• sator

Dost o ničem, ale taková byla i ta doba...(18.3.2012)

• Fifer

Nebýt šílených disco vložek a nesourodého děje, mohl to být docela příjemný film o mladém zápasníkovi. Předpokládám, že k tomu soundtracku se asi Ondřej Soukup moc nehlásí, slušnej 80s disco shit.(18.5.2012)

• zette

Film sice vystihuje " hledani se " mladeho cloveka, ktery se vraci z vojny, at uz ve svere zamestnani, sportu ci lasek. Je to vsak takova predrevolucni tvurci krize s dosti zmatenym scenarem.(12.9.2011)

Dobrý, tak mám první (a zatim jediný) komentář k filmu :)...Nechtělo se mi spát a dávali to někdy v noci, ani nevim proč sem to nepřepnul, protože o žádné veledílo se nejedná, ale asi sem chtěl vědět jak to s tim klukem dopadne. Tenhle fim bych nazval sociálním hororem a nedá se mu upřít určitá hodnota, protože celkem realisticky ukazuje tu haluz co tu byla v 80. letech. Panelákový holobyt, prostředí pekárny připomínající nucené práce ve vězení...atd. Film po kterym sem si řek "Fuj tajbl, ještě že sem tohle pořádně nezažil".(8.7.2008)

• - Ve filmu vystupuje v menší roli správce tělocvičny výjimečně oholený Jiří Růžička. (Ganglion)