poster

La La Land

 • USA

  La La Land

 • Hong Kong

  星聲夢裡人

 • Slovensko

  La La Land

 • Kanada

  La La Land

 • Nový Zéland

  La La Land

 • Velká Británie

  La La Land

 • Austrálie

  La La Land

Drama / Romantický / Muzikál / Komedie

USA / Hong Kong, 2016, 128 min

Externí recenze k filmu (20)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Chazelle filmové kouzlo zašlých časů přenáší do současné doby, v níž vypráví stále aktuální příběh o hledání rovnováhy mezi životem a uměním, mezi realitou a sny a především mezi dvěma lidmi, které tyto velké sny motivují, spojují, ale při jejich realizaci i rozdělují." (více)

 • BudejckaDrbna.cz (Robert Poupátko) *****

  "Celý film by se dal shrnout do vcelku jednoduché otázky: Jak by to vypadalo, kdyby muzikál, tak jako ho známe z 50. let, někdo natočil dnes? Pokud vás také pálí zvědavost, vyražte na La La Land. Nejenže vám odpoví ale zároveň dostane jeden z nejlepších (nejen) muzikálových snímků všech dob." (více)

 • CinemaView.sk (Michal Klembara) *****

  "La La Land je však aj o inom. Je o tých veciach v živote, ktoré sa dajú len ťažko popísať slovami. A taký je aj on sám. Má nečakanú hĺbku a silu, v ktorej sa skrýva veselosť, vážnosť i melanchólia." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "La La Land dokáže uspokojit zaryté fanoušky muzikálů, ale klidně i diváky, kteří nikdy žádný neviděli. Zdařile zpracovává klasické téma moderním způsobem, poutavě, lidsky, a s ne zcela předvídatelným vývojem. Základní stavební prvky jako hudba a herecké výkony ústřední dvojice fungují na jedničku,…" (více)

 • Dailyoffline.cz (Adam Butora)

  "To hlavní, o co tu jde, je láska. Láska, kterou Chazelle rozfázoval do čtyř ročních období. Jestli je jaro nebo zima tak nezjistíte ze stále prosluněného Los Angeles, ale ze vztahu Mii a Sebastiana. A jestliže má La La Land skvělý úvod, tak má perfektní závěr. Nebo spíš závěry? Je vlastně na každém…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Jakub Laxar) ****

  "La La Land je jedním z těch filmů, které již od první minuty toužíte bezpodmínečně milovat a hledat na něm chybky, byť titěrné, bolí. Přesto tu jsou… některé snadno odhalitelné (poněkud táhnoucí se druhý akt), jiné jen těžko pojmenovatelné a i po jistém čase na rozmyšlenou stále neuchopitelné.…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Martin Wrobel) *****

  "La La Land je předurčen se stát nesmrtelnou klasikou naší doby. Nikoliv proto, že je bezchybnou symbiózou vizionářské režie, nadčasového provedení, hudební a taneční hravosti, technické dokonalosti nebo fantastického herectví, ale protože je unikátní a neopakovatelnou zkušeností..." (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Překvapující muzikálový kousek dělá z režiséra Damiena Chazellea zaslouženě jednoho z nejtalentovanějších tvůrců. Bude rozhodně zajímavé sledovat, kam jeho kroky budou dál směřovat. I kolik z celkem čtrnácti nominacích na Oscara získá. Ať to bude jeden nebo deset Oscarů, na tenhle film běžte a…" (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Filmový muzikál La La Land sází na okouzlující herecké výkony, chytlavé melodie a trochu "nehollywoodský" konec. Víc k doporučení nepotřebujete!" (více)

 • Filmpress.sk (Erik Binder)

  "Postmoderný štýl La La Landu je príjemným osviežením, akousi veľmi chutnou a veľkou čerešňou na torte a nie jej sladkou výplňou. Možno však vďaka nej sa bude nová generácia divákov pýtať na filmy ako The killers, Rebel bez príčiny alebo Casablanca. A čo na záver? Po veľmi, veľmi dlhom čase som v…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Tak precizně vycizelovaný k naprosté dokonalosti jako Whiplash La La Land sice není, ale mnoho nechybělo. Ve čtvrtém dějství z pěti poněkud ztrácí tah a úplný konec, byť završený velmi hezkou střihovou sekvencí, není úplně uspokojující, snad kvůli jistému podílu trpkosti, jež po sobě zanechává. A…" (více)

 • Generace21.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Chazelle vrací úder. Jen tentokrát místo sedřených rukou mají jeho protagonisté unavené hlasivky a puchýře na chodidlech. Hudební dramedie s Ryanem Goslingem a Emmou Stone má potenciál okouzlit filmové akademie i široká publika. Muzikál vás milovat sice nenaučí, ale blíží se k tomu víc než jiné…" (více)

 • Generace21.cz (Kristina Roháčková) *****

  "Chazelle vrací úder. Jen tentokrát místo sedřených rukou mají jeho protagonisté unavené hlasivky a puchýře na chodidlech. Hudební dramedie s Ryanem Goslingem a Emmou Stone má potenciál okouzlit filmové akademie i široká publika. Muzikál vás milovat sice nenaučí, ale blíží se k tomu víc než jiné…" (více)

 • Gorilla.cz (Lukáš Franta) *****

  "Ryan Gosling a Emma Stone jsou přesvědčiví a k sežrání, hudba Justina Hurwitze je hravá, čistá, romantická a neuvěřitelně nakažlivá a pozitivní a Damien Chazell to všechno brilantně režíruje a stmeluje. Tohle je důkaz, že zábava se dá dělat chytře a srdcem, že spojením důvěrně známého může…" (více)

 • Kameraalitera.cz (Jiří Valášek) ***

  "Není to o tom, že by Chazelle nedovedl napsat svoje dva hrdiny tak, aby vám přirostli k srdci na první dobrou. Je v tom jasně patrný tvůrčí záměr, dát jim jejich fikční život právě takhle, ale tohle vyznění mě nejen že míjí obloukem, ale ještě stíhá pořádně zabušit do receptorů protivnosti, kam…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) *****

  "Každá ze scén je řešena jiným originálním způsobem – ať už jde o pomalé pobrukování tklivé písně City of Stars nebo o naopak svižné číslo Someone in the Crowd. Obecně režisér tenduje k nezvykle dlouhým záběrům, v nichž často vynikne pečlivá choreografie. Je to jeho další odklon od stylu Whiplashe,…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "Chazellův snímek se odehrává ve verzi Los Angeles, která má k idealizované hollywoodské selance daleko, naopak vám ukáže onu odvrácenou tvář šoubyznysu, aniž by ovšem snímek celkově vyzníval depresivně. Už od prvního setkání na dálnici jsou totiž osudy hrdinů propojeny neviditelnou nití a režisér…" (více)

 • NaFilmu.cz (Daniel Birgus) ****

  "La La Land je příjemným muzikálem, který pobaví. Sympatické obsazení, krásný vizuál a zdařilé taneční scény. Podařilá hudební taškařice, která potěší." (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ****

  "Damien Chazelle se i svým druhým snímkem zapisuje tučným písmem do historie. La La Land má sice své chyby a místy působí možná až zbytečně zdlouhavě a nastavovaně, přesto se ovšem jedná o neskutečně podmanivě natočený a zhudebněný muzikál, který nabízí hned několik památných hudebních čísel,…" (více)

 • TotalFilm.cz (Martin Staněk) *****

  "A zábava mixovaná skutečným dramatem je tu vážně velká. Režisér velmi obratně a originálně inscenuje skvělá taneční čísla. Dokonalý vizuál, jednozáběry, kde tančí snad i samotná kamera. Tohle se dneska prostě už nevidí. Přelom vidím hlavně v tom, že je La La Land odvážný. Snad to ocení i akademie.…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace