Série(2) / Epizody(20)

Brody je mladý, nadějný finančník, který pracuje v nejvyšším patře firemního mrakodrapu. Jenny je asistentka, která pracuje ve stejné firmě, ovšem pouze v přízemí, na oddělení technické podpory. Brody a Jenny se však navzdory všem předsudkům do sebe zamilují a dávají všem najevo, že i lidem z odlišných oddělení, pater či pracovních prostředí to může klapat. (TV Nova)

Fenris 13

Plný počet bodů. Po neskutečné smršti hlášek a vtipů na konci čtvrtého dílu nemohu jinak. A pak mně do kolen poslalo podepisování listiny v parní lázni. Mansfield je borec, jen by mně zajímalo, jaké doutníky kouří, že se jich tak lehkovážně zbavuje...velikostí vypadají na Toro nebo Churchill, to bych plebsu rozhdně neházel. Tenhle sitcom se povedl, obsazení je mimořádně sympatické. Škoda že to má tak málo dílů. ()

Mire

Na tento sitkom som narazil až nedávno a celkom som si ho obľúbil. Veľká škoda, že po dvoch sľubných sezónach musel skončiť, posledný dvojdiel bol najlepší. Harvard bol nakladač :D ()

PanBlack

Podle mě zatím opravdu skvělá komediální podívaná, na které je poznat rukopis tvůrců Scrubs. Herecké obsazení se vyvedlo na výbornou, přičemž všem jednoznačně vládne John C. McGinley, kterého Mansfield nemá daleko do dokonalosti Dr. Perryho Coxe z již zmiňovaného Scrubs. Jen tak dál a těším se na druhou sérii! 90% ()

Baerdeller

V komentářích se píše o rychle odsýpajícím, chytlavém tempu jednotlivých epizod. Nevím, asi jsem koukal na něco jiného, protože tohle byla podle mě největší bolístka tohoto seriálu. Většina epizod má 25 minut a víc a častokrát se to nehorázně vleklo... Tak trochu mám podezření, že těch epizod mělo být původně víc, ale s 20min stopáží a na poslední chvíli bylo rozhodnuto, že epizod bude jen deset s delší stopáží. To by vysvětlovalo spoustu hluchých a prázdných míst a zároveň některé promarněné možnosti. Ale to už hodně spekuluji... Jsem proto zvědavý na druhou sérii, jestli se moje podezření potvrdí nebo vyvrátí. Seriál je velmi podobný (styl humoru, postavy apod.) Undateable. ()

splaty

Briga Heelan je tak neskutečně nesympatická herečka, že po 3 shlédnutých dílech končím. Seriál stojí na Johnovi McGinley, ale ani ten nedokáže můj názor změnit. Hlavní hrdina, který vypadá jako sloučenina Teda z HIMYM a Sheldona z TBBT je naopak dost normální a necítila jsem se při jeho hereckém výkonu trapně. ()

SONNY07

HRŮZA !!! Hloupej scénář, nevýrazní - přehrávající herci. Jednu hvězdu dávám jeno kvůli vynikajícímu Johny C. McGinleym. ()

Ondra.T

Příjemný oddechový seriál, který ale neunikne sklouzávání do průměrnosti a ke konci první série mě již začal nudit, Vztah hlavního hrdiny a holky odzdola zůstal bohužel naprosto nevyužitý. Čekal jsem silnější střet hodnot a jiskření v jejich vztahu, ale bohužel marně, navíc je hlavní hrdinka málo výrazná. Naopak méně důležitý vztah se šéfem byl zpracován velmi dobře, ale na utáhnutí seriálu to opravdu nestačí. ()