Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Arsenal83

Dosť slabé a bez náboja. To je akoby vás poslali na Donbass a dali vám plynovú pištoľ. Asi takú silu tento film má v porovnaní s konkurenčnými žánrovkami. ()

honajz

Nedávno jsem viděl jeden díl z toho úžasného seriálu Specialisté, kde taky nějací magoři unesli autobus, ale tam si to aspoň nehrálo na nějaké veleumění, veletoče v uvažování ostav na poslední chvíli, a taky tam nehráli žádní áčkoví herci (Dejdar vskutku áčkový herec není). Tohle je naprosto příšerný, přímočarý příběh bez nějakého twistu (kromě scenáristických obezliček, jež nedávají smysl - třeba jak věděl dopředu, který autobus tam zrovna pojede?, děcko v autobuse ve tři ráno samo? apod.), navíc děsně černobíle podané, takže všechna „moudra“ vyzní jak z parodie. ()

SOLOM.

Nenakráčím tam s šulínem v ruce…Mouchy kolem hovna…nevím na co si tady lidí stěžují, byl do celkem slušný průměrný akční kousek, u kterého jsem se já teda ani moc nenudil. Našlo se tu dost zajímavých scén i hlášek, akční scény taky nebyly vyloženě marné, má to i lehce poučný nádech, sympatického hlavního hrdinu, otravné záporáky a napůl plynu hrajícího Roberta De Nira. Jasně je tu i dost naivních situací, ale to je snad v každém akčním kousku. ()

ARI50

Slušná podívaná skoro jsem se nenudil spíše i někdy bavil, herci v poho hlavně jejich chování v příběhu je super. Akce jsem moc nedostal ale to prostě v každém filmu není takže prostě dobrý. ()

Morholt

Další kousek, který by člověk očekával spíš v 90. letech, ale o to víc potěšil. Začíná to jako obyčejná heistovka, kdy otec na smrt nemocné dcery v zoufalství vyloupí mafiánské casino. Pak film přeskočí do únosového akčního thrilleru, který snad může trochu připomínat Nebezpečnou rychlost, ale má s ní společného jen ten autobus. To ale nic nemění na tom, že akce je kvalitní a útok v podání SWAT měl něco do sebe. Celý film se pak odehrává v celkem solidním tempu, které na poměrně krátké stopáže nedává prostor hluchým místům. Dá se díky tomu odpustit i to účelové hraní na city, které, jakkoliv je mi obyčejně protivné, sem tak nějak patřilo. Hercům není co vytknout, takže příjemné překvapení a 80%. ()

Lacike

Prijemne becko s devätdesiatkovou atmosferou ake sa dnes uz netocia. Prvou slabinou tohto filmu je originalita. Tej sa tu nedockate. Je to vykradacka Nebezpecnej rychlosti umiesana s Heist zapletkou. Dockame sa aj nejakych tych sokujucich zvratov, ktore su ale podané dost predvidatelne a k tomu aj nejakeho citoveho vydierania, ktore na mna prilis nefungovalo. Druhou slabinou su akcne sceny. Su solidne, potesia poctivym oldschool pristupom, takze sa nekona digitalny bordel aky je dnes v mode ale obcas sa dockame slusneho kaskaderskeho kusku a pri prestrelkach dostatok krvi. Solidny standard, ale nic uchvatne sa nekona. Na druhej strane je to natocene prehladne, co je pokrok oproti poslednemu reziserovmu filmu. Z hercov kazdy odviedol svoj standard. Akurat ak sa vdaka niektorym akterom tesite na bitky, tak v tomto filme ich nehladajte. Vysledkom je prijemne becko so sviznym tempom, ktore nevyzera podfinancovane ako je dnes zvykom u Seagaloviek a dalsich DTV filmoch. Najskôr preto, ze to malo ist normalne do kin, ale nejaky hnusny krtko v Lionsgate to znova hodil v dobrej kvalite na net. Neverim, ze by to v kinach zarobilo nejake velke prachy, ale do budúcna by mali toho krtka v Lionsgate vypatrat, aby to neodniesli aj trzby Expendables 4. 6/10. ()

Tommassi3

"A proč musím bejt pepř ??" - "Protože mi začínaj docházet přísady.." ;) A mně zase s přibývajícími minutami trpělivost, která spáchá sebevraždu, podobně jako ti dva scénáristé, při očekávaném druhém finálním zvratu.. What the fuck ?? Třetí Nebezpečná rychlost ?? Spíš jen škoda spousty dobrých nápadů.. ()

corpsy

Všetci sa snažia, aj remeselníci aj hviezdna herecká zostava. Čo na tom, keď sa snažia na poli podradnejšie uvádzaného snímku, ktorý má tendenciu skôr im kaziť renomé, ako byť ich svetlou chvíľkou. Je to iba film, ktorý vznikol len preto, lebo bol proste na to čas. ()

DEXTER099

Ano není to kdovíjaká akce a drama taky ne,ale mě to sedlo a navíc perfektní herecké obsazení v čele s Robertem de Nirem...Příběhová linie není ničím novým,ale závěr je naopak osvěžující a to jestli je to reálné...a co je reálné a není?Za mě celkově 70% a čtyři hvězdy. ()

Andersis

Hehe !! Tak máme tady film o tom jak pár lidí musí unést autobus páč se jim vyvrtnul plán. Takže. Velká část děje se odehrává v autobuse. Nechápu tady srovnávání s Nebezpečnou rychlostí. Tam autobus nikdo neunesl. A jo táák. Vlastně je tam autobus tak tam napíšu, že je to vykrádačka Nebezpečné rychlosti. Je to vlastně to samé jako když je v hororu monstrum co chodí po nohách a má masku tak je to inspirace Predátorem. Nebo film o mafiánech si automaticky přirovnám ke Kmotrovi ikdyž to s ním nemá nic společného. No, ale dost rýpání. Film je dobrej. De Niro tomu dává šmrnc a tak trochu hajzlíka si zahrál s chutí. Bautista jako magor dobrý a Morgan výborný. Co možná zamrzí je, že si Bautista pěstně nezalaškoval s hlavním hrdinou nebo s nádhernou Carano. Stopáž je střídmá a utíká i díky tomu, že každá postava má něco do sebe. Je to béčko jak vyšité, ale dobré béčko. Hodně silné tři, ale dávám slabé čtyři................... asi dobré rozpoložení. ()

k4n9ur

Film se líbil, ačkoli mi pár věcí nebylo jasných a možná to bylo trochu šitý horkou jehlou, dabing tomu nepomohl, ale jinak dobrý... ()

Ellmariachi

Ale jo. Mezer ve scénáři a chování postav jsou velký jak autobus a je jich tolik, že by to vyšlo na celý nádraží. Přesto díky fajn béčkovému obsazení a výbornému De Nirovi je to koukatelný naprosto v pohodě. Hrozně je zde vidět, promiň Figusku, rozdíl mezi tím, když herce baví lézt do béček a když ne. Na Roberta se dívá parádně, kdežto u často znuděného Willise nevíte, jestli si na plac neodskočil, když šel pro párek v rohlíku. 60 procent. ()

kaylin

Já jsem čekal, že to bude hodně blbé, ale ono to vůbec tak blbé není. Tohle je docela fungující film, který dovede i v některých chvílích překvapit. Gina Carano je trestuhodně nevyužita, protože ta by měla rozkopávat prdele, ale jinak všichni hlavní herci odvedli svoje party a líbí se mi, že se De Niro nebojí těch levnějších věcí, které prostě nedopadnou jinak než jako béčko. Ale dobré béčko. ()

Rakosnicek77

Pro mě to mělo všechno co by měl správnej akčňák mít, to znamená napětí, akce zajímavá zápletka, zvraty, fajn herci a co nejmíň nesmyslných situací, které většinou každý film pohřbili. Vůbec mi nevadilo, že šlo v podstatě o vykrádačku dvou slavnějších filmů, pro mě to byla zábava a jízda až do úplného konce. Robert de Niro se na roli mafiána hodil skvěle a ani ostatní herci v jeho stínu nezapadli. Jde o velmi povedený film u kterého se určitě nudit nebudete. ()

italka63

Jeffrey Dean Morgan ve formě, film odsýpá svým mixem od každého trochu, ani zázrak, ani propadák, neurazí, nenadchne, takže snaživému krupiérovi s nemocnou dcerkou to za tři hvězdičky bude. ()

slunicko2

Trochu laciné. Ve filmu jsem nalezl tři zajímavé postavy: krupiéra a lupiče Vaughna (49letý Jeffrey Dean Morgan), šéfa kasina (72letý Robert De Niro) a policistu detektiva Marconiho (41letý Mark-Paul Gosselaar). ()

stuntmanMIKE

Som tak na pomedzi medzi 3 a 4... Povedzme si uprimne, ze o nejakej originalite sa tu velmi bavit neda. Herecky vykon mojej oblubenkyne Dziiiny je tragicky, ale jej to odpustim lebo som z nej natvrdo. Co ma bavilo je drsnost filmu....to ja vzdy rad, ked sa nesereme s ratingom. V konecnom dosledku je to prijemny filmik na sobotne popoludnie a jedno pozretie. Rozhodol som sa nebyt moc kverulantsky a hrabat sa v nedomyslenych picovinkach, ktore mi inak vadia. Celkom mi to sadlo a ked to porovnam s akcnymi filmami B kategorie dnesnej doby, tak som spokojny. Chcel som dat tie tri aj som ich povodne dal, ale sere na to pes. Je to fajn... ()

TheDon

Tak tohle opravdu ne. Začínám si zvykat na to, že přímá úměra De Niro = dobrej film už dávno přestala mít nějakou váhu. Pár vykradenejch filmů, aby se z toho splácal jeden. Všichni mají rakovinu, každej se snaží někoho zachránit a do toho se tu objeví hodnej zloděj, hodná soucítící policajtka a všechny svý zásady porušující parchant. Konec celýho příběhu je jasnej už od půlky filmu a vy pak máte pocit, že je celej tenhle linkovej bas jen ztráta času. Což opravdu je. 30% P.s.: zapomeňte na to, že by ho z toho vrtulníku nedrbl....one shot, one kill.... ()

Necron

"Ten, kdo řekl, že si za peníze lásku nekoupíte, jich prostě neměl dostatek." - Máš snad kozy? - Ne. - Tak si naser. ()