Komisařka Diana Carrová

• Francie Diane, femme flic
Francie, 2003, 33x90 min

Isabel Otero, Joël Zaffarano, Laurent Gamelon, Alexis Michalik, Nadia Fossier, Emilie Chesnais, Delphine Chanéac, Emilie de Preissac, Laëtitia Lacroix (více)

Komisařka Isabel Otero pracuje společně s manželem v kriminálce jednoho velkého pařížského předměstí. Na řešení těžkých případů používá racionální vědecké analýzy, nemá čas na vtipkování a psychologické teorie. Hledá důkazy a vždy se snaží zjistit všechna fakta. Tentokrát vyšetřuje vraždu bohaté majitelky parfumérií, která měla mnoho milenců a neshody s devatenáctiletou dcerou... (oficiální text distributora)

Gezi94

Celkem zajímavá francouzská detektivka.Postava Diany je sice místy otravná,ale ostatní jsou celkem dobří(hlavně Božka a Bimbo) ()

Djkoma

Hodně slaboučká kriminálka snad s jedinou zajímavou postavou cynické spolupracovnice komisařky isabely Otero. Příběhově poměrně dost nudné a obyčejné s přimíchanou sexuální vložkou, která dnes už nikoho nepřekvapí. Dávat takový film v 10 hodin ráno ve všední den je asi jediná cesta, jak ho dostat do televize:). Jinak mě zaujalo, kolikrát komisařka nebo někdo jiný během výpovědi řekli "neříkáte nám všechno". Prakticky každý obviněný to slyšel... Škoda zbytečností a opakování. ()