Sedm dní v pekle (TV film)

7 Days in Hell

Komedie / Sportovní

USA, 2015, 43 min

• peetriss

HBO umí dramata, fantasy, thrillery, krimi - ale humorem mě zatím nedokázal přesvědčit! A platí to stále! Toto byl humor 4. cenové skupiny! Mohla to být skvělá drsně černohumorná půlhodinka, ale když si někdo začne nevtipně vypomáhat penisy, lacinou sexualitou a vulgarismy, které jsou extrémně kontraproduktivní (za ně ubírám dvě hvězdy), tak u mně končí. Bez nich by 7 Days in Hell měl snesitelnějších a svižnějších 30 minut, ale na druhou stranu by byl sledovatelnou břitkou tenisovou fiktivní satirou, střílející si jak z bílého sportu, tak z britské mentality - bylo to z něj i cítit, ale výše jmenované stupidity vše zbytečně zadupávaly. Škoda. 30%(12.8.2015)

• Martrix

Všem se to líbí, pějí na to chválu, ale mě to nejen neoslovilo, ale dokonce mi to připadá stupidní. Co teď s tím? Můžu si dál myslet, že ostatní jsou mimo a já jediný jsem odhalil, že 7 Days in Hell, je jen taková filmová kuriozitka, kde na jeden dobrý fór přijde kupa těch infantilních, hloupých a zbytečně vulgárních, takže si víc, než 2* nezaslouží. Ale pořád pošilhávám po těch řadách hvězd, které tam nasázeli ostatní a snažím se přijít na to, co mi uniklo. Že by ostatní bavilo, že královna mluví jako kanál a ukazuje fakáče? Že by tohle byl upgradeovaný humor Monty Pythonů po americku? Tohle srovnání se mi nelíbí. Chybí tomu ten humor. Nemám chuť se dál snažit přijít na to, jestli jsem divný já, nebo ti druzí. Hodil jsem si korunou a vyšlo mi, že dívní jsou ti, co hodnotili nad 3*. 7 Days in Hell má podle mého mínění 3-4 opravdu dobré fórky, Davida Copperfielda, který se min. o dva z nich zasloužil a pak jen nekorektní, ale současně nezábavné momenty, které nejspíš pobaví mozky 12-20 let. A to mi nestačí ani na ty průměrné 3*.(6.9.2015)

• kobejn

a jéje, tak tady máme zase další rádoby kultovní objev roku. Hádám, že to vysoký hodnocení to má proto, že valná většina lidí prdlajz rozumí tomu, co je vtipný a co je trapný. Omylem se totiž pokládá trapnost za vtipnost a naopak. A nebo to má vysoký jen proto, že to posvětil papá verbal a všichni skáčou, tak jak píská, což je micmochodem přesně to co po čem touží. Ne, todle je trapárna. To že tam je hromada sprosťáren z toho kvalitní zábavu fakt nedělá. a jak tomu může někdo přisuzovat něco montypythonovského jako segrestor, tak to taky nechápu. s montypythony to má společnýho jen to, že tam týpek má "tupátko" a redaktor je lehce úchylnej, jenže pajtni to dělali tisíkrát líp. todle je slabá sodička. a prostě jen málo vtipná nevtipná kaše břečka. ani za komentář to nestojí. zbytečně tomu věnuju tolik slov. Takže krátce: slabota. Slušně řečeno, protože to byla totální píčovina.(17.10.2015)

Naprosto geniální, nebýt scén s varlaty, řekl bych, že Amíci s tím nemají téměř nic společného. Kreativita, která čpí z každé sekundy, u které jsem probrečel dobrou polovinu snímku smíchy, je naprosto fantastická. Tohle je něco, co si pustím klidně znovu a znovu se u toho rozbrečím smíchy. Dokonalý britský humor. S cameem Sereny jsem začal pochybovat a zkoušel jsem najít reálný záznam na netu (marně). :D(8.8.2017)

Jsem velký fanoušek tenisu a tenhle "dokument" mě nadchl. Když už se někdo odvážil obouvat se do tohohle sportu, specielně do Wimbledonu, což je konzervativní událost jako hrom, mohl si vzít ještě na paškál některé zlozvyky dnešních hvězd, které by do tohohle filmu sedly jako prdel na hrnec. Mám na mysli třeba ženské hekání nebo nesmyslné otírání ručníkama každých 20 sekund. Ale souložící "Agassi" na centr kurtu mi tyhle chybějící maličkosti dokonale vynahradil.(18.9.2015)

• - Andy Samberg (Aaron Williams) jako kluk sice tenis hrál, ale kvůli přípravě na roli netrénoval ani jednou. Kit Harington (Charles Poole)si dopřál jen jednu lekci, a to den před začátkem natáčení. (Nine)

• - Film popisující sedmidenní tenisový zápas byl natočen za pouhé 3 dny. (Nine)