Lantern (S03E10) (epizoda)

Krimi / Drama

USA, 2017, 56 min

 • micle21
  ****

  Finále bez Mikea? No zvláštní. Jinak takové pohodové, ale fakt to chce ještě tu jednu sérii, pár střípků přecijen ještě chybí, nebo naopak přebývá (Kim, Nacho)(24.6.2017)

 • dO_od
  ****

  // Bye, Chuck. Fuck you, Chuck. Konečně. Mimochodem, ne, že by třetí série BCS nebyla zatím tou nejlepší, ale pořád nemám pocit, že by se v tom seriálu něco zásadního přihodilo. Narozdíl třeba od Breaking Bad, které bylo taky pomalé, ale ve třetí řadě už rozhodně pár "holy shit" momentů scenáristé láskyplně naservírovali. Tady nic. Proč.(24.8.2017)

 • majklkejn
  ****

  Ach Chucku...(24.6.2017)

 • 0verseer
  ****

  ”Hey... I don't want to hurt your feelings, but the truth is, you've never mattered all that much to me.” Ďalšia finálová časť, ktorá ma opäť utvrdila v tom, že zakončenia série tvorcovi tak úplne nejdú. Niežeby to bolo zlé, každopádne tomu chýbalo trochu viac šťavy. Akoby všetky tromfy z rukávu vytiahol Vince už v predchádzajúcich epizódach. Mike je hlavný akčný prvok a pokiaľ sa nedostane na scénu ani na okamih, nebude to epizóde seriálu nikdy klapať úplne na sto percent. Áno, na Hectora už tentokrát skutočne došlo a áno, záver s Chuckom môžme považovať za prekvapenie, ale inak sme toho zas až tak moc nevideli...(30.11.2018)

 • Rocky88
  ****

  Absence Mika, míň interakce vně kartelu, než jsem čekal, moc Kim. Ale Jimmy udělal dobrou věc (teď už asi nemá smysl používat jméno McGill) a Chuck udělal na konci světu laskavost. Proto přidávám hvězdu, jinak bylo "season finale" poněkud slabšího rázu.(5.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace