Sedm dní v pekle (TV film)

7 Days in Hell

Komedie / Sportovní

USA, 2015, 43 min

Je to tak bizarní, že se k tomu opravdu píše komentář velmi špatně :-) Kdo viděl pochopí, kdo neviděl - pochopí až uvidí :-) Upřímně řečeno tak jsem se nezasmál od vidění Co jsme komu udělali. Byť je tu však styl humoru absolutně rozdílný, výsledný efekt je více než uspokojivý. Nechápu jak někomu takový nápad může dojít na mysl ...(11.1.2016)

Oukej, nektere falicke forky jsou pres caru, ale koho to urazi, at tohle vypne a pusti si Kutila Tima nebo neco laskave humorneho. Tenhle strednemetrazni grand slam vazne stoji za to a uprimne diky HBO za odvahu realizovat Sambergovu vizi v takovem rozsahu. Kit Harrington je famozni a nektere forky (soudni kreslir!) maji kultovni kalibr. Nejzajimavejsi na cele tehle silenosti mi ale prijde stopaz - mam totiz pocit, ze na podhodinovem pudorysu se daji svizne a zabavne odvypravet zajimave veci a pevne doufam, ze dalsi tvurci nezustanou dlouho stranou. KDO BY SE NA TO NEMEL DIVAT? Asketi, britska kralovska rodina a vsichni, co si mysli, ze se tenis neda hrat v riflovych sortkach.(4.8.2015)

Takhle dobře jsem se snad nikdy nepobavil. Pozitivní je, že jsem ze začátku opravdu věřil, že jde o dokument o opravdovém tenisovém zápase, už jsem chtěl hledat na netu historii, když mi to docvaklo a pak jsem se začal královsky bavit a hlavně smát! P.S. Tenisové zápasy ve Wimbledonu již nikdy nebudu sledovat bez vzpomínky na tento úchvatný zápas!(5.12.2015)

Jsem velký fanoušek tenisu a tenhle "dokument" mě nadchl. Když už se někdo odvážil obouvat se do tohohle sportu, specielně do Wimbledonu, což je konzervativní událost jako hrom, mohl si vzít ještě na paškál některé zlozvyky dnešních hvězd, které by do tohohle filmu sedly jako prdel na hrnec. Mám na mysli třeba ženské hekání nebo nesmyslné otírání ručníkama každých 20 sekund. Ale souložící "Agassi" na centr kurtu mi tyhle chybějící maličkosti dokonale vynahradil.(18.9.2015)

Paradny britsky, humor s Jon Snow-om, Serenou, Sheenom a dalsimi :). Hlasky britskej "kralovny", kontest s nahacmi, navrhnute boxerky, deviantny hlasatel, Lungren a animacka sexovania vo svedskom vezeni, Koprfiiiild a jeho nevydareny teleport....proste fakt uletene a hlavne kratke. To spolu s tym dokumentarnym stylom je hlavnym plusom a srdcom tohoto usmevneho minikusku. Odporucam.(4.9.2015)

• - Film popisující sedmidenní tenisový zápas byl natočen za pouhé 3 dny. (Nine)

• - Andy Samberg (Aaron Williams) jako kluk sice tenis hrál, ale kvůli přípravě na roli netrénoval ani jednou. Kit Harington (Charles Poole)si dopřál jen jednu lekci, a to den před začátkem natáčení. (Nine)