Fish in the Jailhouse (E07) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2017, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • tron
  **

  Viete čo, ja už som na takéto veci starý. Postavy sa dlho rozprávajú a vyjednávajú a nakoniec sa to aj tak všetko skončí pri kung-fu nindžoch, mlátiacich sa v temnej miestnosti, kde poriadne nič nevidíte, len počujete. A "konečne" došlo už aj na bitkársku dôchodkyňu, čo je fakt strašné. Už je to definitívne jasné - Defenders doplatili na mizerného choreografa akčných scén, hlúpe scenáre a slabý rozpočet. Aspoňže Daredevil prestáva byť otravný (načase, dve časti pred koncom). Hand sa totálne opotrebovala, Defenders mali stáť proti nejakému úplne inému nepriateľovi.(30.8.2017)

 • micle21
  ****

  Okej, pro mě nejslabší díl série..Pořád jsem se dobře bavil, ale ta nepřehledná akce 3v3 mi celkem vadila. Snad bude finále opět pecka.(22.8.2017)

 • kenkaku
  ***

  Vůbec nechápu jak takové pako se mohlo stát "železnou pěstí". Ten je tak vydlabanej, až to není hezký... no... každopádně děj se posouvá dopředu (ano), ale v opravdu pomalém tempu vykládaném vatou (bohužel). Spousta věcí je jen pro efekt a souboje jsou tak idiotsky stříhané, že by jeden brečel. Naprosto nechápu to pochvalné chrochtání a komentáře (skvělé, pecka, atd). To co sleduji je vlažné kafe bez chuti.(24.8.2017)

 • SpaceOdyseus
  ***

  Zase tu mame vic vedlejsich postav, nez jsme si zaslouzili. Jejich kecy na policejni stanici tu jsou opravdu navic.(28.8.2017)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(28.4.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "I'm here 'cause I'm trying to help you keep your two lives separate, so they don't lump you in with Mr Bulletproof and Super Joan Jett in there."(23.9.2017)

 • Fanda.Boukal
  **

  Nejsem si jistý jestli je to Iron fist nebo nějáký bezdomovec co má v ruce žárovku. Vždyť tenhle "mistr" bojového umění dostane nařezáno od každýho koho potká a navíc je neskutečně vymletej.(30.8.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace