V centre parku vypukne chaos, keď Dolores a ďalšie výtvory započnú svoje besnenie. Bernard sa pripojí ku kostre a znovu sa stretáva s Fordom, ktorého vedomie do neho bolo prenesené. Maeve sa snaží zachrániť svoju znovu nájdenú dcéru, ale opäť ju čaká stret s Mužom v čiernom. (HBO Max)

jackalsc

Možný SPOILER? Konečně je to zase tady. Dlouho jsem pozorně sledoval intra v očekávání víte čeho. Ani jsem v to nedoufal a nevěřil jsem tomu. A jakou radost jsem prožíval když jsem tam to jméno uviděl, takovou jako kdyby jste najednou zjistili, že váš nejoblíbenější seriál obsahoval ješte jednu stejně dlouhou bonusovou epizodu, kterou jste objevili po několika letech. Nevím jestli je Hopkins jakýsi bůh, ale svým návratem znovu vrátil seriál tam kam patří, do pocitů nejistosti, otázek, složitých myšlenek, alternativních realit či kdo ví ješte. Hudební složka konečne bohatě obsazená. Dolores linka se stává zajímavou z epizody na epizodu a zdá se že všechny nudné linky končí a začíná ta pravá jízda. Jen škoda, že trochu pozdě :( Je čas se přípravit na závěrečný mindfuck. ()

Mukade

tí ľudskí "kukláči" mi hrozne lezú na nervy tým akí sú slabí a sprostí, vyzerajú ako by to boli len nejakí uční prvý deň na "policajnej akadémii" a pritom to má byť už akože elita, predsa response team a stále sú to len akýsi meatshield ako v prvej sérii. fak em. ()