Sedm dní v pekle (TV film)

7 Days in Hell

Komedie / Sportovní

USA, 2015, 43 min

Tak tohle byla pecka. Něco takového jsem ještě neviděl. Nesnáším parodie až na výjimky, ale tohle byla asi nejlepší parodie, jakou jsem viděl. Během 43 minut jsem se zasmál víc, než u drtivé většiny dvouhodinových komedií. A nechyběla ani Serena nebo sám David Copperfield. Vyjmenovat nejlepší momenty jednoduše nejde, protože jich byla hromada. Jeden ale přecijen vyčnívá a to naháči na kurtu. U toho jsem doslova brečel smíchy. Nejlepší na tomto "experimentu" je, že je servírován formou vážného dokumentu a to jsem se nemohl nesmát. Něco takového jsem snad ještě neviděl a hodnocení mluví za vše. Takhle se dělá komedie! Světe div se, jde to i bez trapností, fekálností a humoru pro zvláštní školu. Zajímavostí je, že se snad poprvé ztotožňuji s hodnocením místního kontroverzního pana verbala. Těším se na další komedie od Szymanskiho, laťku nasadil hodně vysoko. 85%(17.7.2015)

Geniální humor. U tohohle filmu se musí aspoň jednout zasmát snad každý, ten nápad je vážně skvělý a všechno to, co na ně nabalil. Každý každičký nápad na vtip nebo hlášku, byl vážně neuvěřitelný. A docela mi sedlo, že to trvalo tři čtvrtě hodiny. Jak znám Američany, byli by schopní z tohohle udělat dvou hodinovej celovečerní film....(28.7.2015)

Jon Snow vs. Jake Peralta aneb z každého sportu si lze dělat legraci. 7 days in Hell je absolutně ujetá záležitost, která je až moc šílená. Herci přehrávají a užívají si každou scénu, gagy nemají chybu, navíc je ve filmu královna, která nadává, mlátí a taky oplácí vztyčený prostředníček, dvěma vztyčenými prostředníčky. Těch 40 minut je adekvátní délka, mít to více, mohlo se to minout účinkem a být to trapné.(15.7.2015)

Těch nejvíc drsných sedm dní v historii tenisu, který si utahuje nejenom z královského sportu, ale i z královské rodiny jako takové. Tak poctivě suchej, ale naprosto výstižnej britskej humor, jsem hodně dlouho neviděl. A divím se, že jsem se s tím setkal zrovna u takové jednohubky, jako je právě tenhle kousek.(9.5.2016)

Humor za každou cenu, párkrát to i klaplo, z toho důvodu to úplně nepohřbím. Top fórek pro mě: utekl z vězení, což podle švédských zákonů znamená, že už se tam nemusí vracet. Parodie na švédskou legislativu by se mi líbila podstatně víc, tenisové exhibice z hloubi duše nesnáším. A tohle byla jen jejich rozšířená verze.(11.3.2016)

• - Film popisující sedmidenní tenisový zápas byl natočen za pouhé 3 dny. (Nine)

• - Andy Samberg (Aaron Williams) jako kluk sice tenis hrál, ale kvůli přípravě na roli netrénoval ani jednou. Kit Harington (Charles Poole)si dopřál jen jednu lekci, a to den před začátkem natáčení. (Nine)