Ospalá díra (S02E01) (epizoda)

 • Slovensko

  Ospalá diera

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

 • Autogram
  ****

  Česká televízie to jednoducho umí. Aj z takéhoto nenávideného telenovelového formátu dokáže vyčarovať niečo naozaj zaujímavého. Necelá hodinka utečie ako voda. Miroslav Donutil je donútený hrať postavu celkom odlišnú od svojej prívetivej povahy, a je to pán herec, pretože je v tom tak prirodzený, akoby bol takýmto asociálnym introvertom naozaj.(28.8.2016)

 • roswelll
  *****

  První série se mi moc líbila. První epizoda druhé série udržela vysokou laťku a pan Donutil alias doktor Elinger si zachoval svou tvář, tedy svou vážnou tvář...:-)(25.12.2016)

 • Pierre
  **

  Zklamaní. První řada Doktora Martina byla nakonec pouze průměrná, ale čekal jsem že v té druhé se děj,povaha Martina a celkově scénář posune někam dál. A bohúžel je to pořád to samé. Trochu už nechápu o čem to má vlastně být. A doufám, že další díly přinesou zajímavější zápletky a víc humoru. Zde nutí k pousmátí jenom některé suché hlášky Doktora Martina. Jinak nic. Není to špatné, ale nemá to nějak čím zaujmout a hlavně je to čím dál naivnější. V momentech které asi jsou brány vážně mají zase tvůrci problém v divákovi vyvolat nějáké emoce. Působí to celé dešně úměle a je to škoda, protože kdyby si někdo dál větši práci se scenářem, jednotlivými charaktery postav mohl by z toho být opravdu být takový seriál jaký tvůrci pravděpodobně udělat chtěli. Milý, ničím nenáročný. Seriál pro obyčejné prosté lidi,. Ale něco tomu chybí. Právě jdu na druhou časť dvoudílu která bude obsahovat druhý díl (krásná věta.) Ale nevím jestli bude něčím jiný. Na závěr musím podotknout, že Sabina Remundová je strašná herečka. Talent své slavné maminky očividně nezdělila. Má velký problém se nějak vžít do své postavy.(29.8.2016)

 • otík
  **

  Pokračujeme v přesně vyměřeném tónu, a i proto mi není jasné, proč hned první díl druhé série Česká televize vysílala dohromady s druhým dílem. Seriál totiž nemá nato, aby bavil skoro dvě hodiny. V prvním dílu se ve své podstatě nic neděje až do závěrečného pádu mladé holky skrze dveře a téměř její vykrvácení. Je to asi zatím nejslabší díl seriálu a kromě pár vtipných scén s policajtem Topinkou nestojí za zmínku.(25.1.2017)

 • rakovnik
  **

  Ospalá díra, ve které ordinuje docent nesnesitelný buran, takže vlastně zapadá. Nicméně pilotní film je stejně pouze slepencem epizod, navíc dosti nezáživně natočených.(30.10.2018)