Vizionářský režisér snímků Dům tisíce mrtvol, Vyvrženci pekla a Halloween přichází s hrůzostrašným příběhem pěti zaměstnanců karnevalu, kteří jsou v noci před Halloweenem uneseni a drženi jako rukojmí v rozlehlém areálu. Vydáni napospas svým únoscům jsou nuceni hrát zvrácenou hru na život a na smrt zvanou 31. Během příštích dvanácti hodin budou muset bojovat o své životy s nekonečným zástupem vražedných maniaků. (Cinemax)

Winchester

Rozporuplné pocity. Mám rád Roba Zombieho, mám rád jeho obskúrny svet, do ktorého nám dáva nahliadnuť prostredníctvom jeho hudby, a jeho filmov. Počas sledovania 31 som sa teda cítil ako doma, nakoľko je to film, od prvého do posledného záberu pretkaný Zombieho typickou ,,poetikou". Bizarné postavy, každé treie slovo je fuck prípadne shit, nechýbajú ani úchylný klauni, či Zombieho žena Sheri, tentokrát dokonca v hlavnej úlohe. Avšak napriek tomu, alebo možno práve vďaka tomu, film pôsobí značne rutinne. Asi tak, akoby sa Zombie raz večer sfajčil, za pár minút napísal scenár, v ktorom konečne využil nejaké nápady, ktoré mu ostali ešte z nakrúcania House of 1000 Corpses, a následne zavolal pár kamošom s tým, či by s ním nechceli točiť jeho nový horor. Našťastie, jedným z týchto kamošov bol Richard Brakes, ktorého Doom-Head je fantastický záporák, ktorý by sa kľudne mohol stať jednou z ikonických hororových postáv. Ale inak... Bavil som sa obstojne, ale predchádzajúci Zombieho Lords of Salem mi sadol viac, 31 trochu pôsobí ako krok späť. ()

Veronica27

Tak i já se převelice těšila na tento kousek a očekávala nějakou pecku.Mohlo to být ovšem mnohem,mnohem lepší.Ale jelikož je to snad nejvíce pozeratelný horor za poslední dobu, tak si to hodnocení docela i zaslouží. ()

1985lula

Najlepší Zombák! Dámy a páni, tuším som sa práve zamilovala. Tak úžasný charakter ako Doom-Head som jo sakra dlho nevidela. Taký sa vyskytne fakt raz za čas. Chcelo by to s ním ešte spin-off a budem slintať od rozkoše. Konečne mám favorita spomedzi záporákov. Teraz vážne, tak dobrý úvodný monológ som naposledy videla vo filme 25th Hour s Edom Nortonom a to už bolo naozaj veľmi dávno. ()

Hellknight12

Za mňa vcelku podarený snímok. Nie je to nič originálne ale ak máte radi filmy ako je Escape Room tak si tu v celku užijete. Keďže je to R. Zombie tak je to oveľa surovejšie ako spomínaný film. Je to docela podarený slasher. Prvý cca 30 min za mňa nuda ale dá sa to prežiť. Neskôr sa to rozbehne. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. Raz do roka úplne stačí pozrieť ()

ANTYCHRYST

Jsou tam klauni a na ty mám slabost :) Začátek hodně nadupanej.. škoda že to pak přeskočí na děj filmu a je chvilku takové slabší pijánko. Jakmile se na scéně zjeví klauni, tak už je to lepší. Ten první skřet nacistickej mě sral už od začátku. Dalo se z toho vyždímat mnohem více...stačilo by třeba 10 lidí a klaunů tak 20 a to by byla jatka :) :) 65% Čekal jsem větší nářez, ale jinak film splnil očekávání. ()

LilyDeLarge

Škoda, že Sid Haig se filmu neúčastnil kvůli jeho hospitalizaci. Myslím, že s ním by to bylo o dost lepší! Na tenhle film jsem se dost těšila, protože Robovy filmy zbožňuju! První polovina mi děsně připomněla House of 1000 Corpses - neurazilo ani nenadchlo, nicméně ta druhá polovina mě silně nudila. Nápad to špatný nebyl, ale myslím, že to mohlo mít větší potenciál. Ale zase mě moc potěšila účast Malcolma McDowella, do kterého jsem magor od dob Cat People. ()

Shanen29

Robe,ty už asi stárneš a nebo ti někdo klepl po hlavě že??.Hlavně si vyměn kameramana a soustřed se co děláš a přestan u toho chlastat. ()

Knor

Rob Zombie nezklamal, ale ani nijak zvlášť neohromil. Čekal jsem trochu větší řežbu, spousta scén je ochuzených, ale dobrá no. Škoda, že se nedá sympatizovat s nějakou obětí, hned by to asi bylo působivější. Vynahrazují to ale lovci s klaunskou vizáží a největším borcem filmu Doom-Headem a jejich krvavý řádění. Ta špinavost, kterou si Zombie nanormoval u Vyvrženců pekla a která čpí od té doby z každého jeho filmu mě pořád baví a společně s úchylnou zvrhlostí a sadistickou brutalitou tvoří Zombieho ošklivej svět plnej zvrácených lidí a psychopatů. A mě tenhle jeho svět pořád dost baví. ()

Dantte..

Dobrá komedie, ve které mi bylo všechno tak nějak fuk, ale dobře se u toho odpočívá, když je člověk utahaný. 40 % ()

GameboyNES

Tak to bylo fakt slabé Robe. Vleklo se to jak slimák v důchodu. Absolutně zbytečně tam šaškoval McDowell, fakt nevyužitej. Slabé 2. ()

intro

Zklamání, tohle jsem opravdu od tvůrce Vyvrženců nečekal. Pár dobrých scén a hlášek se sice objeví, ale jinak těžký průměr. 60% ()

XXXXXXXX

Béčko, s velkým B. Koukám, že Robík ještě pořád do filmu cpe starou. I tak to ale bylo lepší, než ta minulá sračka. Ale nebyl by to robotický Robouš, aby to neposral závěrem. ()

whysoserious

Kdyby to mělo stopáž dlouhou jen hodinu a čtvrt, tak by to bylo na goreovou vyvražďovačku beze smyslu tak akorát, ale takhle je to po té hodině a čtvrt do konce asi stejně zábavný, jako by bylo poslouchat pánbíčkářský kázání na metalovým koncertě. Přecejen schéma "kecy během schovávačky- bitka s maniakem- kecy během další schovávačky" se po nějakém čase celkem omrzí. Možná se ještě někdy dočkám Robova podobného majstrštyku jako byly filmy Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla, ale jednatřicítka to teda není ani omylem. ()

Mamlas odpad!

Bylo to něco jako vykrádačka Hunger Games, stříknutá vykrádačkou Saw, kde zlí byli stylizováni do podoby klaunů. Bez ohledu na to, kdo byl hodný a kdo zlý, mi bylo ganz fuk, co se s postavami děje, protože atmosféra byla po celou dobu nulová. Celková kvalita tohoto snímku je na úrovni použitého záchodového papíru, natočená partou hnusných amatérských nýmandů někde ve stodole. ()

reno.d

Úchylná imbecilita bez hlavy a paty,která mě zkazila páteční večer!Od Roba Zombie do budoucna už jen muziku,ale i ta už jde pomalu do kytek!Celkově obrovský zklamání!S bídou 15%! ()

moviefan4

Rob to zase dokázal a ukázal že vie šokovať a tvoriť stále dobre horory ktoré sa stanú kultovýmy. Pre mňa to tak je aj v prípade 31. Rob stvoril úžasné charaktery a každý jeden z vrahov mal vlastné čaro a svojim spôsobom sa mi páčil. Príbeh bol super spracovaný a vyzuál prostredia bol mega prepracovaný. Scénar bol skrátka úžasný a vytvára tú správnu atmosféru. Plus bol skvelý zážitok vidieť film na Blu Ray. Naozaj pastva pre oči. ()

Tomko87

Tak Roba Zombieho mám rád. Hudobne, aj režisérsky. Dom tisícich mŕtvol bol fajn slasher, kde ale sa nevedel rozhodnúť akým štýlom bude točiť, teda z toho vzišiel taký guláš. Voľné pokračovanie Vyvrheli pekla sa mi ale viac páčili. Film, kde vlastne nieje kladná postava ma svojho času fascinoval. Potom prišiel na rad Halloween. Tam ukázal dobrý zrod hororovej legendy. Dvojku tak dojebal, že som mu nevedel dobre dlho prísť na meno. 31 si u mňa polepšil. Taký Hunger games a Očista v Zombieho podaní. Krvavé,brutálne a pekelne divné. Síce by som orezal začiatok, a pridal na finále, no pre mňa super večerné kúkaníčko ()

spawnxp

Doom-Head: "Life is nothing but the stinking filthy boneyard of dead rotting tramps, huh?" - a tak dál a podobně... ()

Richie4422

Ale fuj. Ja som jeden z tých, ktorý vždy príde ochraňovať pána Zombieho, dokonca aj jeho Halloween. Ako fanúšik som sa na 31 tešil a zostal som veľmi sklamaný. Ono Zombie je známy svojským štýlom hraničiacim na béčku, ale stále niečim zvláštne pútavým. Tu sa Zombie rozhodol vygrcať písmenkovú polievku a poskladal len BBBBBBBBBCCCCC. Herecké výkony absolútne chabé, strih hrozný, kamera odporná, dej je akýmsi pseudotwistom na Running mana a generický "play with me" horor s tým rozdielom, že tu nie je žiadny hlbší zmysel a ten smiešny mýtos o aristokracii v hábitoch bol "super." Začiatok filmu, cca 20 min, je naozaj zlý. V iných hororoch má úvod význam, minimálne v poznávaní charakterov. Tu sú charaktery tak ploché, prázdne, že len čakáte na akciu dúfajúc, že to bude lepšie... a potom to príde. Nechápte ma zle, nazi mexický klaun znie fajn, dvaja vtipálkovia s motorovou pílou tiež, sexi šašovia taktiež... avšak každej postave sa venuje max. 5 minút a zabitia sú tak nekreatívne, že tam si niet čo užiť. Ou, aha, aké joky dávajú tí šašovia.... ach, teraz nevedia pílou zabiť hrdinov, aha, sú mŕtvi. Aha, sexy klaunica a klaun v baletkovskom.. toto bude psycho..... ou, tak nie, sú mŕtvi. Aha, Doomhead, to je najvyšší level, hlavná postava zo začiatku filmu. Pozri ako niekoho zabije vpichom noža.. aha, ide zavraždiť Zombieho ženu...ou, tak nič. To je môj problém, papier toho znesie veľa, ale tu to nedrží nič pokope. Dej je neexistujúci, vraždy chabé, masky Zombieho priemer, dialógy trápne, herecké výkony desivé "Čau Šery", gore o ničom, vyvrcholenie neexistujúce, scéna nudná. Prečo sa to odohráva v akejsi diere vyzerajúcej ako mŕtvy priemyselný park? Zaslúži si to krajšiu scenériu. Postavy necharizmatické. Slabota, neskutočná slabota. Zombie zrejme našiel zdrap papiera z čias, keď mal 20 a písal si "scenáre".... bordel, prázdnota. Dve hviezdy len preto, lebo som fanúšik a scéna s obloženou misou bola na pohľad pekná. Inak je to odpad ()