Piñata (S04E06) (epizoda)

Piñata

Krimi / Drama

USA, 2018, 48 min

Tak konečně mám trochu pocit, že se příběh na všech stranách nějak posouvá. Kim si ujasnila, co chce do prdele dělat se svým životem, takže už v budoucnu žádný další psychický zhroucení nečekám (i když). Jimmy plánuje bůh ví co, a tentokrát to už vypadá na pěknou studenou celu v lochu, což očekávám už od prvního dílu (nu co, trochu dramatu by se zase jednou docela hodilo, nějak byl moc dlouho klídek). A Mike s Gusem stavěj "luxusní" residenci v obřím betonovým komplexu (co si budem, žít v krabici půl roku asi úplně prdel nebude, ale účel to splní). Gus má úplně skvělej monolog se starym Salamancou - kuurva ten jsem si užila. A jak dal Jimmy těm cápkům přes držku to jsem si taky samozřejmě patřičně užila. Hodnocení: 8/10(13.3.2020)

No kurva, tak na tohle by se dalo dívat! Fringova řeč absolutně bez chyby a Jimmy konečně ukázal, že přece jenom má to poslední slovo on. Jen tak dál a asi budu štěstím srát duhu.(25.9.2018)

Už mě to nějak přestává bavit. Byly tu zajímavé momenty, ale celkově je to zkrátka až moc pomalé. Snad to bude gradovat.(27.9.2018)

"You should have taken the deal." ... Psychotická scéna v lunaparku špičková. Kriminální premisa je zde perfektně zužitkována. Výsledná podoba drogového ráje se blíží ke svému zdárnému konci.(10.10.2019)

Opět parádní díl. Mike s Gusem pokračují v budování a Jimmy je tentokrát za gangstera.(7.1.2019)