Francie,
2002, 90 min
Režie:
Rémi WaterhouseScénář:
Rémi WaterhouseKamera:
François CatonnéHrají:
Irène Jacob, Jean-Pierre Darroussin, Patrick Chesnais, Albert Delpy, Guillaume Canet, Luis Rego, Raphaël Personnaz, Wladimir Yordanoff, William Nadylam (více)Hrají
Irène Jacob
Francie
Nejlepší filmy:
Tři barvy: Červená (1994)
Dvojí život Veroniky (1991)
Tajemná zahrada (1993)
Jean-Pierre Darroussin
Francie
Nejlepší filmy:
Rozhovory s mým zahradníkem (2007)
Příliš dlouhé zásnuby (2004)
Příslib úsvitu (2017)
Patrick Chesnais
Francie
Nejlepší filmy:
Skafandr a motýl (2007)
Předčitatelka (1988)
La Jeune fille et les loups (2008)
Albert Delpy
Nejlepší filmy:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Před soumrakem (2004)
Heroin (1970)
Guillaume Canet
Francie
Nejlepší filmy:
Nina a ježkovo tajemství (2023)
Šťastné a Veselé (2005)
The Siege of Jadotville (2016)
Luis Rego
Portugalsko
Nejlepší filmy:
Blázniví bažanti (1971)
Roztržitý (1970)
Attila Marcel (2013)
Raphaël Personnaz
Nejlepší filmy:
Julie, co by bylo kdyby… (2022)
Bílý tesák (2018)
Když mi bylo poprvé dvacet (2004)
Wladimir Yordanoff
Nejlepší filmy:
Présumé coupable (2011)
Danton (1983)
Žaluji! (2019)
William Nadylam
Francie
Nejlepší filmy:
Kirikou (1998)
Případ SK1 (2014)
Zásah štěstím (2023)
Marc Duret
Francie
Nejlepší filmy:
Magická hlubina (1988)
Brutální Nikita (1990)
Nenávist (1995)
Georges Martin-Censier
Nejlepší filmy:
L'Affaire Salengro (2009) (TV film)
Michèle Simonnet
Nejlepší filmy:
Nahá láska (1981)
Svatojakubská pouť (2005)
Maigret (1991) (seriál)
François Rollin
Francie
Nejlepší filmy:
V ulicích Paříže (2021)
Sedadla v parteru (2006)
Coluche, příběh jednoho chlápka (2008)
Philippe du Janerand
Francie
Nejlepší filmy:
Slavíci v kleci (2004)
Brutální Nikita (1990)
Taxi (1998)
Marianne Epin
Francie
Nejlepší filmy:
Právo na smrt (2006) (TV film)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Komisařka Diana Carrová (2003) (seriál)
Valérie Stroh
Francie
Nejlepší filmy:
L'ours et la poupée (1969)
Bál šílených žen (2021)
Stella (2008)
Grégori Derangère
Francie
Nejlepší filmy:
Les Fragments d'Antonin (2006)
Šťastnou cestu (2003)
Le Passager de l'été (2006)
Clementine Amouroux
Nejlepší filmy:
Jeden hot a druhý čehý (1978)
Percival Galský (1978)
Claudine Delvaux
Nejlepší filmy:
Špatný syn (1980)
Camille Claudelová (1988)
Šuani (1988)
Christophe Le Masne
Nejlepší filmy:
Hrabě Monte Cristo (1998) (seriál)
Husar na střeše (1995)
Bídníci (2000) (seriál)