Šťastně až do smrti (S02E07) (epizoda)

Šťastne až do smrti

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

• mira007

Farář chlastá ( jakoby psal scénář Troška) a Donutil má mít svatbu v kostele ikdyž nevypadá, že by byl věřící. Celkem nepochopitelná skreč.(9.1.2018)

Když se lásce nedaří...59%.(2.10.2016)

• Pierre

Vítejte ve vesničce Protějov. Má asi 500 obyvatel, ale všichni z nich jsou pořád nemocní. Nikdy se tam prakticky nic nevydaří, lidé si tam připravují svatbu aniž by se chtěli vzít a ženy tam rodí na louce. Má to být vtipné, má to být smutné? Nevím, ale je to BLBÉ!!! DOOOST BLBÉ!!! A nejde k tomu napsat ani nějáká normální kritika.(4.10.2016)

V tomto seriáli si treba zvyknúť, že je občas akoby z inej krajiny, kde sa nielen ordinuje v obleku, ale k pôrodu na lúke netreba ani volať záchranku. A hoci sa absolútne všetko poserie, zároveň je všetko vo veľkej pohode, a možno je to nakoniec ešte trochu ináč.(2.10.2016)

Tento díl mě docela naštval a taky potěšil. Naštvala mě svatba, která neproběhla (Martin se choval jak nezodpovědný magor a Lída jako pojuchaná puberťačka). Potěšila účast herce Slováckého divadla v Uherském Hradišti Martina Vrtáčka v menší roličce chlápka s košilema. Tento díl mi přišel už hodně praštěný, před svatbou nevychází vůbec nic, to už aby člověk takový osud pohledal. Lehčí podprůměr. PS: úplně z děje zmizel kuchař Vojtky Kotka, bez jediného vysvětlení. Tohle se neodpouští.(1.2.2017)