1945: Spojenecká armáda podniká závěrečný postup na německé území. Jedinou překážkou je strategický most přes řeku Rýn, který je ještě v rukou nacistů. Obě strany mohou touto bitvou mnoho získat: Němci životy 50 000 vojáků, kteří jsou na špatné straně mostu, a Spojenci rychlé ukončení války a méně zmařených životů. I když budou obě armády bojovat statečně, pouze jediná může ve strhující bitvě o most u Remagenu zvítězit. (Bontonfilm)

Andrew1987

Vcelku obstojný vojnový film, hoci na druhej strane, hoci som už videl podstatne lepšie produkty zo šesťdesiatych a sedemdesiatych rokov. Za najväčšie pozitívum filmu možno považovať objektivitu. Na oboch stranách sa nájdu aj dobré aj zlé charaktery, ide o vcelku realisticky podanú atmosféru a pocity vtedajších vojakov. Na druhej strane, očakával som trošku svižnejší a akčnejší dej. ()

billcarson

Klasika válečného žánru s výborným Vaughnem. Nezapomenutelný začátek i konec filmu: " Když střílíme naše důstojníky u cesty tak něco není v pořádku. Naše nebo jejich letadla? Nepřátelská. Ale kdo je nepřítel?!" ()

sonnar

Zajímavý válečný film, který jistě zaujme českého diváka exteriéry, které jsou z Čech... Mě osobně zaujal tím, že byl obsažen i pohled druhé strany. Pohled na německé vojáky jinak, než na komparzisty, kteří mají jedinou funkci - hromadně padat pod zatraceně přesnou palbou amerických hrdinů... Příjemné pokoukání obsahující i moŕalní rozepře mezi těmi "hodnými" aneb, srg. Angel: všichni na válce bohatnou, tak proč ne já" okrádajíce padlé vojáky... ()

Ware

Moje konečné hodnotenie veľmi ovplyvnil vznik tohoto snímku. Niektoré bojové scény pôsobia dnes už jednoducho a naivne (to sa týka hlavne bojov pechoty), čo je vojnovom filme trochu problém. Pri takmer 45 rokov starom filme som ale ochotný privrieť oči. Dej je síce jednoduchý, ale o to napínavejší (do poslednej chvíle nebolo jasné ako to nakoniec s mostom skončí), takže som sa takmer dve hodiny obstojne bavil. Z hercov vyčnieva výraznejšie duo Gazzara a Vaughn. Tesne, ale za **** ()

raininface

Natáčení filmu u nás zarazili Rusáci a filmaře vypakovali z republiky, protože si asi mysleli, že tu probíhá cvičení americké armády. ()

JARDAHONDA

Atraktivitu snímku Johna Guillermina zvýší pro diváka skutečnost, že se natáčel v Čechách. Zárověń se nenechte mýlit datem výroby filmu - I dnes totiž udržuje vysoké tempo i momořádné napětí. Osobně se přikláním ke kvalitnímu zpracování tohoto válečného filmu. ()

MayB2

Výborný válečný film se vší špínou, únavou, nesmyslem a velmi přirozenými postavami na obou stranách. Nejvýraznější je asi Robert Vaughn, rozporuplné figury mu vždycky šly. ()

prasecak_cz

Válečná klasika, dokonce točená u nás v čechách! Slušný snímek o "posledním odporu nacistů na západní frontě. Své kouzlo a napětí stále má. ()

Adam94

Skvělý film s dobrou atmosférou, postavami, pohledem na obě strany barikády. Akční bojové scény natočeny velmi dobře (akce je přehledná, plná adrenalinu, pohled na nezastavitelné tanky přejíždící barikádu budí respekt i přes obrazovku, odpaly ceých budov atd.), nakonec i pohled na smutnou stranu, kdy téměř všichni zemřou v boji. ()

Zemřel herec George Segal

Zemřel herec George Segal