Ajťáci: Přichází internet

(TV film)
  • Česko Ajťáci: Jde po nás internet (více)

Není radno dráždit bosou nohou internet. Grandiózní finále britského kultovního seriálu. Čas o něco poskočil, ale v suterénu Reynholm Industries se zdá být vše při starém. Zatímco Moss obdivuje znalosti marvelovského universa Royovy nové přítelkyně Alice, Jenny laškuje s fešným prodavačem v nové kavárně hned za rohem a Douglas plánuje účast na monstrózní párty, organizované majitelem nejlepšího řetězce striptýzových barů v Soho. Obraz všeobecné pohody však při bližším pohledu již začíná vykazovat drobné vady na kráse. Co mohla jen Alice myslet tím, že Roye označila za emocionálního artistu? A proč je nová webizoda Mossova herního magazínu tak k uzoufání nudná? To vše jsou ale skutečně jen drobnosti, blíží se mnohem fatálnější katastrofa. Zdánlivě banální incident s bezdomovkyní a malým prodavačem kávy se stane virálním videem roku a přivolá na hlavy nešťastného Roye a Jenny nejen Douglasův hněv, ale co je mnohem horší, hněv celého internetu. A jak známo, před internetem není úniku. Ještě že zaměstnanci oddělení IT Reynholm Industries umí v okamžicích krize držet při sobě! (Česká televize)

P33t33

Určitě nelituji, že jsem si připomenul kultovní seriál. I když jsem se pobavil, kvalitou tento přídavek určitě zaostává za zbytkem seriálu. Vtip mě přišel trochu těžkopádnější, děj takový méně svižný a nápaditý. ()

lobo87

Mierne nostalgické lúčenie s obľúbenými postavami zo sveta IT. Dlhšie som si na nich zvykal, ale budú mi chýbať. Koniec dobrý, všetko dobré... 80% ()

Aywes

Důstojné zakončení, které dokazuje, že už seriálu dochází dech. Několik dobrých zápichů proběhne, ale nic z čeho by jste hledali zuby pod gaučem. Lepší průměr. ()

)))IMP(((

Rozloučení s IT Crowd se nese v duchu běžného dílu seriálu, roztažené na dvojitou stopáž. Nejde o pompézní odchod, ale dojde na pár připomenutí nejkultovnějších scén a okamžiků seriálu. Na rozdíl od většiny si myslím, že IT Crowd si svou vysokou laťku udržel po celou dobu vysílání a žádná z řad vyloženě neupadala. Poslední díl nepatří mezi nejlepší okamžiky seriálu, ale rozhodně je důstojnou tečkou. ()

Merenre

Dvojnásobná délka je přece jen poněkud přepálená, přesto si myslím, že se filmek jako takový epilog nemá za co stydět. Velké zklamání je, že neexistuje a asi ani nevznikne dabing podobně jako u 4 série ()

HakitoCZ

Naprosto dokonalé zakončení njlepšího sitcomu všech dob!! Z nápadů, co se vyskytly v tomhle speciálu by se dala klidně natočit ještě jedna série, ale oni to všechno nahňácali do jednoho dílu a vzniklo dílo, během kterého jsem se ani na minutu nedokázal přestat smát. Hodnocení 5 hvězd by mělo být jen pro ty nejlepší a nejskvělejší kousky lidské kinematografie a IT Crowd The internet is coming aka IT Crowd The last byte mezi ně rozhodně patří. ()

james11

Že existuje poslední filmový díl, jsem se dozvěděl nedávno a spíš jen tak trochu náhodou... To je asi největší problém tohohle filmu, vyšel v době, kdy diváci na IT Crowd skoro zapomněli, a proto má na rozdíl od seriálu tak málo hodnocení. Kvalita této "epizody" je asi trochu horší, než jsem byl zvyklý u seriálu, ale pořád to bylo důstojné rozloučení s tímto seriálem. ()

Sa.sa

"rasista na malé lidi..." :))) dámské kalhoty :))) "co mají společné ženy a malí lidé..? --- neutočí se na ně" :P tak to zkuste vypnout a zapnout ;) super ukončení seriálu i rozloučení... ()

imanicornyt

Nádherná a vtipná tečka za nenahraditelným britským sitcomem. Skvěle jsem se bavila a reflektovala všechny ty hodiny strávené s touhle bandou hlavních postav na plátně. Pro všechny oddané fanoušky se bude jednat o tu nejsladší třešničku na dortu. ()

lineker

Jen o málo slabší než pro mne kultovní seriálová verze. Možná i tím, že je to natočeno sedm let po nejlepší, tedy první sérii a tahle supr partička se stala trochu vyčpělá. Ale i tak, kdo si potrpí na Linehanův nekonvenční humor zklamaný nebude. ()