Zpívej

• USA Sing (více)

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po svém otci. Všechno vsadí na jednu kartu, na velkolepou talentovou pěveckou soutěž, jakou svět ještě neviděl. A stejně jako je pestré složení zvířecích soutěžících, je pestrý i jejich repertoár, který se rozpíná od Franka Sinatry po Lady Gaga. Možná by ta Busterova talentová show nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová (chameleónka s velmi neposednýma očima) nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž pak zaplavila město. A tak se v den soutěže před Busterovým divadlem dlouho před jejím zahájením vytvoří dlouhatánský had snílků, kteří věří ve vítězství. Mezi nimi čekají i očividné talenty, jimž ve hvězdné kariéře dosud bránil osud. V případě opičáka Johnnyho má podobu jeho otce, proslulého gangstera, který synův zpěv neuznává, protože banka se s ním vykrást nedá. Rosita je zase tak zaměstnaná řáděním svých malých prasátek, že si může zpívat maximálně v kuchyni u dřezu, a hlasově dokonalá slonice Mína ze sebe před lidmi nedokáže vydat ani hlásek. Jenže když máte sen, měli byste za ním jít, i kdybyste měli při svém snažení na chvíli padnout. Jak říká Buster Moon: „Na tom, že dopadnete na dno, je nejlepší to, že dál už vede cesta jenom nahoru." (CinemArt)

Lady Marcy

Písničky hezké, bylo to dokonce i docela vtipné a Ewu farnou bych jako dabérku vůbec nepoznala. Rozhodně v jejím podání je zpěv lepší než v podání Scarlett Johansson. ()

kodwin

Superstar trochu jinak, ale velmi zábavně. Škoda zcela předvídatelného scénáře, jinak bych neváhal s plným hodnocením. Zpívej je film pro celou rodinu, zvláště když jí baví reality show. ()

DK197

Čekala jsem trochu víc písní i té talentové soutěže, ale nebylo to špatné. Jednotlivé zápletky celkem fajn. Všechno fajn. 3* (2017) A víte vy co? Když už víte, co máte čekat, užijete si to nakonec ještě o kapku víc. A rozhodně ne naposled! 4*. (2022) ()

Sashmen13

Problém tohohle filmu je otázka: Proč vlastně jsou tam všichni zvířata? Páč to prakticky nikdy nehrálo skoro roli, všichni se chovali jako lidské charaktery a kromě pár vtipů, nada. Je to takové, mech. Libí se mi jak dikobraz musí být "edgy", jak slon je stydlín a nikdo by nečekal co se v něm skrývá (říkal tu někdo Susan Boyle?) atd. Měl jsem docela rád gorilu týpka, ten ušel. A to prase by se mělo vykašlat na ženu v domácnosti a zpěv a stát se inženýrem, protože to co sestavila za noc je fucking sick. Jo mělo to i pár dobrých scén, supermarket nebo squids. Shrnutí: nic moc. ()

PoprockCZ

Máma prase je top. Sekretářka na můj vkus celkem nechutná. Na to, že je to spíše pohádka pro děti, tak víc jak 2/3 se dozvídáme jen o neúspěších, shazováních slabších a beznaději. Teprve ke konci vše vyústí v happy end... ()

Cybershot

Zvyčajne nezvyknem pozerať animované filmy, popravde tento som bol donútený pozerať na hudobnej výchove z nejakého prazlváštneho dôvodu. Zrejme iba preto pretože sa tam vyskytuje tá hudobná tématika. Počas filmu som vôbec neporozumel konceptu ani príbehu tejto slátaniny. Zvieratá vo filme nemajú žiaden význam. Tieto animované potvory by pokojne mohla nahradiť aj animácia ľudí, škriatkov...čokokoľvek čo si dokážete predstaviť pretože tie zvieratá nevykonávajú nič zvieratám podobné. Sú tam zrejme iba kvôli tamu aby si to pozreli deti. Zvierací X-factor pokračuje nezáživným príbehom ktorý nebol zaujímavý ničím. Illumination entertaiment bolo stále stúdiom ktorému ide najmä o zárobok. ()

Naby

Byla to celkem velká sranda, tak jak se na slušnou komedii sluší. Vhodné je to pro dospělé, ale především pro děti, protože ten příběh není zase až tak super originální a složitý. Nicméně prostředí se zvířaty přináší celkem zajímavé, ale především vtipné scénky. Určitě k doporučení. Celkem 3,9* ()

draxxi

Jasně, je to vážně prvoplánová zábava, ale funguje to dokonale. Krásná animace ve spojení s tolika parádníma peckama prostě strhne.... 8/3/2022 84% ()

Alvin

Zatímco můj syn dokáže dokola koukat na Lego Příběh, tak u dcery vítězí Zpívej. Příběh inspirovaný talentovou pěveckou soutěží by mohl dopadnou docela bídně, ale tvůrcům se kolem nějak podařilo uplést vcelku poutavý příběh, kde nechybí klasické ingredience, vzestupy a pády, talent a odvaha. A hlavně se k uším dětiček dostanou skladby, které patří k tomu lepšímu co pop music za svých 50 let existence vyprodukovala (mimo jiné zazní Queen, Lennon, Elton John, Stevie Wonder a další). Dabing se, jak už to v Česku bývá, taky povedl, i když nevím proč nechali Ewu Farnou přezpívat jednu z hlavních skladeb, když si s ní víc než dobře poradila Scarlett Johansson. Rodič dává 4 hvězdy, ale děti v porotě plnou palbu! ()

yano

Dlho som sa bránil tejto rozprávke. Avšak, bol som príjemne prekvapený. Jasné, že scenár bol predvídateľný, no rozprávka ma vôbec nenudila, práve naopak. Originál hlasy vystupujúcich zvierat boli výborné, dokonca by som podľa hlasu niektorých hercov ani neodhadol. ()

Tongo

Řeknu to takhle , je to film stvořený pro rodiny které se chtějí trochu pobavit tím jak nějaká zvířata zpívají a bohužel se i trochu ponižují . Avšak příběh je podivný a občas mi dosti nedává smysl. Postavy sice pobaví ale taky mi přišlo že občas to co dělají  nedává  smysl . Takže podle mě , pokud chcete film u kterého prostě nebudete tolik přemýšlet , tak tady ho máte . 3 hvězdy ()

52637

Tak posledni animak tohoto roku a ja jsem nadmiru spokojen. Cekal jsem spise prumer, protoze uz me unavuje stale v TV a v casopisech koukat na Superstar, Hlas bo Stardance, je toho uz hodne tech soutezi :) ALE tohle se povedlo, reknu ze dokonce lepsi nez Mazlicci a Vaiana ()

manolo1

osobně ty moderní animáky moc nemusím, protože kromě bezchybné počitáčové animace a pár vtipných momentů nemají co nabídnout...ale toto je vyjímka, žádná krimi zalpétka (zootopia, mimoni...) ale samé pozitivní věci (přátelství, naděje) a spoustá hudby...minimálně stejně dobré jako trailer...za mně 5 hvězdiček a doufám, že bude pokračování :) ()

Sissussina

Když jsem poprvé uviděla plakát prezentující tenhle film, zděsila mě ta koala a říkala jsem si, jestli to náhodou nebude něco jako Mrkáček Bill, což byl prý dost průser. Pak jsem si ale o Zpívej něco přečetla a řekla jsem si, že by to vůbec špatné být nemuselo. A takyže vůbec nebylo. Z kina jsem odcházela spokojená. Film mě bavil i pobavil, vtipy tam měli vydařené. A měla jsem druhé Vánoce, když jsem zjistila, že většinu písniček nepřezpívali (a přezpívané byly jedině ty, které zpívala Ashley, a tu dabovala Ewa Farna, která se toho zhostila dost dobře). Navíc tam zazněly i písničky od Eltona Johna a Queenů, takže fakt spokojenost. :)) ()

Podhorsky

Do scény ze zkoušky před babičkou jsem trpěl, říkal jsem si, o čem to bude, vždyť je to zatím jen zvířecí Supertar. Pak ale scénarista dostal nápad. Bylo to fajn. Scénka v myčce neměla chybu. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord