Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co se jim zjeví žena, kterou nikdy v životě nepotkali, začne osm kompletně rozdílných lidí po celém světě pociťovat spojení. Slyší, vidí a cítí tak věci, které nikdo z nich v životě nezažil. (hansel97)

Recenze (8)

choze

všechny recenze uživatele

Exotičtější a nudnější pilot jsem už nějakou dobu neviděl. Výchozí myšlenka propojení několika jedinců v různých koutech světa je zajímavá, ale pilot nenačrtl ani zajímavé postavy, ani zajímavý směr a neměl ani zajímavější děj. Do dalšího dílu se asi nedokopu. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak nám Wachovskis predstavujú v tejto hodinovej expozícii všetky dôležité postavy. Niektoré viac, niektoré menej. A neprezrádzajú príliš veľa, aby sme ostali v napätí, čo nového sa o nich ešte dozvieme a ako sa budú prepájať ich príbehy. Akýmsi styčným bodom a ústredným tajomstvom je istá sebevražda jednej krásnej ženy. Niektoré osudy sa zdajú byť zaujímavejšie, než tie ostatné, ale to sa môže v priebehu série meniť, takže uvidíme, pre začiatok dobré... ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Limbic resonance. It's a language older than our species. (DMT) It's a simple molecule present in all living things. Scientists talk about it being part of an eco-biological synaptic network. When people take it, they see their birth, their death, worlds beyond this one. They talk of truth connection transcendence." ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První epizodu seriálu hodnotím jako klasický pilot, který má diváka uvést do děje a seznámit ho s postavami. Vyšlo to tak napůl, poznal jsem nejdůležitější postavy (a že jich bylo), vzhledem k jejich počtu jsem se o nich nedozvěděl nic víc, než pár povrchních informací, příběh mi byl po prvním dílu úplně nejasný, mám sice určitou základní představu, ale to je všechno. I přes tyto připomínky musím přiznat, že mě nápad propojených myslí ze všech koutů Země zaujal a určitě budu ve sledování pokračovat. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama