Skvělá parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Nadporučík James Block vyhledá pilota stíhačky Toppera Harleye v indiánské osadě, aby ho přivedl zpět k letectvu. Topper byl vyhozen pro neposlušnost, jelikož zavinil zničení stíhačky. Topper se navíc dosud nevyrovnal s chybou svého otce, kterému dává letectvo za vinu smrt jiného pilota...  Topper se vrací do výcviku, ale musí se vyrovnat s chybami svými i s chybami svého otce, jelikož mu je všichni připomínají. Musí poslechnout rozkaz a podrobit se psychiatrickému vyšetření u doktorky Ramady Thompsonové. Ramada mu chce zakázat létání, ale nakonec to neudělá, protože se do něj zamiluje. Chystá se nová letecká akce a jejím velením je pověřen admirál Thomas Benson, který neví, co má dělat. Jeho pobočníkem je James Block, kterému záleží na nezdaru letecké akce, je totiž je domluvený s výrobci stíhaček Rockman na sabotování, aby mohli prodat své stíhačky vojsku. Topper zůstane u Ramady přes noc a zaspí. Pilot Padák, který byl právě z letectva vyhozen kvůli vadě očí, se rozhodne Toppera zastoupit. Při cvičení zahyne pilot Mrtvola a Topper chce odejít z letectva. To mu ale Ramada rozmluví. Cvičení skončilo a piloti se přemísťují na letadlovou loď, odkud mají druhý den vzlétnout do akce: zničit továrnu na jaderné zbraně. James Block sdělí pilotům jejich cíl a jako velitele určí Toppera, protože ví, že se stačí do vysílačky zmínit o jeho otci a Topper nebude schopný dál pilotovat. Na letadlové lodi jsou i Wilson  s Rosenerem, zástupci továrny Rockman, aby sledovali akci. Stíhačky jsou před odletem poškozeny... (TV Prima)

Haymar

Jim Abrahams je nekorunovaným králem všech parodií a Hot Shots! jsou toho zářným příkladem... další slova jsou zde zbytečná! ()

Hanes88

Velice povedená parodie, u které se člověk opravdu musí smát od začátku až do konce. Není co dodat. Tohle si prostě nenechám ujít, když to poběží v televizi. ()

Paldiny

Toľko gagov pohromade nie je možné počas jednej projekcie ani stráviť, ale veľa projekcií filmu zase škodí. Nič to ale nemení na fakte, že Charlie Sheen je komik od kosti a Horúce strely právoplatným synonymom pojmu paródia. ()

Varan

Nejlepší parodie na všechny filmy. Nasmál jsem se skoro u každé scénky. Někde to trochu přehnali někde to úplně výborně udělali. ()

Foxhound#1

Počátek 90. let patří k vrcholu amerických bláznivých parodií, které byly opravdu vtipné a člověk si natrhl bránici i bez hromady fekálních vtipů. Dokonalá parodie především na TopGun. ()

Rozjimatel

[4,5*]     "Oh, my God. I missed my flight."     Zrejme najlepšia snímka z veľmi vydarenej parodickej série autorskej trojice "ZAZ", majstrov na poli filmovej paródie (Jim Abrahams, David Zucker a Jerry Zucker). Dielo tak nabité skvelými gagmi, že by to iným tvorcom vystačilo hádam aj na niekoľko filmov (len tak skusmo: zvonček a zámky na teepee Toppera Harleyho, či vlastne "Našuchorenej zajačej packy", hostina na Ramadinom brušku, užitie prostriedku proti hluku, krásne odkazy na filmové klasiky, ako napr. Superman (1978), snaha Topperovho otca zabrániť havárií stíhačky, či scéna "zachraňovania" pilota "Dead Meata", ktorá je vlastne jedným dlhočizným skvelým gagom). Tvorcovia sa tu vo svojej parodickej misii zamerali hlavne na film Top Gun (1986), čo je v tomto smere veľmi vďačné dielo, poskytujúce množstvo podnetov. Z hercov je úplne perfektná Valeria Golino (Ramada), ktorá je podľa mňa suverénne najlepšou ženskou predstaviteľkou takýchto parodických roli (Priscilla Presley je popri nej len slabým odvarom, hoci nie je vyslovene zlá ani ona). Napr. tá scéna s ňou ako speváčkou v bare je parádna a má poriadne grády. Inak za vydarenú považujem aj hudbu celkovo, čo nebýva zrovna zvykom pri tomto type filmov.     "It seems, no matter what I do, I end up hurting someone." ()

Marys

Originalita, zábava, Charlie Sheen, to všetko je len zlomok z toho, čo ponúka táto dokonalá paródia. Klasika, ktorú si možem pozrieť stokrát, a na stoprvý sa zasmejem opäť na ďalšom fóre, čo som si predtým nevšimol. ()

Jeržik

Dámy a pánové. Čeká nás dvanáct kol světového šampionátu v boxu v těžké váze mezi "VB" a "VBC", "PVC" a "OPBH". Uvítáme dnešního vzácného hosta. Prosím potlesk. Vítáme jeho svátost... papeže Jana Pavla II. ()

1945

Mnohonásobně lepší film než Top gun, který je zde dokonale zparodován. Hlášky opravdu dokonalé : ,,Ano, můžou mi pomoct složitou operací, ale tu sem odmítl, aby se nepoškodila rohovka, dělá se to skrz anální otvor." nebo ,,Přečtěte to, já mám skleněný oči." ()

Angie91

Tohle byla, je a bude nejlepší parodie všech dob... ani pramálo se nepodobá parodiím, které vznikají dnes a to je víc než dobře! ()

Yardie

Co říci... Snad jen, že je to nejlepší parodie, která vznikla. V celém filmu je jeden frk za druhým. Fakt nechápu, kdo na tydle absurdity chodí, je to až neuvěřitelné. Prostě neskutečná sranda od začátku do konce, ať se na to díváte po kolikáté chcete. BOMBA!!!! Howgh! ()

aLPaC

Po Spaceballs druhá nejlepší parodie (i když není lepší dvojka?), při které se budete smát od začátku do konce. Lloyd Bridges je parádní strejka. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - admirál Thomas "Tug" Benson: Musíte zničit tuhle továrnu na jaderné zbraně. Za dvanáct hodin má být uvedena do provozu. Pokud by jste netrefili tento objekt, máte dva náhradní. Lékárnu a střední školu. ()

Ollie235

Přišlo mi to víc bláznivé než vtipné a upřímně jsem byl rád, když to po necelé hodině a půl skončilo. Párkrát jsem se ale hlasitě zasmál a to není málo. Nižší hodnocení tak dát nemůžu, ale vyšší vlastně také ne. ()

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

Reboot Bláznivé střely s Liamem Neesonem?

21.01.2021

Herec Liam Neeson pár dní nazpátek uvedl, že už má akčních rolí po krk a touží po změně. No a nyní možná víme, co přesně by tou změnou mohlo být líp. Přestože zatím nebylo nic potvrzeno. Neeson… (více)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí