Blbost (S04E07) (epizoda)

 • USA

  Something Stupid

Krimi / Drama

USA, 2018, 42 min

 • bart_
  *****

  "I'm not a lawyer at all. I'm a wizard." .... Úvodní scénka nesmírně rozkošná. Byznys nenávratně vzkvétá. Mistr Huell si reasonably každou scénu krade pro sebe. Prostě skvělé!(10.10.2019)

 • micle21
  *****

  Tak tenhle díl utekl sakramentsky rychle..(9.10.2018)

 • PaTeXx
  ****

  Nádhera tuto sérii sledovat, nicméně jsem doufal v nějaké vysvětlení proč zrovna Saul Goodman. Snad se ho ještě dočkáme.(30.9.2018)

 • Rocky88
  *****

  Huell se stává jedním z prvních, kteří budou pravděpodobně z průšvihu u soudu vysekáni díky Jimmyho vypočítavosti. Asi I s malým přispěním Kim. Mezitím se Hector učí cinkat a Gus má pod palcem progres jeho zotavení. Mike zřejmě bude řešit konflikt s fachmanem a nedopadne to dobře. Pro oba.(8.1.2019)

 • ALIENka_
  ****

  Tak se posouváme o pár měsíců pozdějc, což je to nejlepší rohodnutí, co mohli tvůrci seriálu udělat - už mě to neustálý patální se v těch samejch věcech pořád dokola začínalo trochu srát. Tvůrci ví, kdy to utnout, to je dobrý znamení, určitě oproti Breaking Bad, kde se neskutečnýho času věnovalo píče Skyler a její povedený rodince. Každopádně Jimmymu byznys s mobily vzrůstá, a pozor, důležitá informace - už si říká Saul. Kim to jde taky od ruky. Jenom Huell to teda posral a teď ho musej dostat ze sraček zpátky tam, kde svítí sluníčku, a nejsou chlapi, co ti chtěj strčit péro do díry pokaždý, když pustíš mejdlo. Hodnocení: 8/10(14.3.2020)