Fish in the Jailhouse (E07) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2017, 46 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

• tron

Viete čo, ja už som na takéto veci starý. Postavy sa dlho rozprávajú a vyjednávajú a nakoniec sa to aj tak všetko skončí pri kung-fu nindžoch, mlátiacich sa v temnej miestnosti, kde poriadne nič nevidíte, len počujete. A "konečne" došlo už aj na bitkársku dôchodkyňu, čo je fakt strašné. Už je to definitívne jasné - Defenders doplatili na mizerného choreografa akčných scén, hlúpe scenáre a slabý rozpočet. Aspoňže Daredevil prestáva byť otravný (načase, dve časti pred koncom). Hand sa totálne opotrebovala, Defenders mali stáť proti nejakému úplne inému nepriateľovi.(30.8.2017)

Okej, pro mě nejslabší díl série..Pořád jsem se dobře bavil, ale ta nepřehledná akce 3v3 mi celkem vadila. Snad bude finále opět pecka.(22.8.2017)

Vůbec nechápu jak takové pako se mohlo stát "železnou pěstí". Ten je tak vydlabanej, až to není hezký... no... každopádně děj se posouvá dopředu (ano), ale v opravdu pomalém tempu vykládaném vatou (bohužel). Spousta věcí je jen pro efekt a souboje jsou tak idiotsky stříhané, že by jeden brečel. Naprosto nechápu to pochvalné chrochtání a komentáře (skvělé, pecka, atd). To co sleduji je vlažné kafe bez chuti.(24.8.2017)

Zase tu mame vic vedlejsich postav, nez jsme si zaslouzili. Jejich kecy na policejni stanici tu jsou opravdu navic.(28.8.2017)

70%(28.4.2018)

"I'm here 'cause I'm trying to help you keep your two lives separate, so they don't lump you in with Mr Bulletproof and Super Joan Jett in there."(23.9.2017)

• Fanda.Boukal

Nejsem si jistý jestli je to Iron fist nebo nějáký bezdomovec co má v ruce žárovku. Vždyť tenhle "mistr" bojového umění dostane nařezáno od každýho koho potká a navíc je neskutečně vymletej.(30.8.2017)