Blbost (S04E07) (epizoda)

Something Stupid

Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

"I'm not a lawyer at all. I'm a wizard." .... Úvodní scénka nesmírně rozkošná. Byznys nenávratně vzkvétá. Mistr Huell si reasonably každou scénu krade pro sebe. Prostě skvělé!(10.10.2019)

Tak tenhle díl utekl sakramentsky rychle..(9.10.2018)

Nádhera tuto sérii sledovat, nicméně jsem doufal v nějaké vysvětlení proč zrovna Saul Goodman. Snad se ho ještě dočkáme.(30.9.2018)

Huell se stává jedním z prvních, kteří budou pravděpodobně z průšvihu u soudu vysekáni díky Jimmyho vypočítavosti. Asi I s malým přispěním Kim. Mezitím se Hector učí cinkat a Gus má pod palcem progres jeho zotavení. Mike zřejmě bude řešit konflikt s fachmanem a nedopadne to dobře. Pro oba.(8.1.2019)

Tak se posouváme o pár měsíců pozdějc, což je to nejlepší rohodnutí, co mohli tvůrci seriálu udělat - už mě to neustálý patální se v těch samejch věcech pořád dokola začínalo trochu srát. Tvůrci ví, kdy to utnout, to je dobrý znamení, určitě oproti Breaking Bad, kde se neskutečnýho času věnovalo píče Skyler a její povedený rodince. Každopádně Jimmymu byznys s mobily vzrůstá, a pozor, důležitá informace - už si říká Saul. Kim to jde taky od ruky. Jenom Huell to teda posral a teď ho musej dostat ze sraček zpátky tam, kde svítí sluníčku, a nejsou chlapi, co ti chtěj strčit péro do díry pokaždý, když pustíš mejdlo. Hodnocení: 8/10(14.3.2020)