Shledání (S02E02) (epizoda)

Reunion

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní

USA, 2018, 58 min

Čekal bych, že to bude mít tak 4 série a nějak to pořádně vyvrcholí. Když si ale vzpomenu na GoT, tak to bude mít tak 8. Takže jsme úplně na začátku a mě osobně to teda moc nebaví. U dalších epizod už asi budu ubírat.(2.5.2018)

Dějově zajímavější příběh, který odkrývá jak současnost, tak minulost a toto přeskakování časů je zde (ač se to v úvodu zdá naopak) ve výsledku pozitivní pro odhalení hlavní motivace dvou ústředních postav a jejich konkrétního směřování v této sérii. Též se tedy dozvídáme konkrétní odpověď na otázku, kdo zde bude hrát hlavní roli. Pokud se děj bude držet načrtnuté linky, tak nejvíce si užijeme Ewan Rachel Wood a Eda Harrise, který už nyní je nejzajímavějším charakterem a velký palec za něj nahoru. Uvidíme tedy, jak se tato "hra" ještě vyvine. 80%(2.5.2018)

Po takejto prezentácii nekúp to a Robert ešte pekne ťahá za nitky.(8.5.2018)

O velký chlup lepší, než první díl. Líbil se mi zejména pohled do minulosti, odhalující pozadí toho, co bylo v první sérii jej nastíněno. Ale pořád, oproti první sérii, kdy můj zájem stoupl do nebeských výšin už právě po druhém díle, zde stále nenacházím tu pravou motivaci, to napětí, tu vůli vařit si mozek a dávat si dohromady souvislosti.(13.5.2018)

Volnější díl, něco se chystá...75%.(11.5.2018)