La La Land

• USA La La Land (více)

Moderní pojetí klasického hollywoodského milostného románu umocněné skvělými písničkami doprovázenými velkolepými tanečními čísly líčí vášnivý milostný vztah od něžného vzrušení rozvíjející se lásky až po trpké zklamání z velkých ambicí. (Freeman Ent.)

KcarlosK

Trochu jsem se bál, poněvač muzikály a Goslinga nemusím. Naopak můžu Emmu a Simmonse. Nu, dalo se to kousnout a nakonec to nebylo nejhorší. Ovšem klidně bych si vystačil se závěrečným songem z alternativní reality. Tam bylo všechno. ()

Lennonkaa

Ze začátku filmu jsem nijak nadšená nebyla,pomyslela jsem si že to bude jen další muzikál který mi splyne.Možná jsem měla příliš velká očekávání nebo co,ale měla jsem nutkavou chuť film vypnout a už se k němu nevracet.Jenomže pak se začal příběh vyvíjet a já najednou chtěla vědět jak to s těmi dvěmi ústředními postavami-tedy Emmou a Ryanem-dopadne.A konec?Ten mě rozsekal tak,že mi celý zbytek dne lezl mráz po zádech.Naprosto dechberoucí zakončení.Rozhodně doporučuji shlédnout a na konec si připravit zásobu kapesníků. ()

Mejkveli

Pár minut trvá než se Vás scénář chytne, ale pak nepustí. To co tady Damien Chazelle předvádí a jak si hraje s myšlenky diváka je naprosto brilantní. Skvělá herecká dvojice, k tomu Jazz, zákoutí Hollywoodu a prostě film u kterého na konci vím, že to je ten, kterému dám 5* ()

BStone

Viděl jsem pár skutečně skvělých muzikálů, ale La La Land mezi ně nepatří. Což o to, Gosling s Emmou hrají i tančí skvěle, nicméně taneční čísla jsou pro mne přepálená svou délkou, stejně jako celý film. Ani hudba mě nezaujala. Je to možná tím, že celkově jazz a vůbec celá ta přeslazená hořkosladká nostalgie není mým šálkem kávy. Místy jsem se slušně nudil. Emma je velice milá dívka a jistě výborná herečka, ale nějaký kusanec to není.Prostě (až na vyjímky) oskarový film 35% ()

noutebook

Musím říct, že tenhle film je ta správná romantika s reálným koncem... film mě dostal do kolen. Dokazuje jak křehké jsou lidské vztahy... ()

Natali.Ann

Už úvodní scéna mě měla upozornit na to, co se bude dít dál. Bohužel jsem po rozjásané a roztančené koloně aut film nevypnula a dala mu úplně zbytečně druhou šanci. Absolutně nechápu tolik ocenění. Podle mě je tento film jen ztráta času. Jediné, co by bylo dobré na snímku "vypíchnout" je nasazení dvou hlavních postav v tanci a stepu, jinak opravdu nechápu ten humbuk. ()

Bednobuch odpad!

Jestli tohle je budoucnost světových muzikálů tak potěš panbůh. Kde bych začal. Asi mě před filmem mělo varovat, že dostal tolik oskarů, nebo i vysoké hodnocení zde. Film je nestravitelný, příběh primitivní, někdy nepochopitelný. Hlavní hrdinové trochu tančí, ale oba neumí zpívat. Pár tanečních čísel, ale za řeč stojí pouze jedno. A abych byl upřímný, tak Emmě to v tom filmu vůbec neslušelo. Pořád nějak nateklá s vykulenýma očima. A nakonec ještě hra barev a světel byla po první půlhodině nudná a spíše otravovala. Po přečtení zajímavostí musím smeknout před Ryanem, který prý vše na klavír hrál sám. Jinak ani náhodou. ()

aneta105

Nejsem fanoušek muzikálů, a asi nikdy ani nebudu. Ale hrozně mě zajímalo, co je na tomto jiného, že dostal Oscary. A má odpověď je jednoduchá- vůbec nic. Nudný, písně nic moc, herecké výkonu totéž a co by to byl za muzikál bez romantiky.... slabota. 30% z lítosti. ()

petricek999

Miluji muzikály, ale tento nebyl na moji notu. Trošku mi to bylo líto, protože jsme se na něho těšil. Ale jinak slušné čtyři hvězdičky, škoda že na pětku to není. ()

eexDon

Für mich - 80%, - /obrat od Ryan + Emma na dně k Ryan + Emma stoupají na vrchol byl takový poněkud pohádkovější, ale jinak žádnej vážnej přešlap/, + /hudba velmi dobrá, taneční kreace povedené - hlavně úvodní scéna, i přes jistou melancholičnost to bylo docela zábavné a optimistické a práce s milostnou linkou - vynechání klasického seznámení v duchu romantických amerických filmů a absence happy - endu - v podstatě zázračná/, hodnocení - velmi dobrý, moderní muzikál, už chápu ty tržby a ceny, bylo to dobré a absence citového finále a vyznání lásky - no to je na pochvalu, na velkou pochvalu ()

Unn

Na poprvé mě to nezaujalo. Líbila se mi akorát píseň o tetičce, co skočila do Seiny. A dál nic. Konec mě dostal. Nevěděla jsem, zda to dopadlo dobře či špatně. Nenadchne...neurazí...Překvapivě ale, jsem si broukala melodie z filmu několik týdnů. Po asi dvou měsících jsem se k filmu vrátila. Spíš náhodou. A moc jsem si ho užila. Asi, že už jsem čekala náladu a tempo, užívala jsem si kameru a střih, a u hudby jsem se už totálně rozplývala. Na počest všech bývalých lásek, které z nějakého důvodu odešli a na co by kdyby.. ()

stret

Napriek odporu k muzikálom ako pokleslej formy umenia som bol schopný tento film na druhý pokus dopozerať, hoci dlhú úvodnú tancovačku, ktorá bola úvodným testom diváka, som na prvý pokus nezvládol. No ale potom som si pomohol posúvaním filmu dopredu. Emmu Stoneovú som si tentokrát povšimol nielen ako schopnú killerku zombíkov a niekoho, podľa koho určite museli vytvoriť hlavu (ak nie aj celé telo) Gluma z Pána prsteňov, ale aj celkom sympatickú postavu čo vie spievať aj tancovať. Ako milovník post-metalu som aj romantik a celú romantickú linku som žral, nechal som sa vodiť za nos až ku koncu, ktorý ma nepotešil. Je to dobrý film, ak posúvate _niektoré_ muzikálovo nevhodné výstupy rýchlo-posunom. ()

Modano

Ve svém životě jsem z kina odcházel vždy spokojený. Ale tady to říct nemůžu. Na druhou stranu jsem do toho kina nešel s velkými očekáváními. Muzikály rozhodně nejsou mým šálkem čaje. Nicméně je to ten nejlepší muzikál co jsem kdy viděl, především kvůli mojí lásce Emmičce, která ale nepředvedla zase tak úžasný výkon a poměrně(pro mě nečekaně) silným koncem. Jinak nenacházím nic, co bych vyzdvihl. Pro lidi, kteří mají rádi romantické slátaniny a chytlavé(čti otravné) písničky, to musel být orgasmus, při kterém si ženy, o kterých právě mluvím, rvou rodidla. Na lepší hodnocení to prostě nevytáhnu. ()

Monika95

Miluju Emmu Stone, takže i kdyby to byla největší blbost na světě, bude se mi to líbit. Ale tento příběh byl fakt pěknej, dost jsem se do něho i vžila, každý si v tom (hlavně asi ženský) najde to svoje :). Bylo mi líto, že to neskončilo tak jak jsem si přála :). No a hudba ta je geniální, úplně to se mnou šilo. A to jsem na to nechtěla jít do kina s tím, že to bude blbost. ()

kory9

Začátek filmu na můj vkus příliš opíjející se americkým Broadway style výstup plný barviček a ze sekundy na sekundu snad zfetovaně happy mladejch lidiček. Řekla bych až příliš přecvičený číslo, které by se dalo nazvat 'jak si zpříjemnit dopravní zácpu'. Ale jsem ráda, že jsem ten film v ten moment nevypla a vydržela to ty dvě hoďky neb to bylo čím dál tím zajímavější, překvapivě to nebylo úplně tuctová love story. Je to zajímavý, barevný, úžasnou hudbou a hereckými výkony ověnčený nostalgický i moderní filmový kousek, který stojí za ty dvě hoďky. ()

Kateeerina

Ryan a Emma jsou extrémně sympatičtí., hudba je chytlavá a vůbec ne hloupá a nosná myšlenka děje není ve stylu amerických romantický filmu. Skvělé. ()

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary

Jimmy Kimmel bude zachraňovat Oscary