Marvel Studios: Assembling a Universe je dokument zo zákulisia Marvel Universe, v ktorom nám tvorcovia ukážu, ako sa začal budovať svet komiksových hrdinov zo série Avengers, či seriál Agents of S.H.I.E.L.D. (od r. 2013). (Shakers)

adam9

Nejvíce mě fascinuje, jak se na plátně geekovské komiksy proměňují v popkulturní fenomén. Marvel ještě neřekl poslední slovo, jeho síla ještě bude růst, a to vzrušení z toho všeho, co mají v rukávech...wow! ()

Hanys_

Čekal jsem víc než jen pár "úryvků z rozhovorů" a sestříhané upoutávky na marvelí snímky. Dozvěděl jsem se, že tvůrci jsou prostě skvělí a že nedělaj žádné chyby, že bych měl sledovat Agents of Shits a že jde do kin druhý díl Kapitána Ameriky. Takže co mám na tomhle sakra hodnotit? 3/10 ()

Gogo333

Povídání o propojení filmů, filmečků a seriálu. Pro mě vesměs nic nového. Nejzajímavější jsou poslední 4 minuty, kde jsou ukázky z Guardians of Galaxy, Avengers 2 a Ant-Mana. I tam neukázali nic nového kromě scény Hulk vs Hulkbuster (už se těším). Pro neznalce určitě velmi zajímavé a pomůže jim to trochu sledovat propojení mezi tím vším. ()

Marys

Očakával som, že to bude o Marvele vo všeobecnosti, aby som mohol porovnať Secret Origin: The Story of DC Comics. Celý dokument sa ale točí okolo Marvel Studios filmov od The Incredible Hulk po Thor: The Dark World so všetkými možnými spin-offmi a plánmi do budúcna. Na jednu stranu som zistil, že sú jednotlivé filmy oveľa viac prepletené, než som si myslel, na druhú je to ale jeden obrovský spojler a u snímkov, ktoré som vôbec, príp. ešte nevidel, mi toto prekážalo. Jednak mi chýbal kontext a druhak mi to prezradilo to, čo som nechcel mať prezradené. ()

Matli

Nemůžu jinak, pro fanouška Marvel filmů je to pastva pro oko. Výýýýborný dokument o tom jak vznikají Marvel filmy + pohled do současných Agents of SHIELD a budoucích Avengerů a Ochránců galaxie, co víc si přát. Skvěle sestřiháno + záběry z natáčení, 43 minut uteče jako 43 vteřin. 90% ()

char_t

Dokument? Spíš reklama... Sestříhané trailery všech filmů, mediální masáž k Capovi dvojce, Guardians a Agents of Shield, proložené promluvami tvůrců, kteří ale pořád jen opakují, jak to bylo/je/bude super... Jediné, co potěšilo, byly dialogy "Agenta Coulsona"... ()

hynn3k

Taková kratší a aktualizovaná verze Building A Cinematic Universe bonusu z The Avengers. Z řečí producentů a všech zúčastněných to vypadá, že natáčení filmů u Marvelu je prostě ta nejlepší věc na světě. Proto se tady nemluví o problémech s Ant-Manem, Hulkem a platovými podmínkami pro herce (výměna Rhodeyho). Jinak ale pěkné připomenutí pro fanouška komiksových filmů. ()

Jason13

Už delší dobu mě fascinuje jak v Marvelu dokázali všechny své filmy propojit.. Svět MCU mě opravdu zcela pohltil takže není divu, že jsem si tuhle rekapitulaci nadmíru užil. Neznal sem ty "bonusy z blůček", o kterých se tu v komentářích píše, tudíž rozhovory pro mě byly nové a opravdu zajímavé... ()

Lokitre

Pěkné. Tento dokument se velmi podobá bonusovým materiálům na dvd s marvelovskými filmy. Z velké části se soustředí na historii. Jsou zde použity záznamy ze skoro každého comic conu od prvního oznámení filmování prvního Iron mena až po con v 2013. V posledních minutách tu také můžeme vidět ještě neviděné záznamy z natáčení z druhého Thora a připravovaných Guardians of the Galaxy. Ukázali také první záběry z natáčení Age of Utron (Avengers 2) a první concept art pro Scarlet Witch a Quicksilvera. Rozhodně to stojí za to. ()