Piñata (S04E06) (epizoda)

 • USA

  Piñata

Krimi / Drama

USA, 2018, 48 min

 • ALIENka_
  ****

  Tak konečně mám trochu pocit, že se příběh na všech stranách nějak posouvá. Kim si ujasnila, co chce do prdele dělat se svým životem, takže už v budoucnu žádný další psychický zhroucení nečekám (i když). Jimmy plánuje bůh ví co, a tentokrát to už vypadá na pěknou studenou celu v lochu, což očekávám už od prvního dílu (nu co, trochu dramatu by se zase jednou docela hodilo, nějak byl moc dlouho klídek). A Mike s Gusem stavěj "luxusní" residenci v obřím betonovým komplexu (co si budem, žít v krabici půl roku asi úplně prdel nebude, ale účel to splní). Gus má úplně skvělej monolog se starym Salamancou - kuurva ten jsem si užila. A jak dal Jimmy těm cápkům přes držku to jsem si taky samozřejmě patřičně užila. Hodnocení: 8/10(13.3.2020)

 • PaTeXx
  *****

  No kurva, tak na tohle by se dalo dívat! Fringova řeč absolutně bez chyby a Jimmy konečně ukázal, že přece jenom má to poslední slovo on. Jen tak dál a asi budu štěstím srát duhu.(25.9.2018)

 • micle21
  ***

  Už mě to nějak přestává bavit. Byly tu zajímavé momenty, ale celkově je to zkrátka až moc pomalé. Snad to bude gradovat.(27.9.2018)

 • bart_
  *****

  "You should have taken the deal." ... Psychotická scéna v lunaparku špičková. Kriminální premisa je zde perfektně zužitkována. Výsledná podoba drogového ráje se blíží ke svému zdárnému konci.(10.10.2019)

 • Rocky88
  *****

  Opět parádní díl. Mike s Gusem pokračují v budování a Jimmy je tentokrát za gangstera.(7.1.2019)