Sedm dní v pekle (TV film)

7 Days in Hell

Komedie / Sportovní

USA, 2015, 43 min

Nejspíš bych hodnotil maximálně, nebýt toho souložení. To mi přišlo zbytečné. Ale jinak je to výborná parodie o nejdelším zápase mezi nevypočitatelným adoptivním bratrem sester Williamsových a absolutně vypatlaným zázračným dítětem britského tenisu. Člověk až žasne nad tím, kolik lidí se k téhle šaškárně podařilo nalákat, ať už se jedná o tenisty nebo o herce. Nebylo by od věci, kdyby se HBO vrhlo i na další sporty. Třeba fotbal si o to vyloženě říká. 80%(15.7.2015)

Místy hodně vtipná, místy přehnaně sexistická parodie na sportovní přenosy, ale abych pravdu řekl, na lopatky mě to zas tak moc nepoložilo. Možná proto, že nejsem fanda sportu, ale taky i možná proto, že tohle je dost specifický styl humoru a ta salva vtípků nacpaných do 40 minut mi sedla tak z poloviny. Bez Kita Haringtona a geniálních hlášek Davida Copperfielda bych nejspíš hodnotil ještě níže.(22.7.2015)

Takhle dobře jsem se snad nikdy nepobavil. Pozitivní je, že jsem ze začátku opravdu věřil, že jde o dokument o opravdovém tenisovém zápase, už jsem chtěl hledat na netu historii, když mi to docvaklo a pak jsem se začal královsky bavit a hlavně smát! P.S. Tenisové zápasy ve Wimbledonu již nikdy nebudu sledovat bez vzpomínky na tento úchvatný zápas!(5.12.2015)

• kobejn

a jéje, tak tady máme zase další rádoby kultovní objev roku. Hádám, že to vysoký hodnocení to má proto, že valná většina lidí prdlajz rozumí tomu, co je vtipný a co je trapný. Omylem se totiž pokládá trapnost za vtipnost a naopak. A nebo to má vysoký jen proto, že to posvětil papá verbal a všichni skáčou, tak jak píská, což je micmochodem přesně to co po čem touží. Ne, todle je trapárna. To že tam je hromada sprosťáren z toho kvalitní zábavu fakt nedělá. a jak tomu může někdo přisuzovat něco montypythonovského jako segrestor, tak to taky nechápu. s montypythony to má společnýho jen to, že tam týpek má "tupátko" a redaktor je lehce úchylnej, jenže pajtni to dělali tisíkrát líp. todle je slabá sodička. a prostě jen málo vtipná nevtipná kaše břečka. ani za komentář to nestojí. zbytečně tomu věnuju tolik slov. Takže krátce: slabota. Slušně řečeno, protože to byla totální píčovina.(17.10.2015)

• Martrix

Všem se to líbí, pějí na to chválu, ale mě to nejen neoslovilo, ale dokonce mi to připadá stupidní. Co teď s tím? Můžu si dál myslet, že ostatní jsou mimo a já jediný jsem odhalil, že 7 Days in Hell, je jen taková filmová kuriozitka, kde na jeden dobrý fór přijde kupa těch infantilních, hloupých a zbytečně vulgárních, takže si víc, než 2* nezaslouží. Ale pořád pošilhávám po těch řadách hvězd, které tam nasázeli ostatní a snažím se přijít na to, co mi uniklo. Že by ostatní bavilo, že královna mluví jako kanál a ukazuje fakáče? Že by tohle byl upgradeovaný humor Monty Pythonů po americku? Tohle srovnání se mi nelíbí. Chybí tomu ten humor. Nemám chuť se dál snažit přijít na to, jestli jsem divný já, nebo ti druzí. Hodil jsem si korunou a vyšlo mi, že dívní jsou ti, co hodnotili nad 3*. 7 Days in Hell má podle mého mínění 3-4 opravdu dobré fórky, Davida Copperfielda, který se min. o dva z nich zasloužil a pak jen nekorektní, ale současně nezábavné momenty, které nejspíš pobaví mozky 12-20 let. A to mi nestačí ani na ty průměrné 3*.(6.9.2015)

• - Film popisující sedmidenní tenisový zápas byl natočen za pouhé 3 dny. (Nine)

• - Andy Samberg (Aaron Williams) jako kluk sice tenis hrál, ale kvůli přípravě na roli netrénoval ani jednou. Kit Harington (Charles Poole)si dopřál jen jednu lekci, a to den před začátkem natáčení. (Nine)