Šingeki no kjodžin OAD

• japonský

進撃の巨人OAD

• japonský

Shingeki no kyojin: Ilse no techō

Attack On Titan: Ilse's Journal

Animovaný / Akční

Japonsko, 2013, 2x23 min

Tri hviezdy za tri dobré epizódy z piatich. V prvej sa dozvedáme niečo nové o titánoch, vo štvrtej a piatej ako sa Levi dostal do Survey Corps. Druhá a tretia epizóda sa môžu preskočiť.(24.6.2015)

První díl je (stejně jako celý seriál) skvělý a zase se o světě SNK dovídáme něco nového. Význam druhého pochopí ti, kteří čtou mangu, ale jinak je to takový oddechový, až parodizující díl. Epizoda třetí naráží na to, co se v manze děje právě teď, takže je vlastně takovým lehkým preview k následující sérii. 7/10(8.12.2014)

Po třech dílech zatím nic moc ... respektive první díl je hodně fajn, jelikož se dozvíme něco celkem dost důležitého o Titánech, o čemž v anime nepadlo ani slovo, ale zbývající dva díly nemají vůbec žádnou informační hodnotu, navíc druhý díl se nese až v šíleném slapsticky comedy duchu, což se ke zbytku vůbec nehodí. Uvidíme, jak se to změní po zbývajících dvou dílech, které budou odvysílány příští rok.(16.10.2014)

Tři díly OVA k Shingeki No Kyojin s velmi proměnlivou kvalitou a vlastně i zaměřením jednotlivých dílů. První nám přináší nové informace o titánech, ve druhém máme komediální souboj mezi Jeanem a Sashou a ve třetím se dozvíme něco z výcviku 104. jednotky kadetů. Nejvíc se mi líbil poslední díl, ale je pravda, že u všech jsem se i celkem zasmála. Určitě je to celkem příjemné doplnění hlavního anime, kde se znovu setkáme se spoustou postav, které jinak už neuvidíme.(22.2.2016)

OVA 1 - *** OVA 2 - ** OVA 3 - *** .... Veľmi slabý prídavok k perfektnému seriálu. Sklamanie i keď krok tvorcov trochu z časti chápem kedźe su OVA k väčšine úšpšných anime nutnosť a preto aby sa nespoilerovalo zbytočne pred pokračovaním druhej série ktorá je zatial v nedohľadne no dúfam že bude keďže niesom určite jediný komu tento žáner nieje cudzí a Shingeki no Kyojin mu splnilo jeho očakávania takmer dokonale. 65%(11.10.2015)