko ... jinými slovy, žádnej posranej Hřebejk, který už 10 let točí jeden a ten samý průměrný sranec ( ten by se na filmařinu měl už dávno vysrat, jelikož talent tam prostě neni). Doufám, že Mádl dostane prachy i na další svůj film, jelikož tohle je tvůrce, kterého se určitě vyplatí sledovat a chodit na něj do kina .. já si příště určitě lupen koupim !(6.12.2014)

 • Spiker01
  ****

  Samozřejmě budou existovat lidé, kteří film odsoudí již z principu a to proto, že se jedná o přímočarý feel good film, který se snaží na diváka povrchně zapůsobit a využívá k tomu hned několika otřepaných klišé. Ano i tak se to dá brát. Nebo se zkrátka necháte strhnout okamžikem a budete si užívat každý moment, tak jako já. A film vás za to odmění...80%(9.1.2015)

 • IQ Tiqe
  ****

  Nakonec z toho byl vážnější kousek, než by se zdálo. Relativně nudný, lehce komediální film se nenásilně překlopil do něčeho vážnějšího, a právě to, jak k tomu došlo, na něm nejvíc oceňuju. Není to slaďák, žádná Slámovo nuda ze života, ani nic americky patetickýho nebo moralizujícího, prostě pěkně podaný. Jen název dost mate, čekal jsem rodinnou komedii z dovolený. # příběh **** | hudba ** | humor * | akce – | napětí –(30.3.2015)

 • xxmartinxx
  **

  Upřímně řečeno vůbec nevím, jak se k tomu postavit. V první řadě ten film rozhodně nevypadá tak, jak by svůj film natočilo dítě a dětští herci se před kamerou nechovají tak, jak by se chovaly děti před kamerou (na youtube najdete dost důkazů), na druhou stranu je jasné, že dokonalého dojmu Mádl docílit ani nechtěl a některé záběry jsou zcela očividně mimo možnosti toho kluka (a doufám, že i záměrně mimo jeho myšlení, protože fakt nechci věřit tomu, že kluk aranžuje kameru pro zpomalené záběry sebe sama na pohřbu své milované babičky...). Na třetí stranu že nechtěl, vnáší ještě větší zmatek do toho, proč to vůbec dělá, na čtvrtou stranu to relativně funkčně omlouvá naivitu a plochost příběhu a na pátou stranu není důvod, proč by tahle nedůsledná a nejasná omluva měla něco omlouvat. Prostě mám pocit, že Mádl svou myšlenku moc nedomyslel a nasekal film vnitřně zcela nesoudržný, protiřečící si - prostě bordel. 2 a 1/2(5.1.2015)

 • - Představitelé hlavních postav Petr Šimčák (Tomáš) a Jan Maršál (Haris) ve filmu používali digitální zrcadlovky Nikon D5200 a Nikon D800. (Cheeker)

 • - Film byl uveden na Evropském filmovém trhu v rámci Berlinale 2014. (Kmotr76)

 • - Herec Miroslav Táborský, který "hraje" taxikáře, si opravdu kvůli filmu dělal taxikářskou licenci. Proto když jede Tomáš (Petr Simčák) a Haris (Jan Maršál) v jeho autě, tak můžete na straně spolujezdce zahlédnout fotku s jeho pravým jménem. (mjkuba)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace