50 odstínů vášně

• USA Bound

Dcera bohatého realitního makléře Michelle (Charisma Carpenter) se zamilovala do mladšího muže (Bryce Draper), který ji uvedl do světa B & D a S & M sexuálních praktik. Svůj další život podřídila nově probuzené sexuální vášni. (TV Barrandov)

Liesel1

Špatná kopie filmu Padesát odstínů šedi, kterou jsem sledovala ze zvědavosti a stejně jsem nějaké scény přeskočila. Tu jednu hvězdičku dávám za snahu a přiměřenou délku, ovšem film sám o sobě není nic moc. ()

+sfinx+ odpad!

Velmi zachovalá manažerka si najde hezounka. Už tahle charakteristika mi vyhodí dalších několik desítek trapných romantických zvráceností. Tady, aby se to přece jen odlišilo, je to jen šmrnclé SM praktikama. Ve výsledku je to ale stejná nuda jako všechno ostatní. Snad jen ten konečný osud hezounka a kozy té bláznivé ženské trochu kompenzují to rozčarování, že už zase vidím další nánu, která se nalepí na největšího debila v okolí a ještě podezírá všechny ostatní (viz ta domina) kromě zmíněného debila. A tak tomu je až do té doby, kdy té dotyčné krávě (nemusí se jednat jen o tuto manažerku a jen o film), která tupě žvaní něco o lásce (i když posedlost nebo hloupost jsou ty správné výrazy), otevře nějaká náhoda nebo tragédie oči. Jen kvůli této podobnosti s realitou (stačí jen vyhodit jisté praktiky a události filmu za trochu jiný druh týrání) a mé touze vylít si srdce má cenu vůbec zanechávat komentář, jinak je to jen další romanticko - ani-ne-moc-erotická blbost. ()

bratr_jezek

Módní erotickou vlnou naladěná story o tom, jak jedna ušlápnutá subminka do úlohy drsné dominy dorostla. Chvílemi to působí jako parodie na "odstíny" milionáře Graye, místy je to zajímavé na pohled (hlavně hlavní hrdinka je na svůj věk velmi sexy) a komu se ze slizkých a úchylných parchantů se zálibou v BDSM otevírá kudla v kapse, ten ocení závěrečný zvrat a "výměnu rolí". Hlavně za to a za hlavní hrdinku celkově průměr. ()

helen035

Říkejte si co chcete, mě se to líbilo! Přišlo mi to mnohem lepší než celá trilogie odstínů...více vzrušující, více napínavé, prostě super! A navíc ta baba? No krucinál...pro její tělo bych vraždila a to jsem žena. ()