AndrewNewman

Na rozdiel od niektorých si nemyslím, že prechod Roberta De Nira od kriminálok ku komédiám bolo skvelé rozhodnutie. Jeho kolega Al Pacino síce nehrá tak často a ani nemá na konte pol miliardy dolárov, ale za to má u mňa väčší rešpekt. Toto sa ešte dalo ako tak dalo zniesť, kvôli Bobovým nadávkam a výstrednému správaniu nadržaného deda, ale inak to bola klasická blbostinka, pri ktorej je Zac Efron ako vždy za debila. ()

jendamaty

Drtivá většina snímku se odehrává daleko za hranicí vkusu. Pár povedených gagů to nespasí. Když už jsem si říkal, že už snad brzo bude konec, s hrůzou jsem zjistil, že zbývá ještě půl hodiny! ()

blondboss

Kto očakával inteligentné tsunami originálnych myšlienok a mrazivo vtipnú atmosféru, určite nie je na správnej adrese a ak sa naladí na to, že si ide oddýchnuť a totálne vypnúť mozog, tak je toto skvelá voľba. Efron a De Niro rozbalili slušnú dávku fekálneho humoru typu Dva a pol chlapa a ukázali, že tieto komédie jednoducho vedia. Na De Nirovi obdivujem, že ani v staršom veku mu nechýba zmysel pre sebaironizáciu a je v ňom množstvo pozitívnej energie. Tá sa niesla celým filmom a ja som sa bavil, takže účel tento snímok splnil a aj keď je to už stokrát otrepané klišé, určite neurazí. 60 % ()

megajalec

Film o tom, ako si chce dedo po smrti svojej manželky ešte vrznúť. Garde mu robí jeho vnuk, ktorý má kúsok pred svadbou s trochu umelou bábikou. Problémom pri tomto type filmu je nájsť hranicu medzi zábavným a trápnym. Mám pocit, že tvorcom Dedo je lotor to viackrát ušlo do druhého spomínaného extrému. ()

blazma

Tady opět tápu, film který mi stojí nějak v polovině a pohupuje se na linii kdy může spadnout na úplne dno, nebo povyskočit o hvězdičku nahoru. Díky hercům se ale drží uprostřed. Zac Efron se tady musí chopit role toho moudřejšího a chvílemi se tomu dá i věřit. Pan De Niro, nevím nikdy mi tento herec nepřišel jako nějaký komik a ani tady to nepotvrdil. Aubry Plaza je výborná a opět dokázala že role kde ve vás má vyvolat takový ten vtipný pocit nejistoty a trapného momentu se sexualním nádechem je zkrátka vynikající volbou. Zoey Deutch taky svým výkon tomuto filmu docela pomohla. Dívčí duo rozhodně potáhlo víc než dvojice, která to ve skutečnosti táhnout měla. ()

Rhod

Presne takto nejako si predstavujem komédiu. Malo to jednoducho šmrnc. Škoda len, že nie tak často také komédie vychádzajú. Robertovi De Nirovi také role pristanú. Myslel som si, že mi tam Zac Efron bude vadiť, ale práve naopak, tiež mi do tej role pasoval. Nirove hlášky nemali chybu, viackrát som sa posmial, aj dlhšie, nie iba jednorazovo a krátko. Výhoda bola v tom, že tých vtipných scén tam bolo viac, rozložené primerane. Nebolo to také, že chvíľa sranda a chvíľu nuda. V takomto vtipnom duchu sa niesol celý film. Jedna z tých najlepších komédií za posledné obdobie, vrelo odporúčam pozrieť, určite pobaví. Ak by mala vyjsť dvojka, určite na to opäť pôjdem do kina. ()

Sharlis

Vobec :-D Ved to bolo strašne slabé. Taký film skôr pre baby. De Niro sa mi tam strašne nehodil, kurva veď to je De Niro!, čo to teraz hrá v priteplenej komedii a strka palec Efronovi do zadku a jazdí v ružovom Mini :-D Jediná hviezda za hlášky a aj v tom boli najlepšie bočné úlohy, okrem Aubrey Plaza ona tu bola mizerná... ona proste neni dobrá herečka. A strašne veľa hlášiek celkovo bolo strašne nasilu i od De Nira, lebo film vas chce vkuse nonstop baviť hláškami. A toho geja černocha čo tam dali... preboha už prečo... to už bolo slabé aj ako satira :D ()

PamPero 1

Další extrémně dementní americká komedie, která není nikterak zajímavá. Pohled na onanujícího De Nira je spíše smutný a trapný, než zábavný. Nemám s tímto stylem humoru problém, když je dobře zakomponován do jednotlivých části filmu, ale tady vypointované scény jaksi postrádám. 30% ()

tomino28

Přiznám se hned na začátku a bez mučení, že jsem nečekal mnoho, na druhé straně jsem vkládal alespoň malé naděje do přítomnosti De Nira. Je třeba říct, že jsem se šeredně spletl. Humor byl prakticky nepřítomen (pokud nepočítáte spoustu narážek na sex a pohlavní orgány - mnoho diváků to zřejmě do vtipných momentů zahrne :/)a zasmál jsem se všehovšudy snad dvakrát. Dvě hodiny bylo opravdu na několikrát omílanou zápletku moc a troufám si tvrdit, že po dědkovi už za rok neštěkne ani toulavý pes, A bude to dobře. ()

punco

Osobne mám s komédiami menší problém, síce sa pri nich bavím, ale máloktorá ma rozosmeje. Pri Dirty Grandpa som sa smial skoro celý čas, skvelo nahláškované, skvelý spád, skvelé odsadenie ( De Niro vynikajúci, a musím uznať že Efron skvelo sekunduje). Film sám o sebe možno na plný počet nieje, ale z týchto dovodov a vzhľadom na moj vzťah ku komédiám podobného typu musím dať plnú palbu ! PS : Aubrey Plaza bola nehorázne sexy. ()

montelie

Byl by to čistočistý odpad. Nepřeháním, takovou kravinu jsem léta neviděl. Na druhou stranu, jsou tam dvě scény, při kterých jsem se smál, jak již dlouho ne. Tak za každou jedna star...:-) ()

Tomy_Reardon

Misty super vtipny, ty hlasky, samosebou v original jazyku, asi 95x rekli Fuck!!! Efron konecne nehral nazhaveny sexy teenagera ale noumu ktery musel otevrit az jeho super sprostej deda!!! Nekdy prehnany reakce, nekdy trapny, ale jako zasmal sem se... Je to takovy super film pred usnutim!!! ()

oSiSko

Ja neviem čo k tomu povedať, bolo to skôr pokračovanie American Pie..malo to dobré veci, slabé veci a pár skvelých vecí, ale De Niro si to užil ()

v.indruchova

Jednu hvězdičku za Zacovo tělo. A jeho včelku :D. Nedokoukali jsme to, jen do půlky (zbytek jsem proklikala) a to bylo až dost. Trapné moralizování a dojemné scény, jako vážně, v tomhle filmu? Dialogy jsou naprosto urážející (intelekt).= Americké. Dámy 33 minuta doporučuji :) Jinak by ten film, byl už dávno smazanej! ()

FLVEKK

Když nevíš CO, pusť si TO ! Průměrná komedie, která nějakým způsobem pobaví. De Niro a Zac tvoří dobrou dvojku. Zacka si čím dál víc oblibuji, teda než začne zpívat. Každopádně Dědové karaoke It Was A Good Day bylo super. ()

kyrysar odpad!

Čekal jsem nějakou potrhlou taškařici, která bude mít něco do sebe. Ale toto! Ani ty procenta na csfd si to nezaslouží a tím mě to i zmátlo. Bože, jak hluboko klesnul De Niro (držitel dvou oskarů)! Takovýhle výblitek bych nedal dohromady, i kdybych byl pod vlivem drog. Chápu, že prachy jsou prachy, ale myslím si, že De Niro si mohl trošku pohlídat důstojnost! Scénárista John Phillips musí být totální hovado nebo ho k tomu museli donutit! Jinak si ten zbytečný film nedovedu vysvětlit! ()