Lalo pošle Saula na misi. Vyhrocená situace s bankou Kimem otřese. Dva agenti DEA navštíví Dominga ve vězení. (Netflix)

DJ_bart

Bobík zde nonšalantně uplatňuje princip hereckého chameleona který disponuje mnoha rozličnými charakterovými aspekty. Abstraktní minimalistický úvod famózní, comeback pana ASACa je instantní fan-service, no a katarze linky v níž se Kim pokouší o spravedlnost je fascinující. Bodka. ()

ALIENka_

Tak a už tu máme DEA. S ním samozřejmě Hanka, tak doufám, že jeho osobnímu životu nebude přidělená nějaká podstatnější část příběhu, protože Hank byl vždycky spíš nějak komická úleva a s těma jeho otravnejma kecama mě vždycky navíc dost sral. K tomu je tu ještě jeho manželka, jejíž hysterický záchvaty mi naprosto stačili z Breaking Bad, a opravdu si tenhle traumatickej zážitek nechci znovu zopakovat. Každopádně s DEA ve hře to bude teď úplně jiná akce, očekávám nějak pořádnej rozjezd, kterej se tentokorát nevyřeší za jednu epizodu. Hodnocení: 7/10 ()

Trevor

Hank iz Beck!!! Kedysi bol Pigeon iz Bek, svojho času na Xboxe...človek sa učí celý život a tento seriál som mal pozerať už dávno...a Kim? Konečne ženská postava ktorú majú radi asi všetci. ()

ZeroCZ1233

Naprosto geniální. Skvělý detailně natočený úvod s metaforickým přesahem, drsný Mike, návrat starého známého a plno v rámci stylu narativně výborných nápadů kofigurujících v zájmu podobnosti a protikladů je dost nabušená epizoda sama o sobě, to fantastické řemeslo tam vypadá jako pozlátko navíc. Zatím top serialové tvorby této mladé dekády. ()

Sygi

Konečně se nám po pěti sériích opětovně propojují osudy Jimmyho a Nacha, které geniálně popisují veškeré pozadí děje nastíněné v Breaking Bad. Po příchodu nám známých agentů DEA jsem si po celou dobu zachovával poctivý úsměv na tváři. ()

Ozzy2

Tenhle díl byl mnohem slabší.Začátek mě zklamal, těšil jsem se na vývoj postavy Gene Takovice, mravenci na zmrzlině jsou pro někoho metafora, pro mě zbytečnost.Nebylo tam téměř nic, co by stálo za zmínku.Zbytečné odbočky.Potěšil jen návrat staré dobré dvojky z DEA. ()

PaTeXx

Za Hanka a jeho mexického partnera, co žere žrádlo z koše, jsem moc rád. Naopak mi přijde, že se trošku hledá postava Mikea, ale Gustavo ho později určitě pořádně zaneprázdní. Kim a její dialog s jižanským tvrdohlavem taky potěšily, včetně negativního konce. ()