Sedm dní v pekle (TV film)

7 Days in Hell

Komedie / Sportovní

USA, 2015, 43 min

,,Už nastavili zrcadlo? Tak já přijdu, až nastavěj zrcadlo!" Oné bandě přeplacených, zbytečných, vykrouceně oháknutých snobíků, co kdyby jich po světě nebylo, vzniklou díru na trhu by mohl zaplnit snad už jenom golf. Ne, nebudu zase tak přísný, pár pinkačů zde prokázalo epesní smysl pro sebeironizaci. Výborné a hravé. Tím bych měl na pár let tenis odškrtnutý, sledovat Bedřicha s Kvíkovou hodlám zase až na Olympiádě, neboť při ní bych vehementně fandil i českým zástupcům v žonglování ingoty, případně distančním čumění do dubu na čas, pokud by se tam podobné disciplíny procpaly. Já, naprostý antinacionalista, že...(21.8.2015)

7 Days of hell is trying to create its own unique face, but this bizzare style of humor does not appear as branch, which could possibly stand on its own foots. Some of the references are rather stupid then funny, but the jokes are driven straight ahead. Of course there are moments, which are hillarious and laughable, so all of those ridiculous gags about traditional events, rules, traditions or habits has their quality. Anyway, hopefully this type of comedy won’t be any cult or precedent for other similair pseudocument. On the other hand, making fun of everybody else including myself always have potential.(7.10.2015)

Takhle dobře jsem se snad nikdy nepobavil. Pozitivní je, že jsem ze začátku opravdu věřil, že jde o dokument o opravdovém tenisovém zápase, už jsem chtěl hledat na netu historii, když mi to docvaklo a pak jsem se začal královsky bavit a hlavně smát! P.S. Tenisové zápasy ve Wimbledonu již nikdy nebudu sledovat bez vzpomínky na tento úchvatný zápas!(5.12.2015)

Jedním slovem masakr. Že je Samberg hodně ulítlý dokázal už v Thats my boy a dalších projektech, ale Sněhovi jsem to teda fakt netušil. Film prostě paroduje úplně všechno. Tenisty, tenis samotný, Brity, Švédy, Kanaďany, no prostě najdete vše. Je to hodně nekonvenční až místy za hranicí, ale proč sakra né. Proč by Královna nemohla pořádně vyfuckovat prohrávajícího tenistu a pak mu dát nakládačku? Scéna s drogama v raketě, lajnách a všude byla dokonalá. Jasně občas je to fakt hodně úchylný humor, ale přiznám se, že ten mám docela dost rád. Nemá smysl o tom nic moc psát, prostě si to pusťte. Pokud vás to zhnusí, je mi vás líto, pokud se budete trhat smíchy, tak ne :) Čistá úchylácká zábava s přesně trefenou délkou, už by to bylo pak asi nudné. Jen závěr mě malinko zklamal, ale nemůže být vše dokonalé. Pěkné 4 * a 79%(17.12.2015)

Jsem velký fanoušek tenisu a tenhle "dokument" mě nadchl. Když už se někdo odvážil obouvat se do tohohle sportu, specielně do Wimbledonu, což je konzervativní událost jako hrom, mohl si vzít ještě na paškál některé zlozvyky dnešních hvězd, které by do tohohle filmu sedly jako prdel na hrnec. Mám na mysli třeba ženské hekání nebo nesmyslné otírání ručníkama každých 20 sekund. Ale souložící "Agassi" na centr kurtu mi tyhle chybějící maličkosti dokonale vynahradil.(18.9.2015)

• - Film popisující sedmidenní tenisový zápas byl natočen za pouhé 3 dny. (Nine)

• - Andy Samberg (Aaron Williams) jako kluk sice tenis hrál, ale kvůli přípravě na roli netrénoval ani jednou. Kit Harington (Charles Poole)si dopřál jen jednu lekci, a to den před začátkem natáčení. (Nine)