Matka sedmnáctiletého vysokoškoláka Jonese Dillona (Elijah Wood) je alkoholička, otce nikdy nepoznal a před realitou uniká Jones nejraději do vlastního světa fantazie. Hned první školní den je vyloučen z univerzity. Pronajme si byt ve starém domě, kde bydlí i temperamentní, ale potrhlá fotografka (Franka Potente) a ctižádostivá herečka (Mandy Moore). Jones se s nimi bezhlavě vrhá do bezstarostného života, který je jedním nekončícím večírkem plným pokušení. Ale sladkých sedmnáct netrvá věčně a tenhle nadržený postpuberťák bude muset jednou dospět. A skutečný život už možná čeká za rohem. (Magic Box)

eagle-eye

Vcelku pohodvá komedie, která si na nic nehraje, Frodo Šourek i Franka Potentne si zde střihli zajímavé roličky, komedie, která nenudí, ale ani nenadchne, přesto lehčí nadprůměr. ()

koniklecka

To je takový milý film. Franka Potente je zvláštní holka, a Mandy Moore je typická blondýna, kterou nejdřív chce každej. Ale ti rozumní a citliví kluci si nakonec uvědomí, že na tý bloncce vlastně nic zajímavýho kromě vzhledu není a že krása spočívá v něčem úplně jiném. A ne že by nebyla Franka hezká. Jen škoda, že to tak nefuguje i ve skutečnosti :) ()

alambert

No...jak film zhodnotit? Ze začátku mě film bavil. Hlavně díky slušným hereckým výkonům a zvláštní atmosféře, která se ale bohužel postupem času vytrácí. Co se týče děje, ten vskutku nijak zvlášť bohatý není. Jedná se spíš o takový "rozjímavý film," který nijak zvlášť neoslní, na druhou stranu zas ale nemáte chuť vypnout TV a vykašlat se na to. Konec filmu je celkem příjemný, ale nijak zvlášť překvapivý. Takový průměrný snímek.... ()

MickeyStuma

Velice příjemný snímek, jehož děj plyne jak vánek. Příběh post pubertálního snílka, který se vrhá do bezstarostného života doplněné svým sněním a představami. Vyprávění si drží svůj rytmus a na nic si nehraje. Téměř artový styl s prvky romantiky dávají pocit uvolnění a pocitu bezstarostného života. Na nic se tu nehraje a nevnucuje se tu nic, co by poškodilo děj. Film vhodný pro odpočinek a uvolnění. ()

Dárius

No jo-sladkých sedmnáct!!!!Vžil jsem se do hlavní postavy,sledoval to příjemné nicnedělání,souboj o lásku,krásnou Franka Potente-v tom filmu měla přeci tak krásný pohled-svůdný,vyzývavý.No kámen by ustrnul.A i jsem se nasmál jak Elijah vyklepával pětikilovou palicí kastli bavoráka.Ach kéž by jsme se mohli do těch let vrátit s rozumem co máme ted-anebo nemáme? ()

Tythan

Jo mě se to líbilo v dobrém slova smyslu. Líbil se mi celý průběh a nějaký ten ftip to taky mělo, nebyla to sice úplná bomba, ale koukat se na to dalo. Nejhorší chyba mi ale hodně vadí a přijde mi dost trapná a to že na obalu filmu tem dvoum holkám (asi nechtěně) prohodili paruky, což teda trochu přehnali, ale jinak dobrý. ()

AweDuckling

Pohodový film a v něm "Frodo" s roztomilým kukučem v hlavní roli. Pobavilo mě to. Tak 65 - 70%, ale nemůžu si pomoct a zaokrouhlím nahoru. To kvůli mým oblíbencům France Potente a Elijah Woodovi. ()