poster

Top Gear: Bolivia Special (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie

Velká Británie, 2009, 76 min

 • mad_ness
  *****

  Why don't you slow down, turn your head round? Been treading on hearts that are giving in with a little grace, you're getting away with it, words, but nothing to say with it, you smile and take what you need in any way that you please, isn't it a shame you have nothing to show from these lies? I told you you'd pay for it, lonely are the days of your life... huu-u huu-u huu huu huuu-u... Damn you Jeremy, toto je nové guilty pleasure...(7.2.2017)

 • IvcaSammet
  *****

  Tento speciál mám opravdu ráda, nejen díky skvělým vtípkům a hláškám, ale taky proto, že je jedním z nejdrsnějších a hlavně tím nejtěžším. Průjezd pralesem by mě pravděpodobně zabil, trpím stejnou fobií jako Richard, takže si opravdu naprosto dokonale dokážu představit, jak se musel cítit. Má u mě proto velký obdiv, proto já bych asi opravdu radši strachem umřela než abych musela něco takového zažívat. Pokud jde o onu slavnou 'dálnici', cestu smrti, naopak jsem zase soucítila s Jamesem, protože i já mám fóbii z výšek. Každopádně kluky opravdu obdivuju, jak skvěle průjezd zvládli. Pokud bych náhodou neumřela hrůzou v pralese, tak bych určitě sjela z krajnice dolů, popřípadě by mě zavalil kus skály ... A pak ta obří nadmořská výška, při které se kluci drželi opravdu hodně statečně ... Možná až moc statečně ... No a nakonec Atacama ... Opravdu je mě líto Oslíka a jeho upadlého kolečka ... Docela velká škoda, že ho Hammond nechtě zavraždil a on tak nemohl dokázat, že by zvládl i svůj poslední úkol ... Každopádně i v tomto sjezdu kluky opravdu obdivuju ... Opravdu skvělý speciál, u kterého se člověk vůbec nemůže divit, že má tak vysoké hodnocení.(16.3.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Když se stmívalo, připravovali jsme se k nejambicióznějšímu roztahování v dějinách." Když se přes Amazonský deštný prales, neklidný vodní tok, silnici smrti a písečné duny vydají vozidla z bolivijských bazarů, tak je o zábavu postaráno. Suzuki s náhonem na všechny tři kola, jediný nefungující Land Cruiser na světě i Range Rover zničený kusem bambusu předvedli v divočině velmi slušný výkon a jejich piloti nezůstali pozadu v pošťuchování slovy i nárazníky. Takové projížďky si dám líbit.(26.1.2016)

 • Nathaniell
  *****

  Není to tak dlouho, co jsem se díval na dokument o Top Gearu a se zatajeným dechem sledoval Jeremyho Clarksona jak objíždí bílou káru na silnici smrti a je jen krok od pádu z útesu... A ono je to z tohodle speciálu. Skvělej díl. Opravdu vynikající. Auta dostaly zabrat, ne všechny úpravy byly super, ale hlavně to typický dohadování, čí že auto je lepší. To je prostě prča. 5*(17.2.2019)

 • dubinak
  *****

  Je opravdu strašlivě moc těžké určit, který speciál je ze všech nejlepší, protože jsou výborné absolutně všechny. Ale Bolivijský by se každopádně řadil do popředí. I když bych zrovna tyhle epizody nerada srovnávala. Takové výzvy, jakým se postavili tito tři Britové, neuvidíte v žádném jiném pořadu.Prosekají si klidně mačetou cestu džunglí, jen aby mohli auty přebrodit řeku, jet s nimi po nejnebezpečnější silnici světa až k vrcholu And, kde je vzduch řidký jako Jeremyho kadeře a téměř tam umřít na edém plic.(9.2.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace