Detektiv Kenner vyšetřuje případ zneužívání mladé dívky. Přiznal se k tomu její otec, který si ale nic nepamatuje. Detektiv spolu s psychoanalytikem pomalu odkrývají důkazy o činnosti satanistického kultu, který má na svědomí mnohem více trestných činů... (TV Prima)

blade23mc

Mělo to sice kratší nájezd, ale pak se dala během celého filmu atmosféra docela dobře krájet, až téměř do konce, který byl takový trochu odbytý. Nebyl to vynikající film, ale na jedno shlédnutí to stačilo. Hororové to moc nebylo. Asi v půlce filmu mi došlo, že se vlastně Hermiona sešla s Lupinem už v HP :) a tady si to střihli znova. Trochu by mě zajímalo to vsugerování snu, fantazií a myšlenek, jak by toho šlo docílit..no nebudu se v tom šťourat a dám tomu za 60% ()

NikaIn

Čo to akože bolo?Taká dobrá téma a tak kvalitne zmrvená,suprový herci v absolútne nesuprových výkonoch.Niekoho kopla múza vymyslel super námet a potom ta múza nevďačnica proste zmizla ale čo už keď som to začal tak to dokončím,povedal si ten nešťastník a dal to.Mám pre to jediné vysvetlenie,že od začiatku do konca nahrávania mali herci načele s celým štábom aj tvorcami prekliatie zvané black day,aleže každý jeden deň nahrávania.Mohla to byť fakt vypaľovačka,dobrý režisér,dobrý námet,dobrý herci,nebyť toho prekliatia.Za to tie dve hviezdy v hodnotení,za počiatočnú snahu.Čo už,nie vždy svieti slnko,sem tam sa aj zamračí a toto sa týmto chúďatkám stalo.Mimochodom komentár ,,Verbala" veľmi výstižný a nechutne vtipný,ja som sa nasmiala :) ()

veverysiak

Akože by sme sa mali zamyslieť, kde je ukryté Zlo a mali by sme prísť na to, že v obyčajných smrteľníkoch, neviem, či si z nás chcel Šaňo vystreliť, alebo nás vyprovokovať k hlbokým myšlienkam, lebo postrašiť určite nie, na mňa to zapôsobilo tak, že satanizmus je taká prča na krátenie dlhých chvíľ pre slabomyseľnejších a duševne labilnejších jedincov, takže 30%. ()

Marci137

Jediné co mě na filmu bavilo, byly vize a představy co měl detektiv... Jinak teda nic extra, ani výkon herecky Emmy na který jsem se těšila. Škoda ()

ViiKiNgG

Tak konec to zcela zabil. Evidentně došel čas a najednou "Do prdele, musíme končit. Nějak to zamáznem ať to nevypadá úplně blbě." Film tak nějak jede a první půlka celkem ujde. Pak jde všechno do sraček a nezachrání to ani Ethan Hawke, kterej má prostě pořád stejnej výraz a Ema Watson, která zase nemá prostor. Kdyby byl konec líp rozvedenej a první část zkrácená, mohlo to možná dopadnout líp. ()

zigy

Emma W. z Harryho Pottera....nicméně nic víc tenhle film nenabízí.....psychonudný rádobythriller s dobrou pointou o slabině policejní psychologie, která ale zanikne v celkovém neumění. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Easykill

"To je na tom to hrozné, že jsme věřili." Byť se nejedná o horor, tak v "objetí ďábla" hororové tedy je nebo minimálně téma a motivy skutečných událostí. Docela povedená, atmosférická kriminálka s přesahem. Stěžejním bodem je právě ponurá a temná atmosféra celého snímku. Ta dokáže od začátku vtáhnout a pustit až na konci. Hned po ní je skvělé obsazení i herecké výkony. Děj je skutečnými výpověďmi pouze inspirován a velká část je smyšlená, což ve finále nevadí protože si to alespoň drží nějaký celistvý tvar a především pointu. Pohrávání si s divákem zde funguje taky na výbornou. Za zmínku také stojí Skvělý vizuál a retro nádech. Až na pár drobností je v objetí ďábla celkem nedoceněná kvalitka. ()

swenyx

Okay, tohle byl odpad. Co to mělo bejt. Začátek asi v pohodě, začínalo to vyšetřováním zneužití ženský, do toho všeho zapletenej satanickej kult, mělo to potenciál, ale ten se hodně rychle vytratil. Kdyby to bylo pojatý více jako horor, tak by to fungovalo určitě lépe. Nepomohla tomu ani Emma Watson, bohužel ani kvalitní herec takovýmu scriptu nepomůže. ()

Hrabenka7

Zajímavý pohled na to, co s člověkem dokáže udělat vlastní strach - škoda, že po filmech jako Zmizelá nebo La cara oculta není závěrečné rozuzlení nikterak překvapivé. I přesto film stojí za vidění a z hlavy ho jen tak nedostanu. ()

knoxwile100

Vůbec nechápu ty negativní ohlasy. Já teda čekal míň a jsem mile překvapen. To Vám mastibrkům sadamasa lekaček tak strašně vadí, že to má označení jako horor? Taky nemám rád filmy se satanama, upírama a podobnýma Bieber-ságama, ale tohle je přece úplně něco jiného. Atmosféra je výborná, chvílema jsem si myslel, že to točil majster Fincher. Psycho-thriller jak má být, výborný scénář plný zvratů, důvodů k zamyšlení a překvapení. Ethan v roli detektiva předvedl dost přesvědčivý výkon, už jsem myslel, že z toho začnu blouznit taky. Napsal bych o tom daleko víc, ale už bych prozrazoval spoilery. Půl roku všichni připosraní ze Zmrtvýchvstání a Regression si pozornost nenašlo? Ptfuj !.. ()

mansonn

Ethan to zahral ozaj skvele - ten vyraz tvare prekvapeny otapenec, to ma ozaj dobre nacvicene a sedi mu to . U Emmy mam problem sa vcitit do jej roly, ale to je asi iba moj problem. Dej zaujimavy, miestami i celkom napinavy....Masova hysteria /Sila medii sa da naist zrkadlo i v dnesnej dobe. ()

STREITER

Nemalo to chybu. Dej plný akcie, strachu, prekvapenia. Emma Watson rozohrala hru plnú myšlienok do ktorých sa zapája psychológ (David Thewlis) pre mňa osobne veľké prekvapenie, že kombinácia (Emma Watson - Hermiona) + (David Thewlis - Profesor Lupin) môžu vytvoriť takú atmosféru, že som ani nedýchal a len netrpezlivo očakával čo sa stane ďalej. Lepšie **** ()

anet.015

I přes tušení, které jsem měla již od začátku, že není vše tak jak se zdá, je to dosti povedené a napínavé až do konce. Rozhodně stojí za to! ()

psychokiller

V celku zajímavý příběh. Nicméně, pomalu přicházelo zklamání. Zpočátku příběh začal překvapivě dobře, připomínal až v celku povedený hororový žánr (satanismus, rituální obřady, atmosféra), ale již od poloviny, možná ani to ne, spíše v momentě, kdy se řešení případu dalo do pohybu, to vedlo k rychlému spádu. Po zbytek se řešily jen rodinné vztahy, které do samotného dějství sotva zapadaly. O neustále pouštěných nahrávkách, v diktafonu, ani nemluvě. Ačkoliv je to zajímavé pojetí a prokombinace hororového, a detektivního žánru, efekty zaostávaly, výkony herců, v určitých pasážích nebyly dobré, ale dalo se na to podívat do konce. Nebyla to zase úplná ztráta času. Ačkoliv nerad používám negativní hodnocení, bohužel dávám 3hvězdy, z nichž 2 za Watsonovou. ()

Emma Watson nepřítelem státu

Emma Watson nepřítelem státu