V roce 1984 byli Amanda a Dawson spolužáci na střední škole. Pocházeli z odlišných sociálních poměrů, navzdory tomu mezi nimi vznikla přímo osudová láska. Měšťacká společnost jim jí nedopřála. Zklamaná Amanda odešla studovat na vysokou školu a Dawsona po tragické autonehodě zavřeli do vězení. Neviděli se celé čtvrtstoletí, dokud se nesetkali na pohřbu společného přítele Tucka, který jim poskytl útočiště v době, kdy museli svou lásku tajit. Ani jeden z nich nežil život, jaký si vysnil ... a ani jeden z nich nezapomněl na první lásku, která je navždy změnila. Všechny krásné i bolestivé vzpomínky najednou ožijí a bývalí milenci mají před sebou společný víkend. Příležitost změnit dosavadní život je na dosah ruky, ale ... je to ještě možné? Je možné přepsat minulost? A je láska opravdu to nejcennější, co může člověk darovat? (Forum Film CZ)

Monisek

Už dlouho jsem si takle dobře nepoplakala. Příběh není žádný zázrak, ale mě prostě chytl za srdce. Příjemné postavy, milé tváře.. Lahůdka. ()

Olík

Co s láskou?....spíš, co s takovým filmem, jehož cílová skupina je tak striktně limitovaná. Růžovoknihovnové dvourovinné klišostory doplněné o sociální gangsta momenty a věty jenž by se daly tesat do kamene.....no romantika hadr, to si zase v manželství neuspokojené ženštiny popláčou. A konec, ten snad ani nebudu komentovat.....tady teda někdo pěkně ulítnul na jahodovým koktejlu. ()

Warlukyn

Ten hereckej výkon herců v mládí je hodně podprůměrnej, hrajou to asi stejně sympaticky, jako když vidim Matta Damona ve filmu a mluví, takže k zblití...., jinak zajímavý story, zlatej trojec... ()

BOURQUE

Romanticko-tragický príbeh v modernom prostredí. Jednoducho ma to dostalo: to zobrazenie prostredí s postavami z minulosti a súčasnosti (každé má svoju čaru, hlavne kvetináč), z hereckej stránky dobre odvedená práca (aj mladí aj „starí“ boli skvelí) a citom „naladená“ hudba. Nehovorím, že samotné ukončenie príbehu nemá svoje chyby, ale napriek všetkému je to jednotný. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Rathalos

Na tuto romanticku dramu som bol v kine a bol som ocareny,dvaja mladi zalubenci sa stretavaju po 20 rokoch a pokracuju tam,kde skoncili,krasny pribeh lasky,bol som dojaty z tohto filmu...:-) ()

Torgal

Dve tretiny je to klasický Sparks s príbehom o veľkej, čistej a idealizovanej láske. Vtedy ten film nie je nijak objavný, ale vďaka sympatickým hercom v rolách mladších verzii Michelle Monagham a Jamesa Marsdena (originálom to v línii zo súčasnosti už ani zďaleka spolu tak dobre neladí) sa naňho príjemne pozerá a človek nemá problém im fandiť, nech to celé dobre dopadne. V závere sa ale udejú také šialené veci, absolútne sa nehodiace k nálade filmu, že dobrý dojem a hrejivý pocit spoľahlivo zabíjajú. Autor a scenárista zaslúžia vyfackať. 6-/10 ()

Cinematrix

Na to, jakej jsem jinak drsňák, tenhle film mne rozložil úplně stejně, jako když můj synovec omylem šlápnul na domeček z lega, který byl vzápětí na sračky. Zkrátka na romanťáky moc nekoukám, takže mne to zasihlo nepřipraveného... kurevsky nepřipraveného! Jinak jsem ale připravený byl, což o to. Doma jsem udělal atmosféru, připravil večeři, zapálil svíčky, rozsvítil decentní sexy osvětlení v mé nové obývací stěně, kterou jsem koupil ve slevě, do přehrávače vložil tento romantický film a plný očekávání čekal na příchod mé přítelkyně. Zde je třeba podotkout, že má přítelkyně je znalkyní romantických filmů, neboť je zocelená takovými kousky, jako je napříkad Pretty woman nebo Osobní strážce, takže jsem ji chtěl překvapit. Překvapil jsem však nakonec sám sebe, neboť film se mi líbil a nakonec jsem byl nucen i zamáčknout slzu, neboť přítelkyně po dokoukání pravila: "Po takhle smutnym konci, doufám, nebudeš chtít sex?" ()

West

Romanťáky můžu, ale tohle je tak přeslazený že jsem dostal cukrovku. Btw: Ta mladší verze hl. postavy "středoškoláka" (Luke Bracey) tomu bych tipnul spíš 30let. Je to jeden velký kýč.. a ikdyž se na to celkem koukat dá, některé momenty jsou až komicky známé. Ani herecké výkony nejsou nijak zvlášť dobré. Charakter hlavní ženské představitelky musel napsat jasnej mužskej, kterej nemá ani páru o dnešních ženách, protože její postava je vykreslená s až moc dokonalou povahou a to je snem každého chlapa a v popisku není napsáno že je to fantasy.. haha.. 45% ()

Sophia

Ačkoli jsem čekala, kdo ví co to bude, nakonec se mi film velmi líbil a zaujal mě. Hodně podobný jako "Zápisník", až na ten konec. Nicméně, hodnotím ho vřele. Další film do sbírky romanťáků, který si jistě ještě ráda pustím, když budu mít tu svoji náladičku. ()

pirulka

Hmm musím sa priznať že na poli vzťahov mužov a žien inklinujem k tomu, že muž je ten, ktorý dobíja ženu, flirtuje s ňou a snaží sa ju zaujať..a v tomto prípade mi trošku liezla na nervy mladá Amanda, ktorá evidentne robila všetko pre to , aby dostala Dawsona, zakaždým pricupitala aj vtedy, kedy by si možno mohla radšej zachovať hrdosť, nuž ale dobre..sú aj plachí chlapci samozrejme, no nebolo mi to príliš sympatické..inak vcelku film celkom fajn, a aj keď nie som zástanca presladených happy endov tu sa mi to zdalo až príliš "drama" a v podstate každý filmový divák, ktorý trošku pozerá filmy by si vedel koniec vydedukovať.. takých 80% ..ak máte radi romantické filmy, od ktorých nečakáte veľa :) ()

Likan7

Když už teda konečně do sparkovskýho románu seženete nějaký solidní herce, nafotíte s nimi klasický sparksovský plakát.. a oni jsou na plátně asi 30 minut. Mardsen a Monaghan jsou sice jako v hlavních rolích, ale většinu filmu sledujeme flashbacky z jejich minulosti, jak se co stalo a co se pokazilo (aby se to v přítomnosti světe div se napravilo). Nic jiného tady vlastně ani není. Je úplně jedno kdo se zrovna ujal režie, ten scénář (a předloha) jsou všechno na jedno brdo a absolutně nikoho to nebaví. Jako vždy sledujeme hodinu kýče, západů slunce, romantických procházek a houpaček na stromě (netočí se tyhle adaptace všechny v jednom městě?!), aby jsme v posledních 15 minutách dostali nějaký zvrat a dojemný závěr. Jenže tady ten závěr je fakt dementní i na Nicholase Sparkse. ()

RAFT

Ale jo docela pěkný film na sobotní dopoledne , i když většinou těchto filmů ,vždycky končí jak se to jenom furt říká,happy end ,každý den.Hercecké obsazení ve filmu je vybráno ,prostě dokonale se samýma dokonalýma hercema.Příbeh byl, dalo by se říct pěkný ,občas doják ,no to už většinou u takových filmů bývá samozřejmostí.Obě herečky tu postavu zahráli dokonale ,jak z minulosti ,tak z budoucnosti.65% ()

Clark_Kent

Jupííí tahle sladárna u mě boduje naplný doraz. Neuvěřitelně silný příběh o lásce co trvá navěky. Vynikajcí M.Monaghan a J. Mardsen. ()

TommyDiamond

Michael Hoffman prostě umí. Jeho filmy na mě vždy udělají velmi slušný dojem a toto romantické drama není žádnou vyjímkou. Snímek Co s láskou nabízí nečekané shledání dávných milenců, kteří od sebe byli odtrženi nemilosrdnou rukou osudu. Stačí pár společných chvil a vzpomínek, aby zjistili, že jejich láska vlastně nikdy nevyhasla.... Na snímku se mě asi nejvíc líbili flashbacky do minulosti, které pomalu poodhalovali nelehkou minulost a ukazovali čistotu a odhodlání mladé lásky.... I díky těmto výletům do minulosti dokázali být události v přítomnosti zajímavé až do konce...... Pravda je, že mladá dvojce byla o dost sympatičtější a starší já poměrně dost zastínila.... Původně jsem chtěl dát snímku čtyři hvězdy, ale tak tragický závěr byl podle mě zbytečný a žádný velký dojem neudělal. Takže to bude za lepší tři ()