Miliardové výkupné

• USA Take Down (více)

Když po autonehodě dojde oběma jejich rodinám trpělivost, Kyle (Jeremy Sumpter) a Amy (Phoebe Tonkinová) se ocitnou mezi ostatními rozmazlenými, nezvladatelnými syny a dcerami z miliardářských rodin ze všech koutů světa na odlehlém ostrově u skotského pobřeží, kam je jejich frustrovaní rodiče poslali na drsný kurz přežití. Zhýčkaní výrostci tak dostanou poslední příležitost dospět, vzdát se svého lehkomyslného života a konečně za něj přijmout odpovědnost - nebo riskovat, že budou vyděděni. Ostrov však zničehonic přepadne skupina žoldáků, kteří zabijí učitele i hlídače a za propuštění privilegovaných studentů požadují nejvyšší výkupné v historii - MILIARDU DOLARŮ. Když zajatci zjistí, že budou tak jako tak zabiti, jejich tvrdý výcvik jim skýtá jedinou naději, jak nad žoldáky vyzrát a zůstat naživu. (HBO Europe)

skipik12 odpad!

no jako vetší kokotinu jsem uz dlouho neviděl. Parta rozmazlenejch fakanů je na ostrove, mají tydenní taboření v divočině, jsou z nich najednou 10x Bear Grylls kombinovaný s Chuckem Norisem?!! :) A vyřídí bývalé elitní vojáky jako nic :) A nejvíc mě bavili sceny : SPOILER když frajerka si zlomí ruku otevřená zlomenina a tou trčící kostí probodne cvičené frajerce krčnií tepnu:)))) Pak borec ji to rovná a udělá jen au:)) To vymýšlel fakt inteligent, asi diplomovaný profesionální chirurg- který má diplom max tak z koukání na Pohotovost na Nově:)) Scéna, kdy hlavní hero, uplný tajtrdlík si dáva bitku s profi zabijákem- to jsem málem umřel:))) Jen ze mě padalo: tak určitě... co půl sekundy. Poslení scéna mě dobila, jak frajerka s otevřenou zlomeninou, profi evidentně ošetřenou od lékařů,jelikož jich tam běhalo plno, má na ruce jen šátek a vesele tam běhá a ještě něco řeší :))))) No podle mě to může brát tak 10-ti letý děti:))) fakt kýč, nesmysl,bez děje,uplně na hlavu postavené scény. FUUUUUJJJJJ ()

mfanta

40% - Vcelku zajímavý hlavní námět, kde jsou zhýčkané děti největších bohatců světa poslány na převýchovu na pustý ostrov. Bohužel se to zvrtne, když toho padouši chtějí využít k získání vpravdě velikého výkupného. Bohužel provedení není nijak úžasné, postavy se často chovají nelogicky a scénář skřípe na spoustě front. ()

Milsa

Film celkom prekvapil, čakal som od neho menej. Nakoniec ešte drobné prekvapenie, ktoré ale filmu hodnotenie nemení. ()

Časové pásmo bylo změněno