La La Land

• USA La La Land (více)

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. (Freeman Ent.)

zurivymlok

Že to pojali jako muzikál mi přišlo naprosto zbytečné. Spíše to je normální film s pár písničkami. Ryan Gosling a Emma Stone jsou skvělí herci a je mezi nimi chemie, jako by opravdu tvořili pár, ale zpívat opravdu neumí. ()

Kodousek

Konečně jsem se k tomu dostala. Musím říct, že jde o jeden z nejlepších muzikálů krasne kostýmy inspirace zlatou érou Hollywoodskeho filmu. Ryan a Emma byli nádherný pár už v Bláznivá zatracená láska a opět potvrdili, že jim toto prostě sedí. Bylo to zas něco jiného a velká paráda. ()

Silnica

Ne, lidé nikdy cestovat časem nebudou. Ale filmy, filmy ty to dovedou. Tento k nám přiletěl někdy ze zlatých časů hollywoodských muzikálů, a jako správný cestovatel v čase se ustrojil do podoby našeho světa...pocta, ale ne vykrádačka, neoriginální, přesto jedinečný. Skvělá hudba a soundtrack k milé večerní chvilce s dobrou lahvinkou. ()

Royaldell

Upřímně jsem od La la landu očekávala to nejhoší.Jelikož jsem v hlavních rolích viděla Goslinga a Stone,celkem jsem se zhrozila,protože ani jeden z nich není můj oblíbenec,kór když budou hrát spolu. Navíc to byl muzikál,což (pokud to nejsou klasiky,to je moje libůstka) jde mimo mě. Nakonec to teda nebylo zas tak hrozný,ale pokaždé,když se mi v hlavě vyrojila myšlenka typu ''Hele,to je vlastně celkem fajn'', okamžitě zase zmizela,protože se tam vždycky objevila nějaká volovina (například se začali vznášet?). Hezky barevné to bylo (možná až trošku moc),asi jsem přestala mít averzi vůči Goslingovi (k Emmě teda,bohužel,ještě ne) a hudba byla taky celkem fajn (takových 31% bych byla ochotna si pustit ještě jednou). Všechno zachránil i konec,který jsem probrečela. ()

rime

Na první pokus strašný, dal bych tomu jednu hvězdu, ale nějak mě to nedalo, tak jsem se k tomu vrátil. Damien Chazelle je luxusní režisér a do budoucna obrovský příslib skvělých filmů. Hledá věci vnitřní, schované a daří se mu to skvěle a zatím v žádném filmu nezklamal. ()

Mistr119

L.A. Land. :) Co je vlastně honba za našimi sny? :) Seberealizovat sám sebe anebo být s někým, koho milujeme? Být s někým... být..! :) Závěrečný pohled obou protagonistů je mnohostranně výřečný a to je moc super! :) Nehledě tedy na technickou muzikálovou stránku a nehledě ještě na to, že Ryan Gosling za tři měsíce naučil hrát na klavír jazz a veškerý klavír si hraje sám... O_o :) ()

Alvin

Kdybych nevyrostl na muzikálové klasice jako My Fair Lady nebo Singin' in the Rain, možná bych se taky rozplýval nad tímhle roztomilým pokusem vrátit žánru zašlou slávu. ()

Nikolicek7

S muzikály se tak trochu roztrhl pytel, což je dobře pro tento opomíjenější žánr. Do kina jsem šla s mírnou skepsí pro mě dosud nepřekonaného Moulin Rouge. A skončila jsem s otevřenou pusou a mokrým kapesníkem. La La Land nebyl lepší, byl jiný. Prostě mi natvrdo zlomil srdce, konec filmu mě úplně zničil. Láska dnešní doby, úspěch a splnění snů na prvním místě a „co když láska nestačí“? Ryan Gosling zpívá skvostně, sexy hlas, kdo by se nezamiloval. Emma Stone - další z mnoha případů, kdy jsem ráda, že původně vybraný představitel, roli odmítl. Nic proti Emmě Watson, mám ji i ráda, ale La La Land by nebyl takový, jako je s Emmou Stone. Ona umí hrát očima, celé jsem jí to uvěřila. A ikdyž patřím do té skupinky lidí, kteří by si přáli happy end, kdoví, jestli by mě poté La La Land tolik zasáhl, nejspíš ne. ()

Kivis

Kostýmy, možná i kamera a hudba si nominaci na Oscara zaslouží. Stejně tak i choreografie a kulisy, kdyby se v těchto kategoriích Ceny akademie udělovaly... ale režie a nejlepší film.. a herci? Vizuálně je to zábava, ale mám rád, když i zábavné filmy o něčem jsou. A La La Land mi přišel příběhově úplně prázdný. Ono to v muzikálovém žánru je docela časté, ale občas se ukáže, že i muzikál o lásce může mít koule... Třeba taková Šakalí léta by si ty Oscary zasloužily mnohem víc ;o) ()

amanda7

Mám rada Ryana Goslinga , mám rada Emmu Stone a milujem jazz, bohužiaľ v tejto kombinácii mi to nesadlo a netuším čo si o tom mám myslieť. Zostali mi len rozporuplné pocity a zabudnuteľný film. Autorský zámer mi zjavne unikol. ()

Greencandy

Není to dokonalý, ale pro mě je to srdeční záležitost. Vždycky mě donutí přemýšlet nad tim, co bych chtěla v životě dělat jinak. ()

Feacher

Tenhle film mě moc neoslovil. Jako muzikál hezké, ale asi spíš do divadla. Filmové zpracování mi k tomu nesedí. Logika občas filmu chyběla, zpěv hlavní postavy mě taky příliš nezaujal. Záměry scenáristy a režiséra jsem často nepochopil, příběh se mi zdál poměrně o ničem, zápletka tuctová v romantickém filmu... váhám mezi 2 a 3 hvězdami, nakonec dávám 2, protože konec už byl opravdu nudný a těšil jsem se až film skončí.. a ono ne a ne, až nakonec konečně konec. ()

bichalmajus

Absolútne sa nedá povedať, že by som bol fanúšikom muzikálov, alebo romantických filmov, avšak tento snímok má úplne dostal a na konci som mal čo robiť aby som dopozeral so suchými očami a to sa mi veru nestáva. Je až neuveriteľne ako neskutočne pútavo dokáže Damien Chazelle podať svoje filmy. Dá sa povedať, že som si to pustil viac-menej len kvôli frajerke a po dopozerani mám hrču v hrdle a som skutočne šťastný, že som to videl. Ryan Gosling skvelý a Emma Stone za mna absolutne excelentná 10/10. ()

Bogrant

Citlivý muzikál, ktorý u mňa uspel najmä v tom, že nestavia svoju podstatu len na nudných pesničkách a hudobných sprievodoch, ale kladie dôraz na ústrednú dvojicu výborne hrajúcich a talentovaných hercov. Ospevuje a vzdáva holt krásam filmového umenia so všetkou pompéznosťou, krehkosťou a láskou, ktoré k tomu patria, no toho gýču som sa nezbavil. Pravá podstata ma až tak nechytila, ani tá kombinácia dnešnej modernej doby s minulou mi akosi nezapasovala, hoci po technickej stránke to je film bril(i)antný. Zrejme bude chyba vo mne a mojej averzii voči muzikálom, pretože Chazelle je napriek všetkému vynikajúci mladý režisér, ktorý to jedného dňa celé ovládne. Možno dovtedy docením aj samotný La La Land. ()

FuLister

Hudba dobrá, vizuál taky. A hlavně konec, to jsem si říkal, buď to bude špatný, nebo dobrý. A za mě dobrý, skončilo to jak mělo, takže 4. ()

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary