Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houbiczska
  ****

  Opravdu hodně silné drama z prostředí odporných feťáků a dvou sympatických detektivů. Konečně vidím Waldaua i jinak než jen jako Jaime Lannistera a ta role mu fakt perfektně sedla. Film je hodně tvrdý a realistický a ukazuje někdy až nechutné scény, které jsou propleteny v zajímavém ději s depresivní atmosférou, ke konci nechybí docela nečekané odhalení a emocionální závěrečná scéna. Nemám si na co stěžovat, děj, námět i zpracování bylo naprosto skvělé a originální. PS: Popis filmu je trochu zavádějící, tak na to bacha.(13.2.2019)

 • JohnyD
  ***

  Niektorí ľudia by mať deti proste nemali. Človek potrebuje dnes takmer na všetko nejakú licenciu, alebo testy spôsobilosti, ale decko si môže spraviť každý debil. Ta ponurá a depresívna nálada tam je, herecké výkony presné, twist, ktorý som úprimne nečakal, ale nejako sa mi to netrafilo do nálady a chuti a ten trošku sladký koniec tomu tiež nepomohol. Netrpel som pri tom, ale skákať radosťou tiež nemôžem. Takže asi 6-7/10. Možno na druhé zhliadnutie to bude lepšie, alebo si proste pustím Gone Baby Gone od Afflecka.(22.1.2016)

 • Vesecký
  ****

  Thrillerem bych to nenazýval, protože tento název ponechávám bezduchým hollywoodským hloupostem. Takže rozhodně drama jak má být a jeho jedinou slabinou je nepravděpodobnost příběhu. tedy nepravděpodobnost toho, že by policista vyměnil své mrtvé dítě za zaneřáděné dítě dvou lidí z bahna společnosti, třebaže ho k tomu vede pohnutka zachránit manželku, vyhrožující smrtí. Celé to nakonec zase zachraňuje překvapivý závěr, že malý Alexander byl zabit svojí matkou, která ho v noci týrala, když nechtěl spát... Případ dvou úplně rozdílných psychopatek - to vlastně bylo jádro příběhu. Ještě že se to nakonec vysvětlilo, slušná podívaná.(13.2.2018)

 • lubospoti
  *****

  Že mají severská dramata zajímavé náměty i zpracování se už poměrně dobře ví. Ale Druhá šance je prostě drama s velkým D. Výborně natočené, člověk má zatajený dech od první do poslední minuty. Navíc film nabízí spoustu témat k zamyšlení. Někdo by možná mohl namítnout, že tento příběh je jen stěží uvěřitelný. Ale to jsou třeba pohádky taky a jak jsou oblíbené.(14.8.2017)

 • mchnk
  ****

  Velmi depresivní...kruté, ale i lidské, i když na příběhu je dost vidět ženský pohled na věc. Každopádně celkově je nepřehlédnutelná dánská tvůrčí škola, která nabízí precizní, jemnou režii a excelentní způsob vyprávění (počáteční retrospektiva vynikající) a skvěle gradující děj. Nicméně na pilu se zde tlačí tak, že mé čtyři hvězdy řadím k těm slabším.(17.2.2018)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 2. (Stanley619)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace