Mejdan jak se patří

Scénografie:

Franz Lewis

Kostýmy:

Reza Levy

Po několika hororech jsem si chtěl odfrknout u nějaké prostoduché komedie a juklo na mě toto. Ač místní hodnocení je hodně vypovídající, dal jsem tomu šanci a výsledkem je paradní jednoduchá komedie. Samozřejmě je to celkem cáknutý a klasicky happyendovský ale má to tři faktory, které to drží nad vodou. Hodně vtipné hlášky, krásnou Tristin Mays a zatraceně vtipného a skvěle hrajícího Gary Anthony Williamse. Takže spokojenost za 4 hvězdy :-)(15.8.2014)

• CrashONE

Blbost všech blbostí. Kravina na entou. Co tohle sakra mělo být? Děj naprosto o hovně, postavy kromě zatraceně sexy Tristin Mays tak nesympatické, že člověka nutí si hodit oprátku. Hodinu jsem zvládl se dívat a div, že jsem si u toho nevytrhal všechny vlasy na hlavě. Půl hvězdu za hudbu a další půl hvězdu za taneční čísla. Jinak naprostá ztráta času.(15.8.2014)

Teenagerská vec, ale bavilo ma to. Síce hop hip nemusím, ale tak sedelo to tam, bolo to aj vtipné (to s tým záchodom ehm :D ) a obsahovalo to tanec. Nechcem byť pri tomto filme zbytočne náročná, išla by som sama proti sebe, keďže som sa strašne na tom smiala. A ak by som dala nižšie ohodnotenie, nekorešpondovalo by to so skutočnosťou. :) 4*(9.8.2014)

• katherine7

What the fuck is this shit? Moc kopírka Let´s Dance: Revolution, co se choreografie týká. Jakmile jsem to uviděla.. měla jsem chuť řvát a rozbít obraz televize. Hudba ušla.. ale taky jenom směska věcí z jiných filmů. Prostě žádný originál.. samá kopírka. Ani sama vlastně nevím, proč jsem se na tohle vydržela dívat.. menší omyl. Jedna * ani nevím za co.. možná tak za sympatického hlavního protagonistu.(16.9.2015)

• LangiJ

Hudební/taneční filmy mám ráda, takže za mě plus za pěknou hudbu a taneční sestavy, zbytek už bohužel nic moc, některý scény mi přišly až trapný a největší průšvih byl dabing rapu těch dvou maníků. Buď titulky nebo radši nic, nezpívali o ničem světoborným, ale rozhodně to nechat v angličtině, v češtině to znělo dost divně.(14.7.2016)