Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi" a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali" na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém. (Cinemart)

papadoce

Keď som tu videl miestnu päťdesiatosmičku a zároveň meno režiséra, šípil som prúser. Ale nebol to. Začnem od konca, lebo najväčší a v zásade jediný prúser bol práve koniec s úplne zbytočnou nahotou. Keď si odmyslím túto pomerne trápnu zbytočnosť, tak som sa aj bavil. Boli tam celkom dobré kecy, zábavná vedľajšia postava j ***ého Hartovho kolegu z práce, bolo to ľahučké. Taká nijako neubližujúca rodinná komedy. Dwayne a Kevin si sadli a to bolo tak nejako cítiť. Keď viete čo idete pozerať a nerobíte si zbytočné ilúzie, tak to proste zbehne a poviete si, videl som. Videl som. Tri. ()

Alfo

Chcel som dať 3* ,ale proste pri vystrihnutých záberoch som plakal od smiechu, tak dám symbolicky 3++. Klasická americká komédia, akú sme už neraz všetci videli, no možno trošku originálnejšia. Jedno klišé striedalo druhé, ale stále som si nebol istý, že ako to v skutočnosti je. Kto je ten zradca ? Potom prišiel klasický americký koniec . ()

intro

No docela jsem se bavil a několikrát zasmál, ale nemůžu si prostě pomoct, celé mi to připadá jako velká reklama na Dwayna a jeho svalovinu. ()

vieriX

Perfektní chemie mezi oběma dvěma hlavníma hrdiny, děj sice značně odlehčený, ale to jde odpustit. The Rock pro změnu v komedii a ono to jde úplně samo. Hart je prostě Hart chvílemi otravný pak zase zaperlí. Prostě pohodovka. ()

george82

I když je Dwaxne někdy osočován proč točí takové sračky, tak jemu to prostě někdy sluší. Tohle byla taková oddechová blbost, která ani nemadchne a ani neurazí. ()

johnsnow

Celú dobu chcem dať 5* hviezd. Na konci príde tá bachratá piča a ešte ju rock pobozká. No a super pocit je tatam. Inak to mohol byť super film ktorý sa síce kultovým streetom nevyrovná ale rozhodne má šťavu. HERCI: Duo Rock a Hart fungujú super a dopĺňajú sa skvelo, humor im ide. Jediný kto to tam dokázal posrať na minime priestoru je tá bachratá piča. AKCIA: Samozrejme prispôsobená žánru ale vôbec nie zlá a občas i celkom drsná. PRÍBEH: Úplne v pohodičke, sadol mi dobre akurát mohol byť trošku vygradovaný. Suma sumárum, je tento film určite super akčná komédia a nebyť tých dvoch záverečných minút s tou bachyňou dám 5*. ()

LukeKiller

Pohodová popcornovka s Rockom a pár svetlými momentami. Zapadne v záplave iných komédii. Pozitívne je, že Hartovo škriekanie bolo dobre časované a nie príliš časté, čo činilo film znesiteľným. Jedna z rozumnejších komédii posledných rokov. ()

borohub

Ze začátku to vypadalo jako příšerná pičovina, no a ona to vlastně i pičovina byla. Ale v tom dobrém slova smyslu. Už dlouho mě nepobavila nějaká akční komedie jako právě tahle, Rock je jako vždy super, jen asi nebyl zcela využit jeho potenciál. Konec byl takový zvláštní, netvrdím, že se mi nelíbil, ale přišel mi prostě zvláštní. Pro mě rozhodně jedno z velkých filmových překvapení za poslední dobu, proto možná hodnotím tak vysoko. 70% ()

ostravak30

Dwayne Johnson rád hraje v komediích a je to na něm vidět. I v tomto snímku si dělá legraci ze svých svalů. Nejprve ho vidíme jako naprostého tlouštíka, aby pak přišel svalovec, který ovšem má trochu citlivou postavu. K vtipnosti tohoto faktu musí zákonitě přispět jiný. Zkrátka je třeba vidět více jeho filmů, protože jinak to ten správný efekt nemá. A film stojí ještě na další věci. Dialogy. Samotné scény jsou někdy zábavné, jindy méně, ale vždy s Kevinem Hartem. Ten totiž působí v roli člověka, který neví, kdy sklapnout a tak mele a mele a mele. Většinou to vyjde, ale někdy také ne. Jasná totiž není zprvu ani zápletka. Protože Bob prostě přijde, pak se objeví agenti a následuje naháněčka, kdy ale divák pořád netuší, co se vlastně stalo. Na jednu stranu to udržuje diváctvo v napětí, kdo je vlastně ten špatný a že si může vybrat postupně rovnou ze tří stran, ovšem v jisté fázi už by k odhalení dojít mohlo a pořád k němu nedochází. Není to zrovna objevná a neskonale uchechtaná komedie. Na druhé straně ani úplný propadák. ()

PlysovyMacko

Humor je postavený na nesúrodosti dvojice. Ukričaný Hart je otravný, ale Rock je sympatický aj keď hrá naivného trtka. Špiónska zápletka je dementná. Pár fórov vyšlo, ale nebavilo ma to, aspoň Bob si užil svoju chvíľu na stretávke. ()

BradleyT

Hrozna slatanina, ale asi si to masy preji, tak budiz jim to doprano. Koneckoncu co take ceka od rocka, ten snad jeste nikdy nehral ve slusnem filmu, takze se to dalo ocekavat. ()

blazma

Tahle herecka kombinace se proste hledala. I presto ze je to jen beckovy počin co se týče skvělých komedii. Nic méně i presto tato komedie dokáže velmi příjemně pobavit. Pan Dwayne si strihne roli hory svalu, lehce receno bez jakekoliv inteligence a pořádné tuhle roli chytil za pačesy a slo vidět ze si to užívá a sním jsem si to užíval i já. Tahle komedie zkratka přináší příjemnou zábavu, u nenáročného filmu. Všechno co si průměrný divák může přát. ()

Blazis34

Docela vtipná blbost. Pravda, hlavní děj je dosti mimo mísu, ale některé scény diváka rozesmějí. Tak, jak Skálu Dwayne Johnsona mám rád, tak se mi moc do oné role neohodil. Na to, Kevin Hart u mě jasně vyhrál herecké obsazení. Skvělý projev i grimasy, to jeho role žádala. Pro mě on byl tím hlavní lídrem, hlavně díky jemu jsem se zasmál. The Rocka raději vidím v akčních drsných rolích, které mu určitě pasují více. Škoda trapného scénáře, jinak by tihle dva určitě více podráždili bránice diváků. Takhle je to komedie na jedno podívání, která brzo zapadne. 55% - tři hvězdy. ()

lobo87

Príjemná Buddy komédia s nesúrodou dvojicou Hart - Johnson. Čakal som, že to bude trošku kratšie a vtipnejšie, čo sa podľa traileru dalo čakať. Takto z toho bol taký priemer ožiarený známymi tvárami... 60% ()

Jumanji s Rockem?

Jumanji s Rockem?

18.04.2016

Remake rodinné klasiky Jumanji měl dorazit už letos v prosinci. Studio Sony ho ale nestihlo dát dohromady, a tak se v lednu posunula premiéra na červenec 2017. Film mezitím dostal režiséra, jímž bude… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem