Matka sedmnáctiletého vysokoškoláka Jonese Dillona (Elijah Wood) je alkoholička, otce nikdy nepoznal a před realitou uniká Jones nejraději do vlastního světa fantazie. Hned první školní den je vyloučen z univerzity. Pronajme si byt ve starém domě, kde bydlí i temperamentní, ale potrhlá fotografka (Franka Potente) a ctižádostivá herečka (Mandy Moore). Jones se s nimi bezhlavě vrhá do bezstarostného života, který je jedním nekončícím večírkem plným pokušení. Ale sladkých sedmnáct netrvá věčně a tenhle nadržený postpuberťák bude muset jednou dospět. A skutečný život už možná čeká za rohem. (Magic Box)

stub

Viděno náhodou, kvůli noční nespavosti. Pokud mi něco neuniklo, je film značně plytký a víceméně o ničem. Je mi trochu záhadou, jaktože dohromady dává slušnou atmosféru (ale soudě dle některých komentářů, nejednalo se o mé noční blouznění). Nebýt přiblblého a nastavovaného konce, dal bych klidně ***. ()

Marek1991

Taký celkom príjemný romantický príbeh so zaujímavými hercami, nudným dejom. Zniesť sa to však dá, ale že by to bolo niečo extra to sa nedá povedať. ()

Ajinka126

Za skvělého Elijaha musím dám o hvězdičku navíc. Je to milý příběh o lásce a možná i tak trochu hledání sama sebe. Do teď pro mě byl Elijah "jen" Frodo z pána prstenů, ale teď je Elijah - výborný herec nehledě na dané role :)!! ()

UncleG

Jak by zazpíval brouk Kvapník: "Bez vtipu, bez dechu, šinu si to po mechu..." Aneb 96 minut prázdného žvatlání o ničem, na které se překvapivě(!) dalo i koukat. Podáním prosté, obsahově prázdné, ale na druhou stranu mě tenhle blábol výrazně neiritoval. Zkátka, milá děvčata: spolkonout, zapít, zapomenout. ()

slunicko2

What about you, Blanche? Are you making anyone miserable on a regular basis? 1) Bohem všech herců políbený 21letý Elijah Wood na mě upřel své šmolkově modré oči a já věděl, že film nesmím propást. Ukázalo se, že Američané umí udělat teenagerovský snímek o dospívání vkusně a vtipně. Občas to zajiskřilo i v dialozích. Bohužel chytrý scénář, sexy Wood i celkový příjemný dojem v tomto případě nehodí více, než tři hvězdičky. 2) Brad: It's been three years since I had sex, Jones. Jones: Woah. Brad: Did you say "woah"? Three years of celibacy deserves more than "woah". "Woah" doesn't come close. Jones: Try seventeen. Brad: What, years? Jones: The first twelve are pretty easy. Brad: What about the, uh... [indicates the girl upstairs] Jones: [shakes head] Brad: So you're a... Jones: [nods] Brad: Woah. ()

lioncel

nehledejte ve všem pořád jen nějaké poselství .. berte to, jak to je : pohodové vyprávění – příběh sympatického mladíka ... na co ty touhy pořád škatulkovat/šťourat .. dvě moc příjemné koukatelné holčiny a .. copak se nikomu nelíbila ani ta zde přítomná dračice, kdysi jedna z nej-sexy zpěvaček Deborah Harry (Blondie)? … ()

Wormboy

Velmi prijemna zalezitost, pri ktorej sledovani som mal stale velmi dobry a prijemny pocit, co sa naozaj ceni. Skoda trosku pokazeneho zaveru. Inak som dost spokojny. Kto necaka zazraky sklamany nebude :) 3,5/5* ()

pufina

Elijah Wood mi do tohoto filmu nezapadl - ta role mu prostě (podle mě) nepadla. Vtipný nebo romantický mi to moc nepřišlo. Vidět to jednou bohatě stačí. ()

Juto

Ide o veľmi citlivý a originálny film o „dospievaní“, ktorý sa sústreďuje na sedemnásťročného chlapca, ktorý hľadá zmysel svojho života. Je to pekný nezávislý film, ktorý na rozdiel od väčšiny nezávislých filmov dokázal byť pozitívny a sladký bez toho, aby bol príliš sentimentálny. 6/10 ()

KajusaK

na průměrnou komedii to nebylo špatné :)) dráma bych to nenazvala :D) ale koukatelné to bylo :)) .. Elijah Wood se vžil do role skvěle.. ()

haushinkaa

Průměrný, ale přesto něčím zvláštní snímek. Nebylo to ani tak moc klišovité, navíc mě naprosto uchvátily některé záběry, ať už to byl kouřící Jones sedící na střeše nebo přijíždějící nádherné modré autíčko nebo ten nejkrásnější psací stroj, jaký jsem kdy viděla. ()

Jazzzz

Tady v tom filmu mě Wood fakt pobavil. Ten jeho dětský vzhled zasazený mezi dvě relativně atraktivní ženy dělá s filmu něco víc než jen romantický film. :) Určitě jsem se u tohodle filmu nenudil a můžu vřele doporučit. ()

lennyd

Dle přání své matky a dědečka by měl Jones (Elijah Wood) nastoupit na univerzitu. Ale hned první den zjišťuje, že to vůbec není prostředí pro něj, a za zděděné peníze si pronajme byt v jednom starším domě, a chce se věnovat tomu, co jej opravdu baví ... psaní. V domě ale kromě výstředního homosexuála žije ještě mladá herečka Lisa (Mandy Moore) a fotografka Jane (Franka Potente), kterým nový mladý obyvatel domu nedá pokoje. A Jonesovy hormony se začínají bouřit ... Už díky hereckému obsazení jsem čekal, že mi film nabídne příjemnou komedii - a opravdu se tak stalo. Je vidět, že když se chce, tak se dá natočit teenagerská komedie i bez oplzlostí a nechutných scén. I samotný příběh, pokud se nad ním moc nezamýšlíte, má svůj - relativně originální - nápad, a nebýt podivného konce, hodnocení bych ještě o chlup zvedl. V roli Jonese si nikoho jiného než Elijaha Wooda představit nedovedu - jeho kukuč je prostě jedinečný, a s oběma dívkami mu to docela seklo (resp. seklo to oběma dívkám - to pro jistotu, abych nebyl nařčen z jiné sexuální orientace :) ) ()

Master19

Samozřejmě je to celé postavené na Eliahu Woodovi, takže když se v jeho modrých očích zračí smutek, spousta divaček to považuje téměř až za týrání domácího mazlíčka. Naštěstí je tu i skromný příběh, který tentokrát bez pubescentního nánosu omýlá již mnohokráte omleté. Nevadí, dívat se na to dá. ()

sskrblik

Dojmy budu teďka těžko popisovat, film jsem viděl jen jednou a už před několika lety. Ale vím bezpečně, že nebyl špatný a dalo se na něj s klidnou duší koukat! ()