poster

Milenci těch druhých

 • USA

  Sleeping with Other People

 • Slovensko

  Milenci tých druhých

 • Velká Británie

  Sleeping with Other People

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • campix
  ****

  Milenci těch druhých jsou přehlídkou všech možných klišé, která Vás v žánru romantických komedií napadnou, ale co naplat když ono to prostě výborně funguje. Ústřední dvojice Sudeikis - Brie je dostatečně sympatická a společná chemie funguje výborně. Je zhruba jasné, jak všechno bude probíhat a také jak všechno skončí, ale i tak dokáží tvůrci určitými situacemi překvapit a rozesmát Vás. Prototyp kvalitní romantické komedie, která nepřichází s ničím novým, ale své si plní na jedničku. V rámci žánru nelze než doporučit.(19.6.2016)

 • Faila
  ****

  Už mě trochu štve to, že hlavní postavy v romantických komediích musí být vždycky střelené a za každou cenu vtipné a originální. Chápu, že okouzlující hrdinové, jejichž každá věta je nějaká vtipná či moudrá poznámka, jsou divácky nejatraktivnější, ale stejně... Každopádně za mě tyhle role Sudeikisovi a Brie sedly, aspoň na mě působili oba dva velice přirozeně, nepřehrávali své charaktery a oba mi byli velice sympatičtí, v komických i ve vážnějších situacích. Příběh mě rovněž zaujal, nepůsobil na mě prvoplánově a upřímně jsem si nebyla úplně jistá, jak to s nimi dopadne. Lidské charaktery nejsou jednoduché a přesně to jsem z tohohle filmu pochopila, ale relativně vážné sdělení bylo podáno mile a lidsky.(29.7.2016)

 • Milky.
  ****

  A mně se to líbilo, na romantiky se nedívám běžně, ale tohle bylo trochu originální, trochu realistické, trochu zábavné, byla tam Alison a překvapivě mi ani nelezl na nervy Sudeikis, spíš tam tak nějak i zapadal. A taky jsem se v těch dvou trochu našel, takže za mě spokojenost, na romantiku velmi použitelné.(6.4.2016)

 • POMO
  ****

  Jedna z najlepších oddychoviek o vzťahoch-nevzťahoch, o postavách ktorým prajete šťastie, hoci majú viacej múch než pozitív. Zasadenie do New Yorku ideálne, takto to holt vo veľkomestách funguje - sexu môžete mať habadej, ale pevný pekný vzťah je nedostupný. Sympatická, prirodzene hrajúca dvojka, úprimné a trefné dialógy bez servítkov.(7.1.2016)

 • ScarPoul
  **

  Ďalšia komédia zo " skutočného" života. A znova bez originality. Len mi to lezie na nervy. Máme tu teplú BFF etnického BFF a dvoch sympatických a vtipných ľudí, ktorí idú do nezaujímavých a deštrukčných vzťahov. Celé opletanice okolo toho s kým byť a prečo a ako odpustiť tomu kto mi ublížil a u koho si vytvoriť emocionálne puto mi naozaj dáva ako divákovi zabrať. Nezaujíma ma to a trochu ma mrzí že môj obľúbenej Sudeikis hrá v tejto Indie tramédií takého neznesiteľného týpka nad vecou. Veľmi nefunkčné v princípoch čohokoľvek romantického, alebo komediálneho. Radšej si dám poctivú neprekvapivú žánrovku, než aby som sa nechal poúčať od amerických filmárov ako fungujú vzťahy.(5.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace