Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (Cinemart)

Lilith03

Naprosto souhlasím, že kamera by mohla být lepší, souhlasím že i záporáci tady stojí za hovno a konec s Darlou je divný... Ale já Dwayna miluju, předvedl tady neskutečně dobrý výkon a s Kevinem tady fungují skvěle. Dala bych tomu třeba tři hvězdy, ale já od filmu čekala jen to, že tu bude Rock a legrace, to tu bylo, stačí mi to a více jsem nechtěla. ()

v.indruchova

Pořád to funguje... jeden malej ukecanej a jeden velkej tichej. Neurazí. Na nedělní večer paráda. Neřežete se smíchy... stačí se pousmát. Bláznivá komedie na bázi nesourodé dvojice. Asiněkomu došlo že film dělají hlavní postavy. Bob je velkej zdrsňák a zároveň cíťa. Každý se rád dívá na velkýho ňoumu který se změní na velkýho drsňáka. Někomu došlo, že sem nenacpou rychlokvašky z "više." Je to takový ten americký scénář, ale mě to neva. Mám už dost špatnejch zpráv a obdivování záporáků. A díky bohu to není ani korektní! ()

bigmatko

Dwayne Johnson si urcite zaslúži minimálne tri hviezdy, lebo je to Big Johnson. Jeden z mojich oblubených hercov zas nesklamal. Je aj zábavný aj akčný a to že samotný príbeh a dej filmu je mierne kostrbatý a dosť jednoduchý mi vôbec nevadilo. Nštastie z toho neurobili klasickú Blackcomedy ale vsadili na to, že celé sa to bude točiť práve okolo Dwayna a to sa oplatilo. nie je to práve najlepšia komédia to určite nie. ale zábava tam určite je. Keby tam nebol Dwayne tak by to bolo o vela ovela slabsie. ()

MarekT.

Když pod vámi v kině sedí parta zkouřených lidí, kteří se smějí úplně na všem, celý film vám pak připadá mnohem vtipnější než ve skutečnosti je. Je to jako s umělým smíchem v sitcomu, jednoduše víte kdy přesně se máte smát a všechno funguje jak má. Možná i proto jsem byl nucen dát tomuto béčku tři hvězdy, vtipů bylo dost i když kvantina byla značně upřednostněná před kvalitou. Johnsonovi mnohem víc sedí ryze akční role, ale nelze mu upřít snahu. Potěšilo mě obsazení Aarona Paula, od doby co skončil Breaking Bad jsem ho nikde neviděl ( i když Need For Speed mám stažené už asi dva roky ). Fanoušky tohoto seriálového skvostu potěší jeho hláška na konci. Jinak se jedná o naprosto průměrnou americkou akční komedii, jakých existuje na tisíc. ()

mmajjkii

Až na ten trapnej konec jsem se bavil vcelku dobře. Je to zábavné, odsejpá to, Hart - Rock sice nejsou Gibson - Glover, ale úplně špatní taky ne. Hartovi role sedla jak přibitá a jeho postava je super, zatímco Rockova postava je hodně zvláštní, a někomu muže skazit celý film, ale mě nevadila. Takže slabší 4*, IMDb 7/10, s lepším koncem mohly být i čisté 4*. ()

jenspifa

Centrální inteligence... Inteligenci v tom moc nehledejme, protože pomalu 3/4 filmu divák moc nechápe děj, a hledá se záporák. Šikovně zpracovaná a poskládaná spáj komedie, která nejen že, baví ve vtipných situacích, ale i drží při akčních scénách kterých sic není moc, zato jsou výživné, a pan Dwayne Johnson předvádí co umí, a co mu jde nejlépe. Opravdu chápu, že je momentálně nejoblíbenější, a jeden z nejobsazovanějších herců Hollywoodu, právoplatně si tento post zaslouží, a už se těším na Jumanji. 75% ()

Dataminer

Velké, velké zklamání. Těšil jsem je na Dwayna, ale tohle bylo neskutečně slabé. Nějak jsem čekal, že posatava Harta bude ta klasicky ukecaná a protivná, ale že postava Dwayna bude většinu času téměř retardovaná, to jsem tedy nečekal. Škoda. ()

Mark1983

I když je to spíše tříhvězdičková průměrná komedie, jsou tam scény či hlášky, u kterých se nejde nesmát. Třeba u vydávání zvuků tuhýho holuba. :-D ()

Tom_17

Ale jo ... není to vůbec špatný. Je to ujetý a Dwaynovy asi podle mě víc sedí role drsnýho poldy z F&F, než aby hrál postavu jakou mu scénáristi napsali. Hart byl super a The Rock v akčních scénách taky, jinak bych ho, i když ho mám fakt rád, zabil - 3 *** ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem