Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

• USA Everything You Always Wanted to Know About Sex * But Were Afraid to Ask (více)

Na začátku sedmdesátých let minulého století napsal dr. David Reuben osvětovou příručku o sexu, z níž se stal bestseller. Woody Allen se tento epos instruktážní erotiky rozhodl převést na stříbrné pláno. Ve svém povídkovém filmu věnuje každému ožehavému tématu vlastní epizodu: Pomáhá afrodiziakum? (tato povídka je podána v hávu shakespearovské tragikomedie), Co je to sodomie?, Proč mají některé ženy potíže s orgasmem?, Jsou transvestité homosexuálové? a grandiózní finále Co se děje při ejakulaci?, v němž Tony Randall, operátor v řídící centrále mozku vzrušeného muže, vyšle Woodyho jako druhou spermii v pořadí. To je skvělá startovní pozice, nebýt toho, že se téměř jasný vítěz Woody ocitne tváří v tvář obrovskému pesaru! (Cinemax)

Joski

Veľmi dobrá forma humoru o téme, ktorú majú hlavne na západe najradšej pod "pokličkou". Woody perfektne parafrázoval text do vizuálnej podoby. Odporúčam aj asexuálnym cinefilom. Nemôže uškodiť ani nábo-žensky, či politicky citlivým divákom. Humor pekne nad vecou:-))) ()

Petula009

Abych řekla pravdu,čekala jsem víc. Nabuzena dílkem filmu pod názvem : Co se děje při ejakulaci?, kterou jsem viděla snad pětkrát a zdála se mi geniální byl zbytek filmu průměrný až místy nuda. Ano,vtipné momenty tam jsou,ale jako by už byly dávno za zenitem jako ty vtipy šaška z Funguje afrodiziakum ?. Jinak to byly pořád dobře strávená hodina dvacet ve společnosti pohledu člověka na nově nastávající sexuální reovluci. A to bych na to asi vyzdvihla nejvíce. ()

sehe

Geniálna posledná poviedka "Čo sa deje pri ejakulácii?". Ako spermia,čo sa bojí,že skončí na stene je Woddy Allen neprekonateľný. ()

Brinkley

Všechno, co jsem teď s odstupem času chtěla vědět o této komedii (ale bála jsem se zeptat): opravdu je to Woody na čtyři hvězdy? Pokud mám hodnotit film jako celek, přikláněla bych se nyní spíš ke třem. Pak si ovšem vzpomenu na poslední povídku - neurotickou spermii, jeřáb, fettuccine, mozkové centrum... a mám jasno, zůstanu u těch čtyř. ()

Saintcrux

Niektoré príbehy bez pointy a iné zas moc šialené/ perverzné . Priznajme si na rovinu ak by to nebol Woody Allen má tento film veľmi nízke hodnotenie. ()

Rodin

Který z příběhů zvolit dřív? Obří prsa nahánějící prchající dav, Wildera zamilovaného do ovečky, cestu spermií... Dodnes pokládám tenhle film za nejlepší Woodyho komedii. A bývaly doby, kdy jsem některé hlášky uměl zpaměti. ()

morfas

Little Daisy. Let's be gentle. *** Boy... that was really something. I never thought it could be like this. Never in my wildest imagination. You're really something special... ()

rottik-cb

Těžko říct, čím si snímek zasloužil tak kultovní reputaci. Možná tím, že se Woody Allen v 70. letech nebál dát do jeho názvu slovo sex. Anebo jsem byla trochu zklamaná prostě jen proto, že jsem moc očekávala. Po celou dobu jsem váhala mezi 3 a 4*, ale černá spermie na konci to rozhodla :) Další podařené scény: rozbíjení pásu cudnosti, Daisy v hotelovém pokoji, rabín a hedvábné punčochy. ()

Chasida

Nějak jsem se minul s humorem tohoto Allenova díla. Bohužel. Asi moje škoda, ale když to nejde, tak to prostě nejde. (60%) ()

štófy

Především díky poslední povídce si zaslouží film podle mě pět hvězdiček. Výtečné vtípky na velice zajímavé téma. ;) ()

Petus

Zajímalo by mě kolik mužů po shlédnutí téhle Allenovky pronásleduje představa, kterak ho honí obří ňadro. U žen zas naopak, jak si představují podobu potencionálních oplodnitelů svých vajíček. Woody, Woody za tohle bys zasloužil ... metál. ()

Godhaj

,,Hey! We gonna make babies!“ Teda od Woodyho bych čekal něco lepšího. Ze všech povídek mi přišly vtipné pouze dvě, a to první a poslední. Ty byly nabity typickým humorem Woodyho Allena, který mám rád. Ostatní povídky mi přišly nemastné a neslané, hlavně ale nebyly vtipné. ()

Zemřel Gene Wilder

Zemřel Gene Wilder