Keď sa manžel pani Choi Mogyeong (Min-hee Kim) zaplietol do špinavých kšeftov s ruskou mafiou v snahe predať im účty Johna Leeho (Dong-gun Jang), ktorý mal túto prácičku na starosti a ktorý sa dopustil fatálnej chyby, sa teraz cíti vinný za smrť malej Yumi, utápa sa v alkohole a sebaľútosti. Avšak krutý šéf mu dáva za úlohu dať veci do poriadku a navyše zavraždiť i matku malej Yumi. Gon však netuší, že namiesto plánu zlikvidovať pani Choi nakoniec rozpúta neúprosný boj o jej záchranu... (sochoking)

WolfIssen

Máme tu čest s akčním thrillerem ala Bourne, namíchaným s typickou asijskou vyvražďovačkou. První polovina filmu je hodně emocionální, druhá zase nabitá akcí. Postav není mnoho, takže nejde o korejský galimatyáš, kdy se divák v mnoha asijských tvářích a jménech ztrácí. 95% ()

DonBraso

To je co napsáno v kolonce žánr,naprosto vystihuje film.Je to takový mišmaš všeho.Čekal jsem kdovíjaký jatka co avizoval EvilPhoEniX,ale byl to čajíček,na Zatáh 2 z tohohle roku,to brutalitou a choreografií nesahá ani na pětník.Začátek mě vůbec nevadí,nucené drama a filozofie postav je vždycky bravurní i tady a pak se vlastně čeká jenom na poslední hodinu,kdy to vypukne.První velká scéna v baráku a na protější straně odstřelovači a slušná jízda,která měla švih a jakmile jsem viděl,jak Gone vstoupil do dveří už to jelo,kde krve nebylo málo a kulky jeli na maximální možnou sílu.Člověk se namlsal a pak dostal jenom ochutnávku,kterou jsem vídal už v hodně akčních filmem.Najednou velká čára a jak už psal v mém příspěvku avizovaný,je tu Smrtonosná past po Korejsku.Bohužel naprosto plytké a rychle pokud možno ukončené.Vždycky vražedný střih,kdy Gone je někde pryč najednou ze scény,ale divák to vlastně nikdy nevidí.Tohle mě vždycky štve,když si chce režisér pomoct tím,než krkolomě ukazovat něco,tak radši to rovnou střihnu.Ne ne,je to ledabilost a člověk si toho musí všimnout. Znám pár Asijských filmů,takže mě nesmrtelnost hlavního hrdinu nepřekvapí,ale tady celkem jo.Tři rány ze zbraně a nic,pak mě nejvíc iritoval ten konec,tři rány z brokovnice a člověk si řekne moudra.Proč to nejde sakra obráceně,přijde mi to mnohem efektivnější a stylovější.Příběh normální jak hnědý slipy,ale v žánru bez výtek.Hudba korektní a líbezná,která moc nevystihuje.Dlouhotrvající akce bylo málo a víc jsem čekal lepších soubojů než střílečku,která sem tam hapravola,na tři velký nájemný vrahy jsem čekal lepší sousto.Trochu mě to připadalo jako 80 léta s Van Dammem a pořád nevím proč :) Nudit se určitě nebudete,je to dobrý film,ale to očekávání....70% ()

tonton78

dvě hvězdy za tu luxusní mlatu která bohužel trvá tak půl hodiny čistého času..zbytek je psychologickej výplach ()

davistercz

Režisér filmu Muž odnikud, převedl svůj talent do dalšího filmu a vyplatilo se to. Ke konci tam jsou opravdu dost intenzivní scénky a krev jenom teče a teče. Za mě bohužel 4****, někomu to stačí někomu zase ne, prostě mi tam chybělo více boj. scének. ()

elanista1

Na mŕtvolách a krvi sa nešetrí, takisto na dobrých dejových zvratoch, akcia je solídna a zápletka tradičná. Nie je to výnimočný film, je veľmi podobný na ostatné kórejské žánrovky, ale to nie je problém. Rad si ho o zopár rokov znova pozriem ak bude príležitosť. ()

yourhead

Když dojde na akci tak je to celkem slušný i když toho mnohdy divákovi neukáží příliš. A co se děje týče tak je to tak patetický že se to nedá omluvit ani tím že to jsou Korejci... ()

Gregor_Samsa

Nevím, jestli jsem tohodle příslušníka filmové třídy "korejskej akční opus" viděl doma nebo na Filmasii, ale bylo to poctivé akční Á-čko s celkem uvěřitelnými scénami a lehce bolestínským příběhem... pro solitérní večer stárnoucího třicátníka ideál! [60%; 2015-02 asi Filmasia festival] ()

pepca72

116 minut bylo moc a hodně to ubralo na drajvu, zejména první půle je zbytečně natahavána. Akční scény nemají chybu, jak už je v Korejské kinematografii zvykem. Výborná choreografie a nasnímání soubojů. Ozvučení akce rovněž na jedničku. Celkově technická stránka těchto scén je na vysoké úrovni, a předčí s přehledem i ty nejlepší Hollywoodské akční trháky. Také mám problém s tou asijskou poetikou, která mi nesedí. Zejména ta její určitá dětinskost a naivita v hrubém nepoměru s naservírovanou porcí násilí a krve. Ale už jsou prostě takoví, kluci šikmooký. Ještě že tam převážně mluví anglicky a nezpívá tam v hudebním podkresu nějaká asijatka, to bych musel jít o zhvězdu níže. Jinak za tu parádní akci zasloužené 3 *. ()

musolini

Takový lepší průměr obecně,ale na Koreu lepší...co mě ale na filmech z těchto zemí vadí,je že ty šikmooké herce skoro vůbec nerozeznám od sebe a když jo,tak až na konci filmu...jinak film se pomalu rozjížděl a negradoval až úplně na konci,ale už před koncem a ten se pak utápěl v průměru a v očekávaném konci,protože zabiják měl srdce... ()

Snakefinger

Hektolitry krve a super akční scény už asi nikomu tepovku nad 200 nezvednou. To tady bylo požehnaně, ale nějak vymizelo napětí a dějová linka. Prostě borec přijede z Njů Jorku do Koeryiii a tam to začne prostě kosit hlava nehlava. No oni se tak trochu kosi navzájem a jelikož vypadaj všichni tak ňák stejně tak jsem se v tom ztratil. Za ztrátu času to ovšem fakt nepovažuji. ()

Poryv

Korejské filmy jsou má krevní skupina, rejžové (nikoli od slova rýže) jsou jak barmani, co umí míchat koktejly s překvapením z nesourodých ingrediencí. Rafinovaná, surová akce balancovaná patetičností ždímající slzní kanálky, přímočarost snoubící se s neočekávatelností atakdále, atakdále. Jenže když jste režisér, který si takový recept moc dobře uvědomuje, a který se rozhodne, že zařadí z trojky na pětku a sešlápne pedál u svého Hjundé až na podlahu, najednou je všeho až příliš a z koktejlu, který vám zpočátku tak chutnal, je najednou bezedný kýbl a vy už nemůžete, protože víte, jak bude chutnat další lok. ()

Accuphose

Normálně bych dal hvězdičky 2, ale bohužel film obsahoval příliš mnoho logických, scénáristických a amatérských lapsů. Občas hrdina, který se celý film tváří, jako by mu ukradli jeho auto po dědovi, vyprázdní zásobník, ve kterém má 20 ran a občas mu po 2 ranách dojde munice a to je to nejmenší. Film nefunguje v ničem, neumí tvořit atmosféru, hra na city mě spíš otravovala než dojímala... Od režiséra Ajeossi jsem čekal mnohem víc. A možná, že to tak chtěl, ale celé se to zvrtlo, protože Korejci v posledních letech nevědí, kde jsou hranice mezi filmem a parodií na film. Snad se znovu vrátí na začátek. ()

onevoice

Jednoduchy scenár, ale nekompromisná jazda plná skvelých súbojov, streľby až do konca filmu. Korea opäť nesklamala. ()

hujerita

Celkom sa my to páčilo. Akčné scény boli fajn a dalo sa na to pozerať. Začiatok bol taký uťahaný a je to klasická kórejčina, ale inak pohoda. Koniec bol fajn a našťastie dovetok som na konci nevidel a teraz viem že ani nechcem. Scénou vo výťahu to skončilo a ende šlus. Slabšie štyri. ()