Vracíme se do minulosti, kde se Arnold rozhodl Dolores (Evan Rachel Wood) vzít do města, kde žijí lidé. Dolores je tím vším úplně polhcena. Také se dozvíme, že Logan (Ben Barnes) byl kontaktován společností, která toho prý může nabídnout více než Westworld a jak William (Jimmi Simpson) snaží přemluvit svého tchána, aby investoval své peníze do Westworldu. V současnosti se jeden z přeživších dostane do bezpečí a řekne všem lidem, na které narazí, že nahoře (v parku) výtvory zabíjejí všechny lidi. Bohužel výtvory sledovali přeživšího a některé lidi pobily. Dolores ukázala Teddymu (James Marsden) záznamy toho, jak jej přivezli do opravny výtvoru celého zakrváceného a zničeného. Muž v černém (Ed Harris) se vydal hledat Lawrence (Clifton Collins Jr.) – jako minule. Společně se vydali do jedné hospody, kde si Muž v černém musel vyzvednout předmět, který by mu v hledání po dveřích mohl pomoci. Dolores se chce spojit s jednotkami Confederádos, a tak obživí jednoho z výtvorů, který k nim patří a společně najdou Craddocka (Jonathan Tucker), se kterým se chce Dolores a její oddíl spojit – Craddock odmítá, ale to ještě netuší, čeho je Dolores schopna. (Varan)

Ryuuhei

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

O velký chlup lepší, než první díl. Líbil se mi zejména pohled do minulosti, odhalující pozadí toho, co bylo v první sérii jej nastíněno. Ale pořád, oproti první sérii, kdy můj zájem stoupl do nebeských výšin už právě po druhém díle, zde stále nenacházím tu pravou motivaci, to napětí, tu vůli vařit si mozek a dávat si dohromady souvislosti. ()

Nach

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dějově zajímavější příběh, který odkrývá jak současnost, tak minulost a toto přeskakování časů je zde (ač se to v úvodu zdá naopak) ve výsledku pozitivní pro odhalení hlavní motivace dvou ústředních postav a jejich konkrétního směřování v této sérii. Též se tedy dozvídáme konkrétní odpověď na otázku, kdo zde bude hrát hlavní roli. Pokud se děj bude držet načrtnuté linky, tak nejvíce si užijeme Ewan Rachel Wood a Eda Harrise, který už nyní je nejzajímavějším charakterem a velký palec za něj nahoru. Uvidíme tedy, jak se tato "hra" ještě vyvine. 80% ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opět sledujeme více dějových linek, navíc některé poházené na časové ose. Hodně prostoru tentokrát dostává Dolores, která má vcelku zajímavé ambice. Jinak se ale nestalo nic zajímavého a dokonce ani jako "půdupřipravující" epizoda, to nebyla žádná sláva. Ale uvidíme. Nicméně scénáristická kvalita šla dolů a ta snaha neobtěžovat diváky přemýšlením, mi moc nevyhovuje. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Prvý krát sa vydávame obšírnejšie do sveta a hlbšej minulosti, sami si môžeme odpovedať, či sme taktiež očarení vysvietenými sklenenými kockami v nočných hodinách, keď sa snažíme zaspať. Epizóda, kde sa celkom slušne filozofuje a začínajú sa odkrývať motivácie postáv, pričom kľúčom sú začiatky celého projektu. Len by som trochu ubral na pátose a snahu o coolovosť za každú cenu. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dolores ukáže Teddymu jeho podstatu vďaka návšteve centrály Westworldu a následne sa pokúsi presvedčiť Konfederárorov aby sa pridali na jej stranu a pomohli jej nájsť zbraň, ktorá by jej pomohla poraziť ľudí.William zachráni Lawrencea a vydá sa na cestu do Pariah v snahe spojiť sa s El Lazom. No, nová Dolores mne osobne príliš nesedí a podstatne viac Evan Rachel Woodovej išla úloha ustráchanej dievčiny ako obávaného pištoľníka. El Lazova reakcie v Pariah epizódu zachránila, ale inak dej trochu tápal v neistote akým smerom sa vybrať. ()